wmaraci reklam

Wp Tema Kayma Genişlik Sorunu ?

3 Mesajlar 1.205 Okunma
wmaraci reklam

antibioticc antibioticc Wm Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Birsürü
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar sitemde kullanmış olduğum tema ile ilgili bir sorunum var. Siteme girdiğim zaman ana sayfada normal ama detaya girdiğim zaman kayıyor kaydırma çubuğu çıkıyor geniş geliyor ben bunu daraltmak istedim css ten bilgim pek yok fakat tema dosyasının içinde çok fazla css dosyası var hangisinden yapacağımı ve nasıl yapacağımı bilmiyorum aceba bir fikir verebilecek olan var mı ? şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

CodedByGod CodedByGod WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Programcı Webmaster
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
detay dediginiz tekil görünüm sanırım yani konu görünümü.css de ilgili alan post-content alanı olması gerekiyor.

text-align:justify; özelligini ekleyip eğer yoksa word-spacing özelliği ile de sığdırma miktarını ayarlayabilirsiniz sanırım.

www.codedbygod.com

antibioticc antibioticc Wm Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Birsürü
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 0 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

CodedByGod adlı üyeden alıntı

detay dediginiz tekil görünüm sanırım yani konu görünümü.css de ilgili alan post-content alanı olması gerekiyor.

text-align:justify; özelligini ekleyip eğer yoksa word-spacing özelliği ile de sığdırma miktarını ayarlayabilirsiniz sanırım.

işin açığını söylemek gerekirse bunu tasarlayan büyük ekranda yapmış hiç dikkat etmemiş 1055 mi dedi ne genişlik css dosyalarına bakayım dedim bir sürü css dosyası var hangisi neyin anlamadımki yapana söyledim dediki komple baştan elden geçirmem lazım dedi şimdi yapan kayıp defalarca mesaj mail attım ama gidiş o gidiş hiçte bu konu ile ilgili bilgim yok :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al