wmaraci reklam

Wordpress sitelerinin Index Problemi

3 Mesajlar 581 Okunma
smmexpress

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
vet arkadaslar cogu kisinin en guncel problemlerinden biridir bir hevesle alinan domainler hostingler vs vs. WordPress in en buyuk problemlerindrn biride bu seo ve index problemli belki alaninda en iyisi olarak gozuken wordpress bu konuda aktif bir konu veya aciklama yapmiyor neyse sahsen bende kendim blog sitesi oldugu icin wordpress kullaniorm seo yaparak index alirmiyim bence hayir bosuna seo eklentileri ile sitenizi bogmayin hic birine gerek yok

Benim Yaptiklarimi Siralayayim Size

1. İlk olarak Feedburner’e sitenizi ekleyin
2. Seo uyumlu Bir tema Temanin Hizi cok onemli arkadaslar
3. 1 adet sitemap eklentisi 1 adet resimlerin google bildiren eklenti istek olursa paylasirim
4. kalici baglanti ayarlarindan seo uyumlu link yapisini duzeltiniz.
5. paylasimlarinizda social lock kullanmayin derim zorunlu paylasimlar googlenin takibinde ..
6. Sitenizi pinglettirin zaten wordpress sitelerinin panel bolumunde mevcut ve Ben yinede yolunu yazayim
wp.me/p7JtAM-R Ayarlar》Yazma》 Servisleri Güncelle evet bu kisimda zaten link belirtilerek ordaki guncel ping servislerini belirtmis onlari alip koyun kaydetin
7. ozun icerik olay burda en az gunde 2 tane girin bi sabah bi aksam girin google botlari geldiginde indexlenecek biseler arar ve dier sitelerde oledir yeni icerik yoksa cikarlar ve bidaha gelmeleri bir haftayi bulabilir
.s ozellikle buna dikkat edin arkadaslar
8. Google webmaster tools kullanin sitemap’inizi veya feed adresini ekleyin
NACIZANE TAVSIYEM SITENIZI EKLENTILERE BOGMAYIN .. DAHA RAHAT INDEX ALDIGINIZI GORECEKSINIZ ZATEN SIZ OZGUN ICERIKLERINIZI GIRMEYE BASLAYIN GOOGLE BUNU FARK EDECEKTIR KACINILMAZDIR .

Orjinal Konum : wp.me/p7JtAM-R

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
reklam

Bluemoonsmre Bluemoonsmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci / Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 46 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
merhabalar hocam bende wordpress alt yapısına sahip bir web sitesine sahibim indexlenme ile alakalı bir problem yaşamıyorum. Zaten sizde bir çok bilgiye sahipsiniz yinede size bir kaç öneride bulunmak istiyorum.
Dediğiniz gibi google webmaster araçları arasında Search Console aracını kullanmanızı öneririm anında indexlenmesi yapılıyor.
MDSALMAN

kişi bu mesajı beğendi.

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
aynen kardesim bende bu konuya bi nebze dikkat cektim sen yasamasan bile bir cok kisi yasiyor tabi burda googlenin buyuk bir adeletsizligi on planda bunuda goz ardi etmemek gerekir

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al