wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemdeki Virüsü Bulamıyorum

3 Mesajlar 857 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

baroon90 adlı üyeden alıntı

sitende sorun var kardeşim istersen ilgilen ana sayfa normal konulara girince bu çıkıyor

Uyarı: Burada Yanlış Giden Bir Şeyler Var!
www.fistiksite.com sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen turnitupnow.net sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.
Google, devam etmeniz halinde bilgisayarınıza yüklenebilecek kötü amaçlı yazılımlar tespit etti. Bu siteyi daha önce ziyaret ettiyseniz veya güvendiğiniz bir siteyse, bu kötü amaçlı yazılımlar siteye kısa bir süre içinde eklenmiş olabilir. Şu anda bu siteyi açmamanızı tavsiye ediyoruz. Yarın yeniden deneyebilirsiniz ya da başka bir siteye gitmeyi düşünebilirsiniz.
Sitelerinde kötü amaçlı yazılımlar tespit ettiğimizi turnitupnow.net yönetimine daha önce bildirmiştik. turnitupnow.net sitesinde tespit edilen sorunlarla ilgili daha fazla bilgi için Google Güvenli Tarama tanı sayfası bağlantısını ziyaret edin.

Bu siteyi ziyaret etmenin bilgisayarınıza zarar verebileceğini anlıyorsanız, yine de devam et.

Bu uyarıyı gördüğünüz siteler hakkında Google'a ek veriler göndererek kötü amaçlı yazılımları saptamayı daha iyi hale getirmeye yardımcı olun. Bu veriler Güvenli Tarama gizlilik politikaları kapsamında değerlendirilir.

Arkadaşda söylemiş bazen bende görüyorum turnitupnow.net diyor fakat temada her yerde aradım bulamadım nasıl bulabilirim ?

wmaraci
reklam

CodedByGod CodedByGod WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Programcı Webmaster
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
.js lerin içine bi bakmayı dene sitendeki ayrıca güvenmediğin herhangi bir sitenin içeriğini (reklam kodu toplist kodu vs) kullanıyorsan sitende onları öncelikle kaldırıp bi dene.

www.codedbygod.com

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Reklam olarak sadece sayyac , google analiytcs , ve say.ac kullanıyorum fkat bunlardan birşey olacağını sanmıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al