freelance iş ilanları

Pm istemek forumda suç olmuş.

23 Mesajlar 3.252 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar merhaba,

Forumda en çok saygı duyduğum Heuristic isimli arkadaştan aşağılayıcı bir mesaj aldım.

Dün öğlen saatlerinde backlink satın almak için bir konu açtım, bkz: konu burada

Ve akşam saatlerinde selimcayir isimli arkadaştan backlink satın alınmıştır.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise bir backlink paketi de fiverr isimli web siteisnden aldım.

Heuristic isimli arkadaş bugün öğleden önce mesajıma dönüş yapmış ve sattığı backlinkin adresini gönderimiştir ve benim nazik cevabıma karşın yine de küçük düşürücü konuşmuştur.

Cevabımı bile beklemeden beni engellediği için buraya konu açma gereği duydum.

Arkadaşın kendisine yakışmayan cevabı. (kendisini az buçuk forumda saygılı biri gördüğümüz için kendisine yakışmayan)

Bu ise beni kara listeye aldığı için görmediği mesaj. (Herkes birbirini kara listeye alabilir keyfi olarak dahi fakat bana verilen cevabı terbiyesizlik olarak nitelendirdiğim için buraya yazıyorum.)

Kendisinden özür bekliyorum.

wmaraci
reklam

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Ortada terbiyesiz bir mesaj yok. Konu açmanız kanaatimce oldukça gereksiz ve haksız olmuş. İstediğine satar istediğine satmaz istediğine pm atar yada atmaz.
AhmetCakmak34 Rastena noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Ucantereyagi merhaba,

Konu açarak kendi beyanlarımı aktarmadım, direkt olarak arkadaş ile aramızda geçen konuşmayı yapıştırdım. Tabiiki istediğine satar istediğine satmaz, arkadaşın yolladığı pm ler ile bugün buraya gelmedik zaten.

Benim sorunum beni zan altında bırakıp sanki kendi sitelerini merak etmişim gibi davranması üzerine birde beni engellemesi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Heuristic bu forumda çok fazla kişiyle çalışıyor ve her isteyene PM göndermesi mümkün değil. Çoğu kişinin gereksiz yere PM istemesi yüzünden sizede bu şekilde yazmış.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Şimdi diğer link satan arkadaşlardan pm isterken bu hareket yüzünde iki defa düşüneceğim. Rencide edici bir olay.

Ek Olarak: @[AhmetCakmak34](userid:27660) hocam haklısınız katılıyorum dediklerinize de fakat sorun o değil. Bana pm göndermese ve dese ki uygun gördüklerime gönderiyorum sadece dese amenna herkes herkesle çalışmak zorunda değil.

Pm gönderdi siteyi inceledim (ki incelemesem de kendisi bana dönüş yapana kadar çoktan backlink satın aldım başkalarından) ve arkadaşa nazikca teşekkür ettim link aldığımı belirttim. Kendisinin haksızlık yaptığını düşünüyorum.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Terbiyesizlik ile alakası yok fakat bana da aynı tepkileri veriyor. Yapacak bir şey yok. :) Ben de link satışı yapıyorum impjix sizinle ve bir çok kişiyle çalıştım fakat böyle tepkiler verilmemesi gerekir. Belki zor zamanlar geçiriyordur. Fazla büyütmemek lazım.

prestij

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Kendisini aylardır tanıyorum yani abi kardeş olduk desem yeridir ki bana sayısız iyilik yaptı bana bile fırça attığı oldu ama unutmamak gerekir Ahmet'in dediği gibi sayısız PM isteyen sayısız işle uğraşıyor Adnan abi ondna dolayı karşı tarafı empati ile anlamanızı öneririm Heuristic bana göre şu forumdaki Ahmet gibi değerli insanlardan 10 tane varsa 1 i odur.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
Ne yapacağız peki arkadaşlar, PM atıp ayrıntı istemeyecek miyiz? Ben konu açıyorum, tekliflerinizi PM'den yapın diyorum, bütün ayrıntıları yazıyorum, insanlar hala PM atıp ayrıntı ve fiyat almak istiyorlar, ne yapacağız tersleyecek miyiz? kara listeye mi alacağız hepsini?
impjix bugraucar24

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.alicankosedag.com.tr

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
FurkanOYMAK yani evet hocam tahmin edebiliyorum forumdan ne tipler olduğunu pm isteyip dönüş dahi yapmayan fakat gerekli cevabı da verdim. Fakat forumda hiç böyle terslendiğim olmadı yani, beni şaşırtan nokta ise kendisini tanıyıp bilip saymamız ve bu sebeple kendisinden pm istememiz. Ayıp ettiğini düşünüyorum.

bugraucar24 bugraucar24 WordPress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress Developer
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 144 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
O halde bir tane mesaj oluştursun paketlerini detaylı şekilde anlatan, her pm isteyene onu kopyala yapıştır yapsın bu çok zor bi şey değil.
impjix SizinWeb Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

WordPress işleriniz uygun fiyata yapılmaktadır!
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al