wmaraci reklam
lidertakipci

Durdurulan/Kapatılan Adsense Hesabı Açılır mı?

3 Mesajlar 1.164 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Merhaba arkadaşlar, bir websitem var ve fena da hit gelmiyor. Zamanında geçersiz etkinlik nedeniyle kapatıldı. Daha sonra başka bir iki kişi üzerinden başka mail hesapları ile başka bilgisayardan hesaplar açıp başvuru yaptım. Yine kabul edildim fakat 20 gün sonra gene hesap durduruldu.

Şimdi buradan geriye dönüş yok mu hiç? Yani bu site adsense konusunda kesinlikle bitmiş midir?

wmaraci
reklam

MurekkepHaber MurekkepHaber Bir Kültür-Sanat Portalı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 109 / 61
  • Ticaret 10, (%90)
Merhaba,

Bizim hesabımız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle kapatılmıştı. 3 yıl sonra yeniden başvuru yaptık. Başvuruda; geçersiz tıklama etkinliğininin hesap kapatılmasına neden olduğunu bilmediğimizi özetleyen bir yazı yazdık. (Bu arada gerçekten bilmiyorduk. 5 önce açmıştık ve internet reklamcılığına dair bir bilgimiz yoktu.)

Hesabımız bir hafta içinde yeniden açıldı. Şuan iki yıldır da bu hesabı sorunsuz olarak kullanıyoruz.

Bence durumunuzu samimi ve gerçek olarak özetleyen bir mail atarsanız hesabınızın açılma ihtimali var.
BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

www.murekkephaber.com

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Aynı durum bende de var. 2 yıl önce bilmedem tıklamışım, hesap kapatıldı. Sonra eşim adına başvurup tekrar hesap aldım. Yakında ben de eski kapatılan hesabım üzerinden de başvuru yapıp hesabın açılmasını isteyeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al