wmaraci reklam

Kupa Beyi GALATASARAY

23 Mesajlar 2.330 Okunma
smmexpress

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Galatasaray'ın ilk yarı daha iyi oynayacağını tahmin ediyordum ve ikinci yarı oyundan düşeceğinden emindim. Son iki sezondur Galatasaray ve Fenerbahçe 90 dakika aynı tempoda oyunu sürdürme problemleri yaşıyor. Beşiktaş'ın bu kadar kötü bir futbol oynayacağını beklemiyordum. Eğer dün akşam Galatasaray karşısında oynadıkları futbolu şampiyonlar liginde Real, Barça, Bayern gibi takımlar karşısında oynarlarsa işleri çok zor.

Galatasaray'da bence problem ön liberoda oyunun kurulamamasından kaynaklanıyor. 4-2-3-1 adı verilen sistemde orta sahanın göbeğinde oyunu ileri taşımakla yükümlü oyuncular görevini yapamadığı için ileri 4'lü sürekli hücuma orta sahadan başlıyor ve iyi atak organizasyonları izleyemiyoruz. Hücum yapamadığımız için sürekli savunma yapmak zorunda kalıyoruz ancak oynayan oyuncuların 4 tanesi savunma ağırlıklı futbol mentalitesinde oynayamadıkları için savunmayı da yapamıyoruz.

Galatasaray futbol takımı Melo'yu aramıyor ama Melo'nun yerinin doldurulamamış olmasını çok arıyor ve arayacak. Kesinlikle dünya çapında bir ön libero şart. O ön libero gelmeden Selçuk'da futbol oynayamıyor 2 adam birden orta sahada oyundan düşüyor savunmayı sadece 4 adamla yapıyoruz. Bu yüzden ligde kalemizde 49 gol gördük. Sorun bu kadar açık ve netken halâ daha transfer için neyi bekliyorlar anlamıyorum.

Dün Tolga CİĞERCİ'nin performansını beğenenler, yıllar önce Ceyhun GÜLSELAM'ı eleştiren insanlarla aynı kişilerdi. Tolga ve Ceyhun aynı özelliklere sahip aynı tekniğe ve güce sahip iki oyuncuydu. Tolga ile ön libero kapanmaz. Eğer ön liberoya Tolga'yı koyacaksan, ben şampiyonluğa oynuyorum demeyeceksin, ben avrupa kupalarına oynuyorum diyeceksin.

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Ahmet hocam, dün maç sırasında Erman Toroğlu bir cümle kurdu ve gayet yerindeydi. Galatasay hızlı çıkış yapamıyor, resmen "kardeş siz hazırlanın, ben 2 3 dk sonra atak yapacağım haberiniz olsun" demişti. Gerçekten doğru karşı kaleye gidene kadar 20 30 defa paslaşıp çok süre harcıyorlar. Ön libero eksiğini ilk defa hissettim. Meloyu özlüyorum

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
AhmetCakmak34 yaw he he :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al