wmaraci reklam

Şarkı çıkarmak istiyorum. Profesyonel bi sekilde. Yardim....

29 Mesajlar 9.029 Okunma
wmaraci reklam

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
özel mesaj at :)
aynı işin erbabıyız :)

wmaraci
reklam

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Bu koşullar altında kaliteli şeyler ortaya koymanız çok zor ama ben program önerisinde de bulunayım madem son olarak.

FL Studio: Alt yapı, beat (sizin deyiminizle fon) müziklerini ortaya koyarken kullanabileceğiniz, birçok müzik aletiyle notalarının bulunduğu program.

Adobe Audition 1.5: Ses kayıtlarınızda ki dip sesleri azaltabileceğiniz, çeşitli efektler verebileceğiniz ve farklı seçeneklerde kayıt alarak bu kayıtları beatlerle birleştirdikten sonra render alabileceğiniz program.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
evde bilgisayardan güzelleştirmek istiyorsanız cubase ve mixcraft programlarını kurup kayıtlarınıza düzenlemeler yapabilirsiniz. Zaten suan da prof studyolarda da cubase kullanılmakta ancak öğrenmeniz bayaga zaman alır. Para harcamadan profesyonel bir kayıt beklememenız gerekir

Ek Olarak: fon müziğini cubase atıp uzerıne söyler sonra düzenlersin. Misal cubasede kendi yaptığım bir kaç şarkı

4u24

kişi bu mesajı beğendi.

Golsime Golsime Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Takılıyo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 206 / 195
  • Ticaret 26, (%96)
Burdaki arkadaşlar umudunuzu kırmamak için sanırım söylememiş ama r harfini söyleyemiyorsanız siz şarkı işini unutun hocam...

wmaraci
wmaraci

VNG VNG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilisim Hizmetleri
  • Konum Kilis
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 27 / 35
  • Ticaret 8, (%75)

4u24 adlı üyeden alıntı

özel mesaj at :)
aynı işin erbabıyız :)

Mesaj attim :)

EranKucuk adlı üyeden alıntı

Bu koşullar altında kaliteli şeyler ortaya koymanız çok zor ama ben program önerisinde de bulunayım madem son olarak.

FL Studio: Alt yapı, beat (sizin deyiminizle fon) müziklerini ortaya koyarken kullanabileceğiniz, birçok müzik aletiyle notalarının bulunduğu program.

Adobe Audition 1.5: Ses kayıtlarınızda ki dip sesleri azaltabileceğiniz, çeşitli efektler verebileceğiniz ve farklı seçeneklerde kayıt alarak bu kayıtları beatlerle birleştirdikten sonra render alabileceğiniz program.

Tesekkurler hocam beat konusunda yardimci olurmusun sen anliyorsaj programdan :)

KralFx adlı üyeden alıntı

evde bilgisayardan güzelleştirmek istiyorsanız cubase ve mixcraft programlarını kurup kayıtlarınıza düzenlemeler yapabilirsiniz. Zaten suan da prof studyolarda da cubase kullanılmakta ancak öğrenmeniz bayaga zaman alır. Para harcamadan profesyonel bir kayıt beklememenız gerekir

Ek Olarak: fon müziğini cubase atıp uzerıne söyler sonra düzenlersin. Misal cubasede kendi yaptığım bir kaç şarkı

Gercekten dimledim guzel olmus..beat yani fon komusunda yardimci olurmusun bilgin var sanirim.:)

Golsime adlı üyeden alıntı

Burdaki arkadaşlar umudunuzu kırmamak için sanırım söylememiş ama r harfini söyleyemiyorsanız siz şarkı işini unutun hocam...

Hocam her hhayali olan sorunlarina ragemn vazgecerse halimiz ne olurdu? Ben hayallerimden vazgecmedim bugune kadar.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

VNG adlı üyeden alıntı

Mesaj attim :)

Tesekkurler hocam beat konusunda yardimci olurmusun sen anliyorsaj programdan :)

Gercekten dimledim guzel olmus..beat yani fon komusunda yardimci olurmusun bilgin var sanirim.:)

Hocam her hhayali olan sorunlarina ragemn vazgecerse halimiz ne olurdu? Ben hayallerimden vazgecmedim bugune kadar.

eyw hocam, nerdeyse 10 yıl oldu bırakalı ugrasmayalı ama altyapı için md altyapı yazıp istediğin şarkıyı aratabılırsın.

' istedigin şarkı md altyapı ' şeklinde google da aratırsan çoğu bulunuyor

• Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Kilis
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 27 / 35
  • Ticaret 8, (%75)

KralFx adlı üyeden alıntı

eyw hocam, nerdeyse 10 yıl oldu bırakalı ugrasmayalı ama altyapı için md altyapı yazıp istediğin şarkıyı aratabılırsın.

' istedigin şarkı md altyapı ' şeklinde google da aratırsan çoğu bulunuyor

Internette bulunanlar daha omce kullanilmis ve orjinal olmuyor aslnda. Eger sen programdan anliyorsan yardimci olabilseydim cok iyi olurdu :)

Trazzy Trazzy Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik & Arayüz Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 207 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Günah Benim dinleniyorsa siz mutlaka dinlenirsiniz hocam. Çok profesyonel olmasa da yine dinlenir. Örneğin; Emir Şamur - Saçma Sapan şarkısı 40 milyon dinlendi. Bu aralar amatör şarkılara önem var nedense. Bir stüdyo ile anlaşırsanız güzel olur. Ayrıca R'leri söyleyemiyor olmanız bana kalırsa tatlılık katar şarkıya. :)

• Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Kilis
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 27 / 35
  • Ticaret 8, (%75)

Trazzy adlı üyeden alıntı

Günah Benim dinleniyorsa siz mutlaka dinlenirsiniz hocam. Çok profesyonel olmasa da yine dinlenir. Örneğin; Emir Şamur - Saçma Sapan şarkısı 40 milyon dinlendi. Bu aralar amatör şarkılara önem var nedense. Bir stüdyo ile anlaşırsanız güzel olur. Ayrıca R'leri söyleyemiyor olmanız bana kalırsa tatlılık katar şarkıya. :)

Yok hocam ya r harfi buyuk bi sorun. Kim begenit ki 😀 ama secece hi m doxlerde r olmayacak 😅
Trazzy

kişi bu mesajı beğendi.

FOY FOY Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 8 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Bu destek, bu iyi niyet ramazan ayı olduğu için mi beyler :D
4u24

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al