lostyazilim

Aylarca Uğraşıyoruz. Sonuç ? Sitelerimizin Farkı Ne ?

29 Mesajlar 3.272 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
o kezza bende merak ettim hocam, incelemek isterim.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
valla aynı durumdayız emeklerimiz boşuna dünya adil değil biz adil olmaya çalışıyoruz
sokrates 53456

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)

KarahanBilisim adlı üyeden alıntı

Tam olarak içimdekine tercüman olmuş. İngilizce bir blog açıp, kendim translate ederek özgün bir konu hazırlıyorum. Sayfa içi SEO'ya oldukça dikkat ediyorum. Günlük gelen ziyaretçi maksimum 10-20. Adam spinner ile konu açıyor, günlük 1-2k'ya yakın ziyaretçisi var. Üstelik ben spinner kullandığımda google indexlerimi siliyor. Bu işin sırrı nedir? Bilen birisi söylesin artık.

BaranOzcan adlı üyeden alıntı

çok merak ettim hangi site olduğunu pm ile atabilir misiniz?

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Herkes internetten para kazanmak zorunda değil. Bu internet neden herkesin para kazanabileceği bir şeymiş gibi görünür onu anlayamadım. Oturduğun yerden kazan, evden kazan, ek gelir gibi konular yüzünden iş buralara geldi. :)

2010 da halama ''Halacım boş boş evde duruyorsun emekli olmuşsun çoluk çocuk o kezza dedim. Gel sana bir blog portal bazlı s tabiite açalım dedim. ozamanın paraısyla sanırım 40 TL kadar ödeyip giriştik bu işe. 2 tane örnek yazı çıkartıp verdim. Yalnızca günde 3 makale (ortalam 300 kelimeyle ) şuanda adsenseden ayda 3500 lira civarı ek gelir elde ediyor. (Dekorasyon üzerine ) ilk 3 yılı hiçbir şekilde reklam eklemedi. :) Yalnızca boş vaktini değerlendirmek için ve gelen yorumlara cevap yazarak gönlünü hoş etmeye çalışıyordu. Kazanabileceği geliri gördükten sonra günde 5 makale girmeye başladı. Seo çalışmalarınıda yaptırdı. Kendisi wmaracı sitesine üye oldu :) Şuanda 3500 ortalamayla gelir elde ediyor ve amacı daha büyük gelir elde etmek. Sonuç olarak Kızını evlendirdi şuan gözü arkada kalmasın diye kuzenime bir ev aldı krediyle. Site geliriyle onu ödüyor. Yani boşu boşuna analtmadım. Hobi olarak yapılmasını öneriyorsanız Önce kendinizden başlayın lütfen. Zaten kendiniz bu şekilde yapıyorsanızda tebrik ederim ve bu durumdan bir örnek alarak o şekilde ilerlemenizi öneririm. Hayat şartları bunu gerektiriyor.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Özgün içerik dediğiniz şeyi akıllı vatandaşların siz onların ayağına engel olmayın diye uydurdukları boş palavradan ibaret.
Siz özgünlük oyuncağı ile oynarken millet malı semeriyle götürüyor.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Artık bende aynen böyle düşünmeye başladım ancak yıllık emeklerimizide böyle düşünerek riske atmaya tırsıyoruz işte. Ne olacak böyel bilmiyorum. Herhalde içimizdeki şeytan yaaa başlarım özgününe deyip yardırmamızı bekliyor :)

Recbook Creative 

BaranOzcan BaranOzcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Biraz önce bir arkadaşımın sitesi aynen bu şekildeydi neler yaptıgını ve nasıl o konuma geldiğini anlattıgında kendime,emeğime ve birçok dürüstlüğündne ömdün vermeyen onlarca insana okadar üzüldümki . Çocuğada dediğim tek şey ''Helal Olsun'' demek oldu. Ama o çocugun yaptıgı tek birşeyi bile biz yapsak sitemiz çöp olacaktır.

Şu konuşmada geçenleri açar mısın?

http://moruque.com

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Hocam bende aynı dertteyim adam site açıyor 3 ay geçmiş aylık 500 750 adsense kazanc ve günlük binler hit almaya başlıyor *** formunda çok gördüm öyle yapanları.. işin bir mantığı bir sırrı var seo felan degil tamam seo da önemli ama bu adamlar siteye seo yaptırmadan 3 ayda bu hale getiriyorlar... benim sitem 2 yıldan beri google newse kayıtlı bir tane haber düşüremedim daha adam haber sitesi açıyor 3 ayda news kaydı takır takır haber düşürüyor:)) YANİ BU İŞİN BİR SIRRI VAR AMA NE NE NE
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

BaranOzcan BaranOzcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
3 ayda 500-750 lira gelir sağlayan bir site ve günde 1k tekil hit alıyorsa çok para harcamıştır diye düşünüyorum. Yoksa başka nasıl bir yolu olabilir ki?

http://moruque.com

ruzigar ruzigar Php İçerik Botları Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek kodcu
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
ben içerik botları yazarak para kazanıyorum. bir musterım var. yaklasık 1 senedır her ay daha da sayısını arttırarak bot yazdırıyor. her seferınde bır sektor ıle alakalı 4 5 bot yazdırıyor. ıstedıgı bot sayısının sureklı artmasıyla dıkkatımı cektı ve sordum. cunku bana odedıgı para cıddı rakamlara ulasmaya baslamıstı. spam ıcerık ıle sıtelerı ıkı uc ayda 4-5 k hıt alacak hale geldıgını. az ve ozgun yerıne cok ve kopyala yapıstır ıcerık ıle ugrastıgını ve sonucunda ozgun sıtelerınden cok daha kısa surede cok daha fazla kazanc elde ettıgını soyledı. bır sıteye yıllarını vermek yerıne kopyala yapıstır sıteler yapıp ne seo ne de baska bırsey ıle ugrasmadan kendı halıne bırakıyor. her ay sıte sayısını arttırıyor. toplamda da hatrı sayılır bır meblag kazanıyor.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Özgün içerik dediğiniz şeyi akıllı vatandaşların siz onların ayağına engel olmayın diye uydurdukları boş palavradan ibaret.
Siz özgünlük oyuncağı ile oynarken millet malı semeriyle götürüyor.

BaranOzcan adlı üyeden alıntı

Şu konuşmada geçenleri açar mısın?

Konunun kimseye örnek olmaması adına kullanıcıya pm ile gönderiyorum.

Recbook Creative 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al