freelance iş ilanları

Korunma ve Saldırı Yolları Hakkında Bilgim Var Bunu Nasıl Nakite Çevirebilirim ?

35 Mesajlar 3.235 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Dreameagles Dreameagles Hacking And Coder ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ÖĞRENCİ
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 38 / 67
  • Ticaret 13, (%100)
Yıllarca hack forumlarında yer aldım saldırı timlerinde yer aldım. Hack boş kardeşim pentester seviyesine gelirsen şirketlerde çalışabilirsin. Bence onun yerine yazılım öğrensen daha iyi olur.

wmaraci
reklam

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Hocam sektör hakkında bilgisi olmayanlar geçip bence bir beyin fırtınası yapmalısınız kendi sektörünüzü kendiniz oluşturun kendinize güveniyorsanız bundan 8 öncesine kadar türkiyede SEO Bu kadar önemlimiydi tek bir firmanın atılımıyla oldu Türkiye'de SEO sektörünü kurdular birçok insan 10-15 yıllık deneyim fln der onlar hikaye sizinkide o hesap millet ne derse desin hikayeden başka birşey değil yapacak olan sizsiniz iyi bir blog açın günlük yazı girin güvenlikle alakalı ama sıkıcı değil testler analizler paylaşın güvenliğin önemini bir e kitap yazın sektör ve çevre oluşur geç adsense hemde normal güvenlik işi olarak teklifler gelecektir devamı gelirse kurumsallaşırsınız :)

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Cw üyesi ol, varsa insan kaynaklarına konu açıp yazabilirsin. Yardımcı olurlar.

TurkishSec TurkishSec Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
@muhammedavci Hocam gerçekten çok güzel fikirler bunlar fakat şuan hacking forumu oluşumu içerisindeyim bu sözleriniz beni ikileme soktu forumu kapatıp kapatmama konusunda. :)

Eflaki hocam 2013 ten bu yana CW üyesiyim çok sağlam bir hacking forumudur.

wmaraci
wmaraci

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
hocam farklı bir öneri vereyim, şirketlerde IT olarak işe başlayabilirsiniz. elinizde gerekli sertifikalar varsa sizin için çok kolay olacaktır. böyle sanaldan 3,5 siteye üye olupta bişeylerin olmasını beklemeyin. hacking forumları falan hikaye. zaman kaybetmekten başka birşey olmaz sizin için. bir şirkete girin çalışın derim. yeni ve büyük ölçekli firmalar sistem yöneticisi aramakta. zaten kendinizi anlattığınız gibi birşeyseniz mutlaka çevreniz vardır, fakat Zonguldak'ta iş gücü nedir bilemem, ben yaşadığım şehir Ankara için konuşuyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al