wmaraci reklam
lidertakipci

hikmetsonmez Youtube Abone Ve Beğeni Satışı - En Uygun Fiyat Garantisi

59 Mesajlar 8.849 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HikmetSonmezi HikmetSonmezi Sosyal Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 7, (%86)

accbets adlı üyeden alıntı

Merhaba ,
İlk etapta 1000 abone alıcısıyım ama öncesinde ref alabilirmiyim ?

tabiki, skype adresimizden veya whatsapp dan bize ulaşın hocam konuşalım refinizi iletelim.

wmaraci
reklam

Orl1984 Orl1984 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bişeyi merak ettimde referans için gönderilen 50-100 abone ücretsiz mi veya nasıl oluyor ? İkinci sorum şu 1000 abone aldım diyelim yüklediğim bir video izlenmeye başlıyor mu ortalama ne kadar tıklanma alırım .. Bu işlerde çok yeniyim

• Üyelik 19.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 7, (%86)

Orl1984 adlı üyeden alıntı

Ben bişeyi merak ettimde referans için gönderilen 50-100 abone ücretsiz mi veya nasıl oluyor ? İkinci sorum şu 1000 abone aldım diyelim yüklediğim bir video izlenmeye başlıyor mu ortalama ne kadar tıklanma alırım .. Bu işlerde çok yeniyim

hocam yüklediğin içeriğe bağlı referanslar ücretsizdi bitti duruma göre büyük alım yapılacak ise referans sağlıyoruz yine ufak. (ödeme yapacağınızın kanıtı verilirse)
tıklanma felan para kazanma ilk planınınız olmamalı insanların bizden abone alma amaçları aboneleri yeni projelerinde kullanmak hocam.

Ek Olarak: 7000 abone teslim edildi. 15.08.2016

Ek Olarak: 7000 abone teslim edildi. 15.08.2016

Ek Olarak: 8000 abonenin işlemini başlattık.

Ek Olarak: +10,000 abone işlemi gerçekleştirildi sipariş alımı açık!

KaRNeC KaRNeC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 3, (%67)
Sakın ha yaklaşmayın. Bu kadar lakayıt bir insan görmedim. Defalarca söylememe rağmen, 10 yıllık kanalım bu kişi yüzünden banlanıyordu. Tüm çektiği aboneler toplu olarak silindi. Örneğin 28K bir günde 19K'ya düştü.

Sakın ha yaklaşmayın. Eksi puanını hemen veriyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 7, (%86)

KaRNeC adlı üyeden alıntı

Sakın ha yaklaşmayın. Bu kadar lakayıt bir insan görmedim. Defalarca söylememe rağmen, 10 yıllık kanalım bu kişi yüzünden banlanıyordu. Tüm çektiği aboneler toplu olarak silindi. Örneğin 28K bir günde 19K'ya düştü.

Sakın ha yaklaşmayın. Eksi puanını hemen veriyorum.

günlerce emek vermeme rağmen kanalına abonesinin çoğunu atmama rağmen burda benim 3-5 kazancımı etkilemeye çalışan bu arkadaşa HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.
Sistemsel oluşan sıkıntılardan dolayı biraz işlemi gecikti diye tüm konularıma saldırı yapmış.

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)
Kaç kişiye sorduysam youtube abone satışını durdurmuş halde ama arkadaş devam ediyor tamam takipçiyi yolluyor ama birkaç saat sonra sıfırlanıyor. Umarım yakın bir zamanda düzelir ve takipçi satışları normal haline döner.

NOT : HikmetSonmezi bir **************lığını görmedim arkadaşın 2 kere gönderdi aldığım takipçiyi 2side sıfırlandı beklemedeyiz olmazsa son çare para iadesi.

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG

KaRNeC KaRNeC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 11 / 23
  • Ticaret 3, (%67)
29 Haziran 2016 günü arkadaşla konuştuk ve anlaştık. Ardından yapılan yazışmalar şöyle.
Bir de ticaret puanı vermişsin. Ayıp kardeşim ayıp.

Ticaret puanı vermemek için ne kadar çabalamışım görün..
Konuşmalar şöyle:

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi][QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Ödeme iadesi yok. 10k Abone youtıbe yılın yarısında kıyım yaptığı için toplu abone silindi herkeste oldu her zamn giden bir durum değil sistemde sorun yok. Senin dilinde yazıyorum para iadesi yok. İsmimiz belli telafi var 10k 13k olarak verilir istenir ise iyi akşamlar[/QUOTE]

Kardeş
Abone silinmesi ile ilgili bir konu görmedim. ***'da aktif olarak konuları takip ediyorum.

Zamana yayarak abone çekimi istediğim halde, birkaç etapta abone çekimini bitirdiniz. Ben söylemeden de abone çekmediniz. Her defasında abone çekimi için benim uyarmam gerekti.

Böyle bir ticaret ahlakına sahipseniz söyleyeceğim bişey yok.

Telafi olarak yine birkaç çekimde çalışmayı tamamlayıp kanalımı tehlikeye düşürecekseniz ne para iadesi ne de telafi çalışması istemiyorum. Hakkımı haram ederim olur biter.

Yok çekimleri düzenli olarak günlük 300-500 abone şeklinde zamana yayarak yaparım derseniz telafi çalışması yapabiliriz.[/QUOTE]
konu açmaz kimse zaten hocam ben suçluı değilimki youtube toplu kıyım yaptı diyorum bizim kalitemizden kaynaklanan bir durum değil. size bugün 1k gönderim yapıyorum hergün düzenli göndereceğim abonenizi.[/QUOTE]

Hocam 13K gibiydi. şimdi 18K olmuş abone sayısı.[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Uyarırsan sevinirim hocam panelin zamanlama sistemi sıkıntıya girdiği için el ile gönderiyorum sakin olun ben sizin mağdur etmem rahat olun[/QUOTE]

Tmm hocam. Uyarırım ben[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi][QUOTE=KaRNeC]birader çekim yapacak mısın?
yapmayacaksan ona göre davranacağım[/QUOTE]
kanal linki alabilir miym hemen[/QUOTE]

https://www.youtube.com/user/xxx[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC]Hocam diğer aboneleri ne zaman atacaksın?

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi][QUOTE=KaRNeC]Hocam diğer aboneleri ne zaman atacaksın?
başlatıldı hocam tekrar özür dilerim.[/QUOTE]

Kardeş abone sayım yine 20 bine düştü bu nasıl iştir?
Zamana yayın dedikçe toplu çekim yaptınız[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi][QUOTE=KaRNeC]Hocam diğer aboneleri ne zaman atacaksın?
başlatıldı hocam tekrar özür dilerim.[/QUOTE]

Kardeş abone sayısı 19.900'e kadar düştü.
Ben zamanlama şeklinde 500 -500 çekim yapın dedikçe hep toplu çekim yaptın

Şimdi ne yapayım?[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Parça parça atamadım hocam kusura bakmayın kaç azaldı.[/QUOTE]
Hocam 8 bin azaldı. En son 28 bin olmuştu.

Günlük 200-300 atsanız sorun olmaz. Ama 5K atınca sorun oluyor[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Parça parça atamadım hocam kusura bakmayın kaç azaldı.[/QUOTE]
Kardeş çekimi yapacak mısın?[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi][QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Parça parça atamadım hocam kusura bakmayın kaç azaldı.[/QUOTE]
kanal linkini bi daha alayım[/QUOTE]

https://www.youtube.com/user/xxxx[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi][QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Parça parça atamadım hocam kusura bakmayın kaç azaldı.[/QUOTE]

Kardeşim ödememi geri istiyorum ya da adam gibi çekim yapacaksan yap.
2000 abone çekmişsin geri düşmüş çekilen abone.

Anlaşmamızda 500 çekecektin günlük. madem yapmayacaktın neden söz veriyorsun?

Ödememi geri istiyorum!!!![/QUOTE]

Birader sen iyi sözden anlamıyorsun anlaşılan.
Ticaret puanına eksi veriyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Hocam 4 gündür sıkıntılar var ilk defa şikayet aldık. Bi sistem kendine gelsin de devam edelim hocam kusura bakmayın cidden sistemden kaynaklı sorun var aboneler geri gidiyor.[/QUOTE]

Hocam 500 çekin diyorum 2000 atıyorsun. 1000 atın diyorum 8000 atıyorsun.[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Bu düzensizlik size denk geldi Excel not aldım herkesin aboneleri ancak böyle bi aksama oldu maalesef :([/QUOTE]

Hocam 2006 yılında kurduğum ve aylık 1000 TL kazandığım kanalımı fuzuli yere riske ediyorsunuz. Bunu en başında size söylemiştim.

Eğer günlük 250-400 gibi üye çekimini yapacaksanız sorun çıkarmam.
Böyle çekim yapmayacaksanız ödememin iadesini istiyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Anladım hocam aboneyi yine deneyelim yavas yavas göndermeyi. Ama bi sorunu çözelim özür diliyorum sizden[/QUOTE]

Tmm hocam anlaştık o halde.[/QUOTE]

[QUOTE=KaRNeC][QUOTE=HikmetSonmezi]Anladım hocam aboneyi yine deneyelim yavas yavas göndermeyi. Ama bi sorunu çözelim özür diliyorum sizden[/QUOTE]

Hocam sorunu çözdünüz mü? Sizden yanıt bekliorum. Olmayacaksa başka arkadaşla çalışacağım[/QUOTE]

Hocam ödememi geri iade alabilir miyim..

Sizin yanlış çalışmalarınız yüzünden mağduriyet yaşadım. Ve anlaştığımız gibi aboneleri alamadım.[/QUOTE]

Sizden yanıt bekliyorum[/QUOTE]

Kardeş benden günah gitti.
Ticaret puanına eksi veriyorum ve hakkında şikayet konusu açıyorum.
Bu kadar da vurdumduymazlık olmaz ki. 3 oldu mesaj atıyorum cevap yok.[/QUOTE]

murounius murounius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

OgulcanG1 adlı üyeden alıntı

Kaç kişiye sorduysam youtube abone satışını durdurmuş halde ama arkadaş devam ediyor tamam takipçiyi yolluyor ama birkaç saat sonra sıfırlanıyor. Umarım yakın bir zamanda düzelir ve takipçi satışları normal haline döner.

NOT : HikmetSonmezi bir **************lığını görmedim arkadaşın 2 kere gönderdi aldığım takipçiyi 2side sıfırlandı beklemedeyiz olmazsa son çare para iadesi.

Bende aynı durumdayım. abone ekliyor fakat siliniyor. Bu sorun da giderilcek gibi durmuyor. Bugün tekrar abone yüklemesi yaptı fakat aboneler şu an eriyor. İyi bir arkadaşa benziyor ve çaba gösterdiğine de eminim fakat sorun devam edecek gibi duruyor. Umarım para iadesi yapar da ticari kimliğine zarar vermez.

OgulcanGulcemal OgulcanGulcemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 444
  • Beğeniler 110 / 136
  • Ticaret 5, (%100)
murounius bizimde temennimiz o yönde umarım düzelir bizde takipçilerimizi alırız

OGULCANGULCEMAL.COM - KİŞİSEL BLOG
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al