wmaraci reklam

Para Karşılığı Ziyaretçi Satın Almak HK

23 Mesajlar 2.437 Okunma
wmaraci reklam

monelogg monelogg <> Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 78 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
AtilgaN doğrudur, hiç denemedim ama bu tarz mağduriyetlere alakalı ve "tavsiye edilmez" konulu o kadar çok yazı okudum ki, bu yüzden en temizinin hiç bulaşmamak olduğunu düşünüyorum.

Varsayalım ki gerçekten işe yarıyor ve bir süre sonra da Google siteyi başka bir sebepten banlamış olsun. Google'ın bireyleri cevaplamadığı gerçeğinden yola çıkarsak muhtemelen ilk akla gelecek "Acaba hit programı yüzünden mi oldu?" sorusu olacaktır. Sonra kara kara düşün dur. :)

wmaraci
reklam

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
Tavsiye etmeyen arkadaşlar büyük ihtimal hiteleap tarzı hit sitelerini ve sörf sitelerini denemişlerdir. Dediğim gibi benim bir sorunum olmadı. Hatta programım sayesinde yeni bir yazıyı ilk sıraya bile taşıyorum.

engellibilgi engellibilgi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar amacım şu;

ingilizce sitem için adsense reklamlara tıklama potansiyeli olan günlük 1000-1500 ziyaretçi almak istiyorum.
Bu ziyaretçiler bir daha siteye girmede olur, Yada google da üst sıralara çıkmanın bir anlamı yok
Ziyaretçiler bot olmasın istiyorum.

Bu açıklamayı şunun için yapma gereği duydum. Çoğu arkadaş bir işe yaramaz. Boşuna para verme google da sıran çıkmaz vs yazmış böyle bir duruma ihtiyacım yok

Bu arada cevap veren herkese cok teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al