Gelin arkadaşlar, bir önerim var.

5 Mesajlar 765 Okunma
smmexpress

Marleyx7 Marleyx7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MIS Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben Wmaraci sayfasına dün üye oldum. 9 Eylül MIS öğrencisiyim. Yeni olduğum için sayfayı kurcalarken biraz hayalkırıklığına uğradığımı söylemem gerekir. Tecrübeli arkadaşların özellikle bu konuda yardımlarına ihtiyacım var.

Durum şöyle, ben bu sayfaya özellikle programlama üzerine bilgi edinmek üzere geldim. Sayfadaki başlıkları ve soru cevap kısımlarını gezerkende çoğu arkadaşın bu konuda ne kadar deneyimli olduklarını gördüm. Ama işin şöyle bir üzücü yanı var. Ben kendim hobi olarak Python dilini öğrenmek istedim. Forumda bunun için ayrılmış bölümde ise sadece 1 sayfa olduğunu görünce ciddi anlamda üzüldüm. Çünkü bu kadar masraf edilmiş ve hacim sahibi bir forum için programlama kısmı biraz kenarı itilmiş gibi kalmış.

Yöneticilerimizden ve diğer konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan, ağabeylerden isteğim ise şudur, gelin bize programlama alanında bir rehber olun. Çünkü programlamada insanlığın geldiği noktaya bakınca bizlerinde bu konuda yetkin bir hale gelmemiz gerektiğini bilgi sahibi herkes farkında. Wmaraci ailesi olarak buna bir el atmanızı sizlerden istiyorum.

Sevgilerle.

wmaraci
reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Marleyx7 Sadece foruma bağlı kalmayın bence.Youtube üzerinde videolu olarak detaylı dersler bulabileceğinizi düşünüyorum.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Her programlama dili için ayrı ayrı kategoriler açılır ise çok uzun olur + o alanlarda paylaşım yapan çok az kişi var. Mesela şu an bile PHP nı milyonlarca kişi kullanıyor fakat framework kategorileri neredeyse boş, sırf programlamaya yönelik forum var mı bilmiyorum ama burada aradığınız cevabı geçte olsa bulursunuz belki :)

İyi forumlar

Marleyx7 Marleyx7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MIS Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
narinhosting takip ettiğim kanallar var haklı buluyorum yorumunuzu,
sovetski sanırım haklısınız,

gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim iyi forumlar :)

wmaraci
wmaraci

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Bence olmasi gereken bi konu az kisi var diyoruz ancak belkide yeni arkadasimiz gibi kac kisi daha geldi aradigini bulamayinca uyelikten vazgecti benim de ilgilendigim bi alan ancak suanda sadece youtube de sadece izliyorum sorularima cevap alamiyorum olmasi gereken bi konu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al