freelance iş ilanları

Hitler can çekişiyor ne yapmalıyım?

13 Mesajlar 1.708 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
hocam bismillah daha yeni alexaya girmişsiniz acele etmeden programlı bir şekilde içerik giriniz ve yaz aylarında zaten hitler düşer millet denizde sahilde son olarak şu konuyu inceleyebilirsiniz iyi çalışmalar
https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/sitelerime-icerik-ekleyecek-zaman-bulamiyorum-357618.html
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Selamlar, siteniz gayet güzel. Yazılarınız her ne kadar kısa olsa da birçok site sahibine göre gene ideal uzunlukta diyebilirim. Anahtar kelime bazlı çalışın. Yani belirlediğiniz bir kelime veya kelimeler üzerinden yazılarınızı yoğunlaştırıp oradan gelen hit sayısını arttırın. Eminim ki çok faydası olacaktır. Kesinlikle pes etmeyin. Son 1 aydır forum üzerinden rastegele baktığım 20-30 siteye göre en iyi sitelerden biri sizinki(bana göre).

Bunun dışında logoya biraz daha(Çok az ama) şatafat katmanızı öneririm. Ayrıca dijitolog kısmındaki renk bölümlendirmesi bana göre yanlış olmuş. Diji kısmı ve tolog kısmı şeklinde iki bölümde renklendirme yapsanız daha daha hoş duracaktır.

Başarılar dilerim...

Bana inanç güç kattınız teşekkür ederim.

Ek Olarak:

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Mevcut içerik sayısınız ve ne kadar süredir yapıyorsunuz hocam ?

200 diyebilirim 2,5 aydır yayında hocam.

Ek Olarak:

yusufocak adlı üyeden alıntı

hocam bismillah daha yeni alexaya girmişsiniz acele etmeden programlı bir şekilde içerik giriniz ve yaz aylarında zaten hitler düşer millet denizde sahilde son olarak şu konuyu inceleyebilirsiniz iyi çalışmalar
https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/sitelerime-icerik-ekleyecek-zaman-bulamiyorum-357618.html

Teşekkür ederim.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)

TolgaYılmaz adlı üyeden alıntı

Eğer webmasterlara yönelik bilgi paylaşımı yapmıyorsan tek başına hangi alanda içerik paylaşırsan paylaş hit ve sıralaman aynı olacaktır. Ekip, ekip, ekip...

Böyle bir şey yok.Rekabetin yüksek oldugu alan vardır tek başına yetişemezsin ama hitin ve sıralaman artar.Tek başına içerik ekliyorsun diye hitin ve sıralaman hiç bir zaman aynı kalmaz.İşini düzgün yapıyorsan her zaman artar.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al