wmaraci reklam
lidertakipci

Neoyun - Steam oyunlarını %20 indirimli alın

7 Mesajlar 1.507 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

Değerli oyun severler,
6 yıldır global çapta aktif olarak dijital oyun distribütörlüğü yapmaktayım. Bunun dışında ufak bir ekip kurup, elimdeki fazlasıyla birikmiş Steam bakiyesini, sizlerin istediği oyunları veya ek paketleri alarak satışa sunma kararı aldım.

Nasıl satın alabilirim?

1. Bana ulaşıp satın almak istediğiniz Steam ürününü bildirip, ödeme bilgilerini isteyiniz.

2. Steam platformu üzerindeki fiyatından %20 düşüp, belirttiğim ödeme yollarıyla ödemeyi yapınız. (Örnek: eğer oyun 100 TL ise, 80 TL ödeme yaparsınız.)

3. Ardından bana özel mesaj veya Skype ile ulaşıp, belirttiğiniz ürünü alabilirsiniz.

4. Oyunlar ve ek paketler Steam hediyesi şeklinde gönderilir. Eğer topluluk marketinden alınmış bir ürün ise Steam içi ticaret ile gönderilir.

Ödeme metodları

1. Havale/EFT

2. PayPal

3. Webmoney

4. Bitcoin

İletişim

1. Skype: gobuygame

2. Wmaraci özel mesaj

Heuristic TeyzenTevfik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
Konu baltalamak olmasın ama 20 dusuk bır oran. G2a veya item alıp satarak %60-70 lere kadar dusuk fıyatla oyun alınabılıyor. Bence kar oranınızı dusurup surumden kazanmaya calısın. Yoksa kurumsal uyelık ıcın verdıgınız parayı bıle kazanamazsınız.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

Konu baltalamak olmasın ama 20 dusuk bır oran. G2a veya item alıp satarak %60-70 lere kadar dusuk fıyatla oyun alınabılıyor. Bence kar oranınızı dusurup surumden kazanmaya calısın. Yoksa kurumsal uyelık ıcın verdıgınız parayı bıle kazanamazsınız.

Merhaba lordex, kaygın için teşekkür ederim.
Dijital oyun sektörünün en kötü yanlarından biride, içinde bulunan tüketicilerin bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunu sanmasıdır. Steam yönetimi, oyun yayıncılarına ülkeye göre fiyatlandırma sistemini sunduğunda, oyunların en ucuz olduğu ülkelerden biri Türkiye oldu. Çünkü sistem kullanıcıların alım gücüne hitap etmeye çalışıyor.

Buradan anlatmak istediğim durum şu; bütün dünyada kullanılabilir (ROW) Steam ürünleri, sadece Türkiye'de kullanılabilen Steam ürünlerine göre çok yüksek oranda pahalı. Bu da demek oluyor ki G2A, Kinguin ve benzeri marketplace hizmeti sunan sitelerden alacağınız oyunların çoğunluğu (bakınız çoğunluğu yazdım) Steam Türkiye'den daha pahalıdır.

İşte burada biz devreye giriyoruz. Bizim satış fiyatlarımız, Steam Türkiye kullanıcıların gördüğü fiyatların %20 daha düşüğüdür. Ayrıca kurumsal üyelik ödemesi hakkında ki kaygına çok şaşırdım. Türkiye'de hizmet veren bir kaç özgün oyun projesinin sahibiyim. Hatta geçen sene (bayağı zaman geçti yeni projeler vesaire) bunla ilgili bir yazı yazmıştım: http://burak.cc/ilk-250-binimi-nasil-kazandim/

İyi forumlar, iyi oyunlar.
Sardox

kişi bu mesajı beğendi.

Sardox Sardox ϜϓſϞ Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Telefon tamirciliği , webmaste
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 323 / 106
  • Ticaret 16, (%88)
Neoyun websiteniz varmı hocam ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Sardox bu %20 indirim mevzusuyla ilgili bir web sitesi oluşturmayı düşünmüyorum. Çünkü Steam hesabıma akan bakiye günlük 100-150 TL gibi bir miktar. Eğer web sitesi açarsam bunun 3-4 katı satış yapılacağından akışı karşılayamam. O yüzden şimdilik forumlar ve Gittigidiyor üzerinden satış yapacağım.

Hali hazırda oyun hesaplarının satışının yapıldığı web sitelerim var ama onlar konuyla alakasız.
Sardox

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Merhabalar,

Skype ekledim rica etsem kabul eder, detaylı görüşmeye vakit ayırır mısın :)
DaftPunk

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

freex freex Selamın Aleyküm Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 69 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
cs go ne kadar hocam

https://www.olimitsiz.com SATILIK 20 ÖZGÜN IÇERİK MEVCUT 1 kitap alana verilecek ( 1 AY OLDU) y
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al