wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook Reklam Hesabı Sorunu Çözüldü

3 Mesajlar 972 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

talipuren talipuren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkdaşlar eğer facebook reklam hesabınız sıradışı hareketlerden dolayı kapatıldıysa hiç boşu boşuna yeni hesaplar açıp kendinizi dahada fazla yormayın. Facebook eğer bir hesapta sıradışı hareket fark ederse o hesapta kullanılan bütün kredi kartlarının sahiplerini işaretler. Yeni sanal kart açmanız falan bi işe yaramaz. 500 - 800 tl'ye hesap satın almakta çare değildir zamanı gelince kapatılacaktır.

0 Kapatılma riski ile reklam vermek için aşağıda saydıklarımı yapmanız gerekmektedir.

1. Mobil onaylı olmasına gerek yok Mail ile yeni bir facebook hesabı açın

2. Hesabı email ile onayladıktan sonra www.facebook.com/ads/manager den "Faturalar ve ödeme yöntemleri" girip mobil ödeme kısmından türkcell hazırkart hattınızdan ödeme yapın
* Yeni bir türkcell hazırkartın aylık limiti başlangıçta 35 tl'dir Müşteri hizmetlerini arayarak 510 tl ye çıkarabilirsiniz Limitler Her ayın 1 inde yenilenir.
* Hazırkartı yeni aldığınızda hemen mobil ödeme yapamazsınız. mobil ödeme yapabilmek için karttan en az 35 tl ses sms internet veya paket yapmanız gerekmektedir.
* An itibari ile hazırkart 65 tldir içinde 35 tl mevcuttur. Kartı alırken 35 tl veya 35 tl lik paket ile verilir. Siz kartı alırken içinde tl kalsın ben kullanacam diyeceksiniz ve içinde tl olacak şekilde alacaksınız.
* Kart 15 dakika içinde açılacaktır. Hemen paket yapmamalısınız önce 35 in üzerine 50 tl daha ekleyip ardından müşteri hizmetlerini arayarak 35 tl lik bir paket yapmasını ve bu paketin her ay yenilenmesinin kapatılmasını isteyeceksiniz.
* Paket yapıldıktan 2 saat sonra kartı mobil ödemede kullanabilirsiniz daha erken üst üste deneyip kartın günlük deneme limitini aşmayınız.
* Tek seferde en fazla 70 tl ödeme yapabilirsiniz.

Aylık ihtiyacınıza göre kart alıp reklam hesabınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Benim aylık ihtiyacım 10.000 tl 20 kart ihtiyacımı görüyor. Kartlar 1300 tlye mal oldu ama Daha mobil ödemenin artılarını söylemedim bile.

Mobil ödemeyi kullandıktan sonra hesabımın kapatılma çok sevindim.

Çünkü mobil ödeme kredi kartı ile kredili ödemeye göre en az %20 - 30 daha verimli. Kredili ödemelerde 250 tl lik reklama 9 - 12 sipariş gelirken şuanda mobil ödemede en az 16 sipariş geliyor.

wmaraci
reklam

soloturk soloturk Facebook reklamları ..... Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Facebook Reklamları
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 37 / 109
  • Ticaret 23, (%100)
mobil ödemeyi kullanmak istemiyorlar limiti var diye..
Bende çalışmalar sonucunda şunu keşfettim, opencart-tan çok daha ucuza 50$ -100$ gibi kuponlar alabilirsiniz. Mobil ödeme, kupon kodu gibi ödeme yöntemleri ön ödeme olduğundan reklamı yayınlamadan durduramıyorlar. Hesapları kapatamıyorlar.

talipuren talipuren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

solotürk adlı üyeden alıntı

mobil ödemeyi kullanmak istemiyorlar limiti var diye..
Bende çalışmalar sonucunda şunu keşfettim, opencart-tan çok daha ucuza 50$ -100$ gibi kuponlar alabilirsiniz. Mobil ödeme, kupon kodu gibi ödeme yöntemleri ön ödeme olduğundan reklamı yayınlamadan durduramıyorlar. Hesapları kapatamıyorlar.

Herkez facebook'un mobil ödemede limit koyduğunu düşünüyor. ama gerçek öyle değil mobil ödeme yapıp günlük bir kampanyada 1000 tl bile açabilirsiniz. limiti koyan btk'dır faturasız hat için türkcell 500 tl aylık mobil ödeme hizmeti verebiliyor.

bildiğim kadarıyla her hesapta sadece 1 kupon kullanılabiliyor.

bunuda elinizdeki faturasız hat sayısını yükselterek aşabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al