Merhaba Arkadaşlar,
Tanıtım yazılarında oyun inceleme sitesine ait 2 adet link olacak.Anlaşıldığı takdirde anahtar kelime|link şeklinde 2 adet kod göndereceğim ve yazıyı kendisi özgün olarak hazırlayacaktır.Yazı anasayfada min. 24 saat kalacak.daha sonrada altsayfalara düşebilir ama silinmeyecektir.Linkler nofollow olarak eklenmeyecek, nofollow eklentiniz varsa lütfen dikkat edelim.(daha önce başıma geldi)
Öncelikli oyun inceleme türü sitelerden daha sonra kişisel veya genel bloglardan yada oyunlarla ilgili kategorisi olup tanıtım yazısını buraya ekleyebilecek sitelerden alım yapılacaktır.Yazılar minimum 200 kelime olacak, link verilecek siteden veya içerisindeki oyunlardan bahsedilebilir tavsiye niteliğinde bir yazı resmiyete gerek yok.
Tanıtım yazısı alınmayacak siteler;
-Link ve tanıtım yazısı çöplüğüne dönmüş siteler
-Güncel içerik girilmeyen ayda yılda bir içerik girilen veya özgün olmayan siteler.
-Haber siteleri
-Fiyat olarak ederinden fazla istenen siteler :)
-Tanıtım yazısını, tanıtım yazıları şeklinde kategori oluşturup oraya ekleyen sitelerden.

Pm gönderirken;
-Site adresi
-Hit bilgileri (varsa analytic eklli olarak)
-Fiyat (makale dahil)
-Yazının yayınlanacağı sitenin varsa sosyal medya hesaplarını ekleyebilirsiniz.Bu hesaplarda Makaleyi ve makaleye eklenen linkleri yayınlama durumunu belirtebilirsiniz.
Ödemeler yazı yayınlandıkta sonra yapıkredi,nuvo,kuveyt hesaplarına havale diğer hesaplara eft olarak yapılabilir.

Yalnızca olumlu pm lere dönüş yapılacaktır.Cevaplar biraz gecikebilir yoğunluğa göre biranda link kasmak istemiyorum.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın, İyi Çalışmalar.