wmaraci reklam

Yasalara aykırı bir siteyi nasıl Kapattırabiliriz ?

15 Mesajlar 1.666 Okunma
smmexpress

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
NTBol bildiğim forum yok sadece Ay yıldızı biliyorum pm olarak atabilir misiniz?

wmaraci
reklam

MonacoDoom MonacoDoom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Security
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Cumhurbaşkanını eleştirmek terör örgütü propagandasına giriyorsa atatürke niye ataput diyip duruyorsunuz o zaman? Atatürke hakaret serbest ama rte'ye suç tabi size göre. Neyse daha fazla yazmayacağım siyasete girmesin yeri değil.

profdizayn profdizayn Paylaşmayı seven. Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Patron.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 151 / 107
  • Ticaret 14, (%93)
@monacodoom tartışma konusu çıkarmanız doğru değil. Adam soru sormuş, tavsiye istemiş cevabı biliyosanız konuşun yoksa gereksiz tartışma konusu çıkarmayın. Ne gerek vardı şimdi şöyle bir yazı yazmanıza söylemeden edemedim.

MonacoDoom MonacoDoom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Security
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

profdizayn adlı üyeden alıntı

@monacodoom tartışma konusu çıkarmanız doğru değil. Adam soru sormuş, tavsiye istemiş cevabı biliyosanız konuşun yoksa gereksiz tartışma konusu çıkarmayın. Ne gerek vardı şimdi şöyle bir yazı yazmanıza söylemeden edemedim.

Atatürke hakaret olunca çıt çıkarmazlar rte'ye en ufak toz kondurmazlar ona sinir oldum hocam yoksa tartışma çıkarmak gibi amacım yok. İkiside cumhurbaşkanı ikisinede aynı şekilde yaklaşacaksın.
Etki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
MonacoDoom Helal olsun başka birşey demiyorum konuyu hemen Mustafa Kemal Atatürk ve Recep Tayyip Erdoğan tartışmasına getirdiniz Türkiye yasalarına aykırı bir sitenin cümlesini bunu Cumhurbaşkanı için mi anladınız? Cumhurbaşkanı için bahsi geçen mevzu hakaret olur yasalara aykırılık olmaz yasalara aykırıdan kastım çok geniş bir durumu kapsıyor site bir terör örgütünün propagandasını yapıyor ve sorduğum soruda da propaganda demişim hemen konuyu farklı yerlere çekmenin anlamı yok. İkisine aynı şeklinde yaklaşmadığımı nereden çıkardınız konuyu okuyarak cevap yazarsanız daha anlamlı olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al