wmaraci reklam
lidertakipci

LG v10mu yoksa LG g4 mü?

16 Mesajlar 2.088 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Novax Novax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 3, (%100)
g4 kullanıyorum hala
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)

Novax adlı üyeden alıntı

ALMA! G4 te V10 da alma ben kullandım g4 2 ay serviste kaldı çok kronik sorunu var başka markaya yönel

Usta, böyle alma felan diyorsunuz da, böyle fiyattan böyle telefon ve desteğini esirgemeyen(güncellemelerde) firmaya bunu demeniz küçük düşürücü. Zaten LG'yi de önermiyorsanız hiç Android'e gerek kalmadan iPhone tercih edilsin. Demek istediğim, sizde oluşan sorun yüzünden firmanın tüm telefonlarına çamur atmanız hiç hoş değil. Saygılarımla.

*Ben G3 kullanıcısıyım, yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Garanti kapsamına girecek fabrikadan kaynaklı herhangi bir işlem oluşmadı, hatta telefonu ben bozdum garantiye 2 defa gönderdim ücretsiz yapıldı. Ve şuan hiçbir rahatsız olduğum yanı yok, ısınma felan deniyor da şimdi her Android telefonda ya da herhangi bir cihazda oyun oynansa ısınacaktır.*

hizlifilm hizlifilm Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 06.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Uzman Satış Danışmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 20
  • Ticaret 9, (%100)
G4 alma diyorsa biri dinleme derim 6 aydır kullanıyorum ısınma ve batarya süresinden başka şikayetim yok kamerası süper kullanım kolaylığı var arka deri belli bir süreden sonra aşınma yapıyor bende kahverengi var ve siyahladi resmen diyebilirim şu ana kadar bir kere telefon kafayı yedi ondada ben çok yüklenmiştim reset attı kendi kendine düzeldi birde verilen sarj aleti bozuluyor hemen bendeki 3 ay sonra bozuldu arkadaşta vardı 4 ayda bozuldu
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 3, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Şu an hangi markayı kullanıyorsunuz Novax

Onur adlı üyeden alıntı

Usta, böyle alma felan diyorsunuz da, böyle fiyattan böyle telefon ve desteğini esirgemeyen(güncellemelerde) firmaya bunu demeniz küçük düşürücü. Zaten LG'yi de önermiyorsanız hiç Android'e gerek kalmadan iPhone tercih edilsin. Demek istediğim, sizde oluşan sorun yüzünden firmanın tüm telefonlarına çamur atmanız hiç hoş değil. Saygılarımla.

*Ben G3 kullanıcısıyım, yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Garanti kapsamına girecek fabrikadan kaynaklı herhangi bir işlem oluşmadı, hatta telefonu ben bozdum garantiye 2 defa gönderdim ücretsiz yapıldı. Ve şuan hiçbir rahatsız olduğum yanı yok, ısınma felan deniyor da şimdi her Android telefonda ya da herhangi bir cihazda oyun oynansa ısınacaktır.*

Lg bile kabul etti telefonundaki kronik sorunları

ALAN ARKADAŞLAR

Ghost screen ve bootloop elbet birgün sizi bulacak hayırlı olsun telefonunuz alın siz daha kronik sorunlu telefonları :)

wmaraci
wmaraci

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Novax Madem bu kadar emin konuşuyorsunuz, sizin önerdiğiniz Android markalar ne imiş?

• Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 3, (%100)
Sony Htc Apple

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al