freelance iş ilanları

Müzik ve Müzisyen Önerisi

3 Mesajlar 495 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar. Kendimi beat yapımı konusunda geliştiriyorum. Sample kesmek için müzik aramak işin en zor kısmı. Sample kesebilmek için yabancı ülkelerde, yüksek popülariteye ulaşmamış müzisyenlerden faydalanmak en mantıklısı. Yani rihanna'dan ya da hadise'den sample kesmem çok saçma olur. O yüzden dinlediğiniz yabancı ve çok popüler sayılmayacak müziklerden öneri istiyorum. Teşekkürler şimdiden :).

.
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam soundcloud sitesini inceliyorsun değil mi orada amatör olsun profesyonel olsun millet paylaşıyor kendi çıkarttıkları müzikleri, işe yarar şeylere denk gelirsem eklerim konuya yukarda tut işe yarar konu.

Bir ara bende heveslendim beat yapımına FL studio falan çok kaliteli şeyler yapılabiliyor da nota bilgisi falan pek olmayınca beceremedim bıraktım. :D

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Hocam soundcloud sitesini inceliyorsun değil mi orada amatör olsun profesyonel olsun millet paylaşıyor kendi çıkarttıkları müzikleri, işe yarar şeylere denk gelirsem eklerim konuya yukarda tut işe yarar konu.

Bir ara bende heveslendim beat yapımına FL studio falan çok kaliteli şeyler yapılabiliyor da nota bilgisi falan pek olmayınca beceremedim bıraktım. :D

benim de nota bilgim pek yok hocam kulağıma hoş gelene bakıyorum :D daha çok youtube'da arıyorum da parçaları soundcloud'a da bakarım

.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al