wmaraci reklam
lidertakipci

15 mılyar bütçe ile web sitesi işine girmek

42 Mesajlar 4.292 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oteriter oteriter Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 49 / K
  • Meslek girişimci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 5, (%80)
zsafa 39 tl ye seo olacagına inanacak sence bende yüz var mı ?
Hermes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Seo olucak demiyorum dikkat ettiyseniz alexa düsme garantili organik ziyaretci demisim..

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Parana yazık etme, git o paraya adam akıllı eli ayağı düzgün aylık 1000 - 1500 TL gelirli site satın alın onu geliştirin. Hemde hazır para kazanırsınız.

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam amacınız bu işte hit almaksa ücretsiz fikir verebilirim, çalışacak ekibin varsa 15 000 liranda cebinde kalır :D

wmaraci
wmaraci

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Böyle bir miktarı yalnızca tanıtım / seo gibi işler yerine ekip kurmaya ayırmanız daha mantıklı, popülarite yakalamaktan ziyade bunu sürdürmek daha önemli bana göre. Hangi alana girişirseniz girişin, içerik ve yeniliklerle kullanıcıyı uzun vadede doyurabilmelisiniz. İşyeri açma bütçesine denk bir yatırımla işe koyulacaksanız keskin hatları olan bir strateji ve hedeflere ihtiyacınız olacak.

Ne yapacağım, nasıl yapacağım, ne kadar zaman alacak, kimler bu süreçte yer alacak gibi..

Ayrıca kademeli hedefler de işe yarayabilir. İlk 6 ay için 5 bin TL harcayacağım ve 6 ay sonunda aylık minimum 500 TL kazanacağım. Hedefe ulaştıktan ikinci 5 binlik yatırımı gerçekleştireceğim gibi.
pc332 grsy akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

GoMaster GoMaster Zaman daralıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Yemek tarifleri işine kesinlikle o bütçeyle bulaşmayın. Aksine, daha uygun projelere yönelin. Kadın, sağlık tarzı sitelere yatırım yapılabilir.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
15 Bin Türk Lirası az bir miktar değil bu para gidebilir ama size birçok getirisi olabilir tek yönlü olarak düşünürseniz zarar etmeniz bir ihtimal ama youtube gibi çeşitli mecralara da giriş yaparsanız 15Bin Lira size uzun vadede yüksek ihtimal iyi bir getirisi olacaktır.

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Bir arkadaşım var istediğin bir kelime ile ilk sıralara getiriyor seni o yazılımında panelini göstermişti hatta ama şimdi güvenemiyorum kimseye ortada kalmak istemem

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

oulcan oulcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek emekli yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yazı her zaman önemli fakat yazdığın konuda önemli eğer akademik yapıda yemek yazıları yazarsan neden olmasın.Ama bu dediğimi yanlış anlama Ceo denilen şey buradaki çoğu insanın bildiğini zanettiği ama aslında bilmediği bir sektör.Ceo için o ilk sıralardaki çoğu firma verdiğin parayı saatte harcıyorlar.Çoğu insan alexayı referans alırdı önceleri ve ben alexada ilk 100 e girmiş bir siteye sahiptim biraz fazla şey gördüm ve bunun sana katkı sağlaması için yazıyorum.Yazıların getirisi olduğu kadar sürenin de bir önemi var.Her ne kadar 10 yıllık sürede google algoritmada değişiklikler yapsa da süre her zaman en doğru yatırımdır.Eğer anlık kazançlara ihtiyacın varsa yazdığın yazının bir önemi yok.Hemen 15 bin tl mi 30 bin tl yapayım diyorsan organik sosyal medya yatırımı yap.Ama ben sabırlı bir insanım diyorsan sana verebileceğim tavsiyeler belli.Eğer 10 sene önce bir site açmış olsaydın aslında yazdığın yazılar anlamlı olurdu fakat herkesin yazdığı bir ortamda google robotunun senin yazını değerlindirebileceği bir süre olması lazım.En azından ayda 5 10 tl kazanabilecek bir wordpress için bile eğer yazı yazmayı bilmeyen biri ise günde harcayacağı para 10 15 tl dir.Yani aylık kazancını günlük harcamak zorunda ama ceo denen şeyde özgün içerik para eder.1 sene sonra sıralamada ilerlemen %95 olur.Ama bu sana emin ol verdiğin paranın karşılığını vermeyecektir.Hergün devam etmen ve siteni referans konumuna getirmem bir üretici bir çalışan olduğunu göstermen lazım robota.Eğer seni böyle algılarsa o zaman bir bir sene daha sonra kazancın kaybına biraz daha yaklaşır.Kısacası uzatmaya buraya benim yazım hakkında yazılacak sağdan soldan duyma bilgileri karşıma almamak adına son olarak kesinlikle site tasarımı ve kodlamasına paranı kaptırma buradaki insanlar paraları fazla istiyorlar css için 100 tl isteyenden basit bir wordpress için bin tl ler isteyenler var bunlar onların hakkı çünkü ayda max 4 5 iş yapabilirler ve yaşadıkları hayat için paraya ihtiyaçları var bu doğal bir ticaret.Ama bu durum senin onlara para vermen gerektiği anlamına gelmez.Sakın paranı kod tasarım veya başka bir saçmalığa kaptırma.Ben yazılım müh. okudum.Sana burada ceo hikayeleri anlatacak insanlara inanma ben milyon dolarlık sitelerin nasıl başladığını gördüm.Hepsi 0 dan başladı ama hiç bir zaman pes etmediler.Bu işin tek sırrı pes etmemek ve çöplük olan yerde elmas olarak keşvedilmeyi beklemektir.Benim yazım kuralları ile pek alakam yok yazımın imla kurallarına bakarak beni yargılama.Ama dediklerimin değerini zamanla göreceksin.Sakın paranı saçma sapan şeylere ve bildiğini inanan insanlara harcama.Herkes duyduğu ile iş yapar ceonun gerçeğini bilebilecek olsalar gider googleda çalışırlar yada kendilerini kurtarırlar.Yemek için tavsiyem sana şudur.Her ne kadar yazı önemli olsada özgün resim ve videoda bir o kadar katkı sağlar.Kendine bir yemek formatı bul.Güzel bir yazıyı geliştirecek resimler ve videolar ile yazını destekle.Her ne kadar önde çıkarsan çık insanların işine yaramazsan geri düşersin.O yüzden işe yarayıp yaramayacağını anlamak için internetten hiç anlamayan birine hiç bilmediği bir yemeği öğrettiğin içeriği göster eğer o yemeği sen hiç karışmadan senin içeriğin ile yapabilirse bil ki doğru yoldasın eğer yapamazsa belli ki bir yerde bir hata var demektir.Yazımıda burada sonlandırıyorum.Hayatında başarılar.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Bir arkadaşım var istediğin bir kelime ile ilk sıralara getiriyor seni o yazılımında panelini göstermişti hatta ama şimdi güvenemiyorum kimseye ortada kalmak istemem

Peki.

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al