wmaraci reklam
lidertakipci

Video paylaşarak izleterek 1k = 10 tl

10 Mesajlar 1.178 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

demircigiller demircigiller WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Renklivideos.com İş ortaklığı programı.
Merhaba arkadaşlar size kısaca yeni açılan bir siteden ve sadece video paylaşarak günde 30-50 tl belkide daha fazla nasıl para kazanacağınızdan bahsedeceğim.
Renklivideos.com nedir ve nasıl kazanılıyor ?
Renklivideos.com bir video sitesidir. Öncelikle belirtmek isterim ki sitde kesinlikle ****o vs tarzı bir içerik yoktur. Normal youtube vs sitelerde yer alan komik,eğlenceli, müzik, enteresan vs gibi videolar yer almaktadır.
Site' ye öncelikle www.renklivideos.com adresi üzerindne kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt kısmından sonra hesabım ve bilgilerimi güncelle gibi kısımlardan bilgilerinizi tamamlamanız ve ödeme seçenekleri kısmından kazançlarınızı nasıl alacağınıza dair banka ile ödeme mobil ödeme cebe havale gibi seçeneklerden bir tanesini doldurup aktif etmeniz gerekiyor.

Tüm bunları tamamladıktan sonra artık paylaşmaya ve para kazanmaya hazırsınzı. Her hangi bir videoyu tıkladığınızda alt kısımda LİNKİ GÖSTER kısmı yer alıyor. Bu kısım size özel paylaşma linkinizin yer aldığı bölümdür. Tek yapmanız gereken o kısımda yer alan Linki kopyalayarak. Gerek facebookta hesabınızda veya üye olduğunuz gruplarda gerek diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak. İşte yapmanız gereken bu kadar basit. Artık videonuz her izlendiğinde sizde para kazanmay başlamış oluyorsunuz.

Aaa şunu da unutmadan belirtmek isterim. Yine sitede alt kısımda yer alan Referans kısmı var. Ben video paylaşmayayım bunun yerine kullanıcı getireyim benim üzerimden üye olsunlar ve ben onların üzerinden ve paylaşımlarından kazanayım diyorsanız bu da mümkün. Yani dilerseniz kendi üstünüzden referans linkinizi paylaşıp başkalarını siteye üye yaparsanız onların paylaşımlarından da kazana biliyoruz.

Sosyal Medya'da Video Paylaş & Kazan
Sitemiz'deki tüm videoları üye girişi yaptıktan sonra sana özel üretilmiş link ile paylaştığında her izleyici için para kazanacaksın ve bu istatistikleri "Hesabım" bölümünden görüntüleyebileceksin.
Kazançlar nasıl hesaplanıyor?
1k (1.000) video gösterimi 10 TL
%20 ekip geliri (Sizin referansınız ile üye olan her kullanıcının kazancının %20 si size de yansır :) )
Sistemimiz; paylaştığın linklerden gelen ziyaretlerin (wifi dahil) sadece mobil bölümünün sayımını ve hesaplamasını yapmaktadır. Pc ziyaretleri için bir kazanç söz konusu değildir. Yüksek ve kolay kazancın sebebi budur.
Sistemimiz her bilgisayardan günlük 1 giriş kabül ederek gösterimleri, ekip gelirini ve toplam kazancını otomatik olarak hesaplıyor.
Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor?
Kayıt olduktan sonra tanımladığın banka, ininal kart veya mobil hesaba talep ettiğin ödeme her ayın ilk haftası içinde düzenli olarak aktarılır (Net30). Haftalık koşullarda ise haftalık ödeme yapılır (Net7)
Kaymoneth

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Atlascringe Atlascringe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba site sizemi ait.
demircigiller

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bana ait değil bir arkadaşıma ait. Bende yardımcı olmaya çalışıyorum. Buyrun nasıl yarcımcı olabilirim.? sormak istediğiniz bir şey var sa seve seve yardımcı olmak isterim

• Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)

demircigiller adlı üyeden alıntı

Bana ait değil bir arkadaşıma ait. Bende yardımcı olmaya çalışıyorum. Buyrun nasıl yarcımcı olabilirim.? sormak istediğiniz bir şey var sa seve seve yardımcı olmak isterim

Ödeme konusunda güvenebilirmiyiz? Çünkü bu işlerde kimi zaman ödeme sorunu oluyor.
demircigiller

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Evet güvene bilirsiniz. İlk üyelikte 10 tl veriyorlar zaten. yani 1000 gösterim yapmış gibi başlıyorsunuz. Normalde 50 tl lik kazanç sağladığınızda gönderimler açılıyor ama sanırım onu dilediğiniz zaman para çekmeye çevirecekler ama yine min. 10 tl olacaktır diye tahmin ediyorum. Ama şuan için forumdan gelenlere diledikleri zaman para çekme şansı verecekler. Ama ilk üyelikte ki 10 tl yatırılanı ancak toplamda 50 tl olduğu zaman çekebilirsiniz.
Sanırım yüksek gösterimi olan üyelere mesela günde 5k gibi gösterimi olan üyelere ve güven sağlayan kişiere de ön ödemeli şekilde de çalışacaklar. ör. siz 1 aydır üyesiniz ve günlük 3-5 k lık izletme yapabiliyorsunuz. bir kaç defa para çekme işlemi yaptınız yani karşılıklı güven oluştu oldu ki ihtiyacınız oldu 300 tl ye . ufak bir telefon görüşmesinden sonra size 300 tl gönerilir ve sizde gösterimleriniz yaparsınız gibi.. Ama tabi bunun için karşılıklı güven önemli.
Ama şuan için gösterimlerinizi kuruşu kuruşuna alırsınız yani o konuda hiç sorun yaşamassınız. hatta denemek için 10 tl lik gösterimde para çekmeyi deneyebilirsiniz.

Aklınıza takılan başka bir şey varsa lütfen sormaktan çekinmeyin. Teşekkürler
Atlascringe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)
En kısa zamanda deneyeceğim teşekkür ederim.
demircigiller

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
ben teşekkür ederim. yardımcı olabildiysem ne mutlu. Bir sorunuz ve sorununuz olursa lütfen haberdar edin. iyi günler.

Onlygoodme Onlygoodme Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 23 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Tam anlamadım birkaç sorum olacak.

"Pc ziyaretleri için bir kazanç söz konusu değildir." demişsiniz yani bilgisayardan girip izleyeler gösterime yansımıyormu?

Ödeme yöntemleri nelerdir? İninal geçiyormu?
demircigiller

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Merhabalar Onlygoodme. Şuan için sadece mobil yani cep telefonundan gelen izlemeler sayılıyor. Yani pc den gelen izlemeler sayılmıyor. Ama durum şuan için söz konusu onlarda pek yakında eklenecek. Sistemin amacı normalde facebookta yapılan videopaylaşımlarını sitemi üzerinden yapmak . zaten bir youtube videosu vs paylaşıyoruz hepimiz facebookta. Eğer facebookta bir cok guruba uye ısenız veya bır grubunuz varsa paylaştığınız videolar cok kısıye ulasır. Ve günümüzde facebook kullanımın yuzde 50 den fazlası mobıl olarak yapılıyor.

ikici sorunuza gelince evet İninal para çekme seçeneklerinde mevcut. kazancınızı havale, cep bank, ininal olarak çekebilirsiniz.

Kaymoneth Kaymoneth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Sigortacılık-Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 4 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
Üye Oldum Bonus 10 Tl Yüklendi paylaşımlara başladım ödeme kanıtı aldığımda ekleyeceğim.
demircigiller

kişi bu mesajı beğendi.

Online Muhasebe www.netesnaf.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al