Hitlerim artık %80 Düştü NET OLARAK. !

14 Mesajlar 1.898 Okunma
smmexpress

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Merhaba arkadaşlar Site adresi : Şizofren Psikolog

1 yıllık Dmoz kayıtlı %100 organik içerik , 600 yorum ve 60 konudan oluşan Seosundan tutunda en ince ayrıntılarına kadar çabalayıp didindiğim sitem artık dip noktaya geldi. 1.5 K civarı iken 2 K yı anlamsız şekilde aştı ve 1 hafta içerisinde 600-700 lere düştü ve 1 hafta sonrasında ise yani 2-3 gündürde 400-500 e düştü. Ve bugünün hitini 414 ile kapadı. Dünkü olaylarıda esas alıyorum ancak dün olmadan öncede bu şekilde düşüş vardı. Son olarak normalde gece leri fiks olarak 00:00 - 03:00 aralıgındaki hitim bile 350 + idi. Şuanda 35 -40 arası. Yani matematiksel olarak baktıgımda bugün ortalama 300-350 arasında kapıyacak. Üztelik hitin günde 80-100 ü zaten yazarkafeden. yani nekadar düştüğünü hesaplayabilirsiniz. Daha öncede konu açtım ancak bu sefer iş çok ciddiye bindi. Hatta artık okadar çöok tereddüt etmeye başladımki hitim sanırım 100 e kadar düşecek. Bildiğimiz yok oluyor durdugu yerde sanki. + Site organik içerik kaliteli içerik ve güncel içerik barındırıyor. Hatta içimden satmak bile gelmiyor satacağım kişiye böyle satmak istemediğim için ki satmayı bile düşünmüyordum. Siteye ne oldu dalgalanma mı var geri gelir mi ne olur ne biter bir akıl verin arkadaşlar lütfen. Emeklere yazık olacak yoksa.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

szmania szmania WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 20 / 29
  • Ticaret 9, (%100)
benim hitlerimde yarı yarıya düştü. Bunun nedeni bayram ve dünkü darbe soytarılığı. 1 hafta 10 gün sonra normale döner tahminimce

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam bu googlede dalgalanma olayı T*****'in alt yapı çalışması var olayına döndü :) Ne yapucuh anlamadım :)
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

-

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
bu tür konulara genelllikle yaptığım kronik yorumum : Sosyal medyayı iyi kullanın ve sosyal medya hesaplarınızdan takipçilerinizle iletişim halinde olun bu sayede düzenli hitiniz olur.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
wmaraci

1SMHMedya 1SMHMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 505 / 133
  • Ticaret 7, (%100)
sokrates konu dışı olacak ama "Öfke Nedir ? | Öfkemizi Nasıl Kontrol Altında Tutarız ?" konunuzu okudum, okurken öfke kelimesini defalarca okumaktan gerçekten öfkelendim :) bence gereksiz kelime tekrarı var yarıda bıraktım.

hit mevzusuna gelince benim sitelerimde de hit sizinki kadar düşmese de gelir oldukça düştü. umarım en kısa sürede herşey normale döner.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
o makale alel acele güncel yazı içeriği girmek için oluşturuldu.Normalde ben yazıyorum ama son makaleleri hazır aldığım için açıkçası detaylara dikkat etmedim. Gerçektende çok fazla öfke kelimesi geçiyor :) Biraz amatör kaçmış olabilir ama özgün ve sağlam bilgidir :)). Hitlere gelecek olursak umarım dediğin gibi olur hocam

Ek Olarak:

SMHMedya adlı üyeden alıntı

sokrates konu dışı olacak ama "Öfke Nedir ? | Öfkemizi Nasıl Kontrol Altında Tutarız ?" konunuzu okudum, okurken öfke kelimesini defalarca okumaktan gerçekten öfkelendim :) bence gereksiz kelime tekrarı var yarıda bıraktım.

hit mevzusuna gelince benim sitelerimde de hit sizinki kadar düşmese de gelir oldukça düştü. umarım en kısa sürede herşey normale döner.

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Hocam bu googlede dalgalanma olayı T*****'in alt yapı çalışması var olayına döndü :) Ne yapucuh anlamadım :)

:))

Recbook Creative 

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
Bizim firma rehberimiz var sizin akdar düşüş olmasa da günü normalden 150 200 hit aşağıda kapattık. Umarım her şey yoluna girer.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Teşekkürler. Sizinki şu durumda çok normal gibi.
ReklamKap

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
sokrates doğru düşünüyorsunuz hocam. Şu durumda kimse parkeci, boyacı, mutfak dolapçı aramıyor. Krizi fırsata çevirenler yaşadı tabiki. Siyasal içeriğe ben karşı olduğumdan bana kriz yaramıyor :)
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Hacklink yapılmıştır.Webmaster tool dan bağlantıları ve hangi siteveya iplerden hit geliyorsa inceleyin yoksa bu kadar düşüş olmaz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al