lostyazilim

Sürekli Güncel Düşecek Domainler Platformunuz Yayında.

14 Mesajlar 1.465 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

kuantumm kuantumm Asla Vazgeçmeyin ! Kullanıcı
    • Üyelik 10.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek ERP / CRM Consultant
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 497
    • Beğeniler 102 / 139
    • Ticaret 11, (%100)
    Merhaba arkadaşlar
    Uzun süredir düşündüğüm bir kaç projeden birisini başlatmış bulunmaktayım.Domain sektörünün Türkiyediçin deki durumunu biliyorsunuz.Hem alım satım olarak hemde takip anlamında Türkçe kaynak bulmak oldukça zor.Bu sebeblerden dolayı mevcut ve yeni yatırımcılar sektöre tedirgin yaklaşıyor.Bu anlamda domain sektörünü canlandırma adına sürekli yeni fikirler projeler arayışındayım.Şuan yayına başlatmış olduğum platformu sürekli güncel ve en verimli şekilde tutmak için siz değerli arkadaşlarımın öneri ve eleştirileri her zaman benim içim çok önemli.Web sitem verileri otomatik çekiyor, anlaşmış olduğum firmalar vasıtası ile sürekli güncel ve verimli tutmaya çalışacağım.Amacım site üzerindeki verileri site ziyaretçilerine reklamlarla uğraştırmadan en sade ve en kullanışlı haliyle sunmak.Her gün Düşecek Domainleri 00:00-01:00 arası günün ilk dakikalarında hem sosyal medya hesaplarımızda hemde sürekli takipte olduğum forumlarda paylaşmayı planlıyorum.Şuan site üzerinden her gün düşen binlerce domaini takip ede bilir, domainler içierisinden arama yapa bilir aradığınız domaini çok kolay bir şekilde bula bilirsiniz.Öneri ve eleştiri yapmaktan lütfen çekinmeyin.Zaman ayırdığınız için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Not: Uzun tanıtım yazısı için kusura bakmayın arkadaşlar.İlk projem ve bunun heyecanı yok değil :)

Web Sitesi: http://dusen.domainofisi.com

Twitter: https://twitter.com/DomainOfisi
    53426

kişi bu mesajı beğendi.

Siz Hala PDF Katalog mu Kullanıyorsunuz? KatalogTR.com- Yeni Nesil Dijital Katalog Çözümleri
    wmaraci
    reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 01.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad F** T**
    • Mesajlar 980
    • Beğeniler 223 / 222
    • Ticaret 61, (%100)
    Öncelikle hayırlı olsun umarım birçok kişi faydalanırken sende o kezza ekmek yersin dostum. Anlattıkların kulağa oldukça hoş geliyor. Tema zamanla geliştikçe daha iyi olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun tekrar .
    kuantumm

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 

• Üyelik 10.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 497
    • Beğeniler 102 / 139
    • Ticaret 11, (%100)
    sokrates Çok teşekkür ederim yorumunuz için umarım faydalı olur ve uzun sureli kalıcı olabilir amacım uzun süre devam ettire bilmek,temanın basit olmasını istedim çunki site yapı olarak çok zaman geçirilecek bir site sürekli içerisinde arama ve s yapılacak bunun için sade ve gözü yormayacak bir şekilde olmalı ama zamanla yine değişikler gelecek ziyaretçi durumuna göre bakacagım duruma.Domain sektorünü Ülke olarak çok geriden takip ediyoruz malesef,başka düşüncelerim de var bu sektörle iligli,bakalım zamanla hayırlısı :)

Siz Hala PDF Katalog mu Kullanıyorsunuz? KatalogTR.com- Yeni Nesil Dijital Katalog Çözümleri

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
    • Üyelik 30.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek boya kontrol inspector
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad F** Ş**
    • Mesajlar 482
    • Beğeniler 213 / 112
    • Ticaret 1, (%100)
    hocam hayırlı olsun sürekli güncel olursa sürekli takip edeceğim bir site olacak zaten sık kullanılanlara ekledim.

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj
    wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 10.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 497
    • Beğeniler 102 / 139
    • Ticaret 11, (%100)
    ankarali87 Teşekkürler hocam sistem sürekli güncelleniyor ve her gün ortalama 80 ile 100 bin arası domain düşüyor saat farklarından dolayı gece 00:00 dan sonra paylaşımlar başlıyor sürekli takipte olursanız düşündüğünüz domainleri takip ede bilir ve domainler içierisinde arama yapa bilirsiniz.Sizden ricam gorduğunuz en ufak hata ve eleştirlerinizi soylemekten çekinmeyiniz.Zamanla ziyaretçi durumna göre yeni projeler de düşünmekteyim bakalım.Forumda domain alım/satım yapan
    bir çok arkadaşımız var hepinizin fikirleri düşünceleri benim için onemli arkadaşlar fikir ve önerilerinizi bekliyorum.
    ankarali87

kişi bu mesajı beğendi.

53426 53426 WM Aracı Anonim Üyelik
    • Üyelik 24.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet - /
    • Meslek
    • Mesajlar 175
    • Beğeniler 28 / 31
    • Ticaret 5, (%100)
    Hocam sitenizi neden kapattınız ?

• Üyelik 10.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 497
    • Beğeniler 102 / 139
    • Ticaret 11, (%100)
    sedatbey21 site açık hocam ve uzun süre insallah acık kalacak zaman ayıracagım bu işe. isim değişikliği oldu sadece domainlerin yonlendirmeleri yapıldı sosyal hesabı da şimdi düzeltiyorum
    53426

kişi bu mesajı beğendi.

MidnightBlue MidnightBlue Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.03.2016
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek ögg
    • Konum Bilecik
    • Ad Soyad R** C**
    • Mesajlar 46
    • Beğeniler 4 / 14
    • Ticaret 1, (%100)
    Sadece bende mi bilmiyorum ama mobilden girdiğimde te karakter sorunu vardı ve responsive değil sanırım son olarak zoom yapınca yazılarda kırılma oluyor sanki yazılar reaimmiş gibi pixelleşiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 26.01.2015
    • Yaş/Cinsiyet 50 / E
    • Meslek Serbest meslek
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad S** K**
    • Mesajlar 1790
    • Beğeniler 481 / 391
    • Ticaret 36, (%100)
    Arama da biraz filitreleme olsa daha.iyi olur gibi

• Üyelik 10.05.2016
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 497
    • Beğeniler 102 / 139
    • Ticaret 11, (%100)
    MidnightBlue mobil uyumu üzerinde çalışıyorum hocam şuan için mobil için uyumlu değil malesef ancak diğer bahsettiğiniz sıkıntılar bende mevcut değil karşılaşmadım ekran resimlerini bana pm ata bilirseniz sıkıntılarla ilgili ona göre web site üzerinde düzenleme yapa bilirim.

Ek Olarak: serdar38 nasıl filtreleme örnek vere bilirmisiniz. suan icin arama yapmadan önce kategoriler mevcut arama sonuçlarına göre mi kastetmek istediğiniz hocam

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al