wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress'te yorumlar sayfa değiştiriyor

3 Mesajlar 541 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Orifame Orifame Oriflame Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oriflame Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 69 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar,
Wordpress sitemin mobil sürümünde yaşadığım garip bir sorun var. Örnek vererek anlatayım;
A sayfasına yorum yapıldı diyelim. Bu yorumu yönetici panelinde görüntülediğimde B sayfasına yapılmış şekilde çıkıyor ve onayladığımda yorum B sayfasında yayınlanıyor ya da yeni bir yazı yazdığımda bir anda 7-8 tane yorum beliriyor (daha önce başka sayfalara yazılmış yorumlar) ve bunların yazıyla da alakası olmadığı için kafa karıştırıyor. Ziyaretçi "bunu nereden alabilirim?" diye bir soru sorduğunda hangi ürünü sorduğunu bilemiyorum. Çünkü ziyaretçinin yorumunun hangi sayfaya yapıldığını bilmiyorum. Cevaplasam bile ziyaretçinin yorumu, başka sayfada yayınlandığı için haberi olmuyor.

Esen mobil eklentisini kullanıyorum acaba javascript kodları vs. mi çakışıyor da bu sorun oluyor?

wmaraci
reklam

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
js kodları ile alakası olduğunu zannetmiyorum. single.php veya page.php dosyanda postu çeken php koduyla comments'i çeken php kodun arasında farklı bir query döndürüyorsan, ve wp reset query yapmadıysan bi altında çıkan yorumlar o query deki posta bakıyor olabilir.

Bir örnekle açıklıyım. Yazımın altında bi önceki yazının linkini verdim ve sanki postmuş gibi çekerek bunu gösterdim, ondan sonra hala o query infosu aktif olduğu için altındaki yorumlarda o postun idsinin postlarını getiriyor. haliyle yorum yapınca görünen sayfa ile yaptığı sayfa aynı olmuyor. kullanıcı gördüğü yazıya yorum yaptığını sanırken bi öncekine yorum yapıyor. denemek için şöyle bir şey yapabilirsin.

get_comments den önce the_title komutunu yaz bakalım hangi postun başlığını basıcak.

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/

Orifame Orifame Oriflame Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oriflame Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 69 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
cagdastakis tüm sayfalarda ağustos kataloğunun başlığı, yorumları ve etiketleri çıkıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al