freelance iş ilanları

İnternet sitelerinde operasyon sorumlusu olmak?

4 Mesajlar 603 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Randkin Randkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 15, (%100)
Arkadaşlar ben evden boş vaktimi değerlendirmek istiyorum grafik bilgim var fakat logo vs işi çok nadir çıkıyor çok çok geniş referans ve çok geniş bir portfolyo olmayınca.
Bunun haricinde websitelerine özgün makale yazıyordum bu da çok zamanımı alıyor, getirisi düşük ve çok çabuk sıkılıyorum.

Neredeyse çoğu kurumsal projede canlı destek, operasyon sorumlusu gibi insanlar çalışıyor, geçenlerde tanıdığım bir arkadaş garajyeri.com projesinde operasyondaydı fakat kendisine sorma fırsatı bulamadım, bu işler nasıl yürüyor bilgisi olan var mı?

wmaraci
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Öğrencilerin yapabileceği işler değil hiç düşünmeyin.Şundan dolayı söylüyorum öğrenciler işi sahiplenmiyor ve hayat tecrübeleri neredeyse sıfır.Bu tarz firmalar ya çok basit iş verirler yada öğrencilerden uzak dururlar.Çalıştığım iş verdiğim öğrenciler hep yarı yolda bıraktı bundan sonra bir daha tövbe çalışmam.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Öğrencilerin yapabileceği işler değil hiç düşünmeyin.Şundan dolayı söylüyorum öğrenciler işi sahiplenmiyor ve hayat tecrübeleri neredeyse sıfır.Bu tarz firmalar ya çok basit iş verirler yada öğrencilerden uzak dururlar.Çalıştığım iş verdiğim öğrenciler hep yarı yolda bıraktı bundan sonra bir daha tövbe çalışmam.

Kesinlikle katılıyorum. Öğrencilerle çalışmışlığım oldu, adam uyanamıyor ki işini yapsın... Sonra öğrenciyiz para yok diye yakınıyorlar. Tabi gerçekten çalışanlar da çıkabilir ama ben görmedim. Yani çok az sanırım.
turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

Randkin Randkin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 15, (%100)
Genelleme yapmışsınız fakat UNKEF'in dediği gibi de istisnalar olabilir, dediğim tarz işlerden şahsen kendim sıkıldığımı belli ettim ( makale vs.) fakat canlı destek operatörü vs. gibi bir iş bakıyorum boş zamanımı değerlendirmek açısından en azından bulamasam bile nasıl işleyişi var bunu merak ediyorum, yorumlarınız için teşekkürler.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al