wmaraci reklam
lidertakipci

GetMyAds Uzun Dönemli Yatırım Fırsatı !!! ( ref gelirinin %50' si iade)

15 Mesajlar 5.824 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

veysi072 veysi072 Site Trafiği Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)

Referanslı Link

Referanssız Link

Şirket toplu reklam alanı satın alıyor, Google, Facebook, Yahoo, Yandex, Twitter gibi ünlü sitelerin reklam yerlerine aylık 7 Milyon Dolardan fazla para ödeyerek satın alıyor ve dışardan firmalara bu yerleri kiralıyor, bizden aldığı 50 Dolarlık reklam paketlerinide bu ödemeleri yapmak için kullanyor ve bunun sayesinde ödeme yapıyor..

Geri Ödeme Programı GetMyAds tarafından bütün müşterilerin şirketin başarısından pay almasını sağlayan bir yeniliktir.
Daha iyi şartlara gelmemizi sağlayan, müşterilerimize Geri Ödeme Programı ile teşekkürlerimizi iletiriz. Her alınan jeton Geri Ödeme programına 600 gün boyunca katılır.
Her jetonun %40’ı (20$) geri ödeme havuzuna diğer %40’ı (20$) üyelere dağıtılmaya %20’si (10$) şirket gelişimi için kullanılır.
Geri Ödeme havuzu GetMyAds’nin saatlik ödemelerine bağlı olarak dalgalanır.
Örnek: 10 adet jeton aldığınızı varsayalım, $500 dolarlık maliyeti olan yatırımın size günlük %1 yani $5 ve saatlik $0,2083 getiri sağlar.
bu 5 $ ın %50 si sizin komisyon hesabınıza ve diğer %50 si yeni jetonlar almanızı sağlayan, jeton hesabınıza aktarılır.

Yatırım Kazanç Tablosu

REFERANS KAZANÇ BONUSU

1. DERİNLİKTEN % 12
2. DERİNLİKTEN %12
3. DERİNLİKDEKİ HER PAKETDEN 1 $
4. DERİNLİKDEKİ HER PAKETDEN 1 $

AMAÇ SİSTEME İLK GİRENLERİN SINIRSIZ KAZANMALARINI ENGELLEMEK VE HERKESE FIRSAT EŞİTLİĞİ SUNMAK.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

KISA BİLGİLER

1- Firma 3 köklü holdingin birleşimi ile oluşmaktadır.
2- Firma etkin sosyal ağlardan ve google den toplu olarak reklam alanları satın alıp. Bu alanları şirketlere kiralıyor.
3- Firmanın işviçre borsasında 10 bin franklık hissesi var.
4- Firma 2005 yılından beri aktif olarak 11 yıllık reklam sektörü içinde ve bu alanda uzman bir firma.
5- Firma 2015 yılından bu yana affiliate sistemini kullanmakta olup yatırımcı ortakları ile cirounu artırmayı hedeflemiştir.
6- Ödemeler 20 $ ve üzeri olduğunda çekiliyor.
7- Ödemeler talep edildiği zamandan itibaren max 24 saat içinde hesabınıza düşüyor.
8- Sistemde Tek paket cinsi mevcut 50 $ lık. Yani en düşük sisteme giriş paketi 50 $
9- Günlük %1 yani 0,50 $ kazanıyorsunuz ( 1 jetondan )
10- En fazla 1000 ayrı jeton alınabilir.
11- Herhangibir reklam izlemeye yada süreli online olmaya veya ürün satmaya gerek yoktur.
12- Uzun vadeli kazanç planı ile gerçek bir şirket.
13- Türkiye'de sunumları yapılmakta olun kısa sürede toplantı ve konferanslarının da yapılması planlanmaktadır.

MEDYADA ''GetMyAds

1-) http://www.wissen.de/traffic-netzwerke-am-beispiel-getmyads

2-) http://www.business-informations.ch/de/GSD-MASTER-AG.html
( GetMyAds in bagli bulundugu GSD-MASTER-AG.html nin isvicre borsasinda olan kayit bilgileridir.)

3-) http://www.sz-online.de/nachrichten/wie-mache-ich-meinen-online-shop-erfolgreich-getmyadscom-hat-eine-loesung-3395388.html
( GetMyAds te reklam yapmak is verenlerin kazancini oldukca yükseltiyor. )

4-) http://www.startup-report.de/traffic-im-online-business-warum-trafficnetzwerke-wie-getmyads-hilfreich-sein-koennen/
(Online iş trafiği: Neden GetMyAds gibi trafik ağları yararlı olabilir. )

5-) http://www.onlinemarketing-praxis.de/basisinformationen/die-vorteile-von-netzwerken-verstehen-und-nutzen
(Avrupa Medyasında GetMyAds)

6-) http://www.zeitung.de/heim-garten/haushalt/mit-getmyads-die-haushaltskasse-aufbessern/
(Almanyada gazetelere verilen reklamlardan bir örnek)

7-) http://unternehmen.focus.de/getmyads-erfahrungen.html
(GetMyAds reklam alan müşterilerine ne kazandırıyor. )

Kampanya

Refimden GetMyAds üye olup Yatırım Yapan Kişilere referasn Gelirinin %50 sinni iade ediyorum

Sizde yatırım yaparak kazanç edle etmek istiyorsanız benimle iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp dan detaylı açıklama anlatırlır aklınızdaki tüm soruları gidermeye çalışaçam. Şuanda WhatsApp 257 kişilik grubumuz bulunmakta ve her gün dahada büyümekteyiz sizde bizimle beraber para kaazanmak istiyorsanız iletişim kurabilirsiniz.

GetMyAds Jeton bedeli Ref Kazancı

1 Jeton 50$ Bana Kazandıracağınız 6$ Size ödiyeceğim 3$

2 Jeton 100$ Bana Kazandıracağınız 12$ Size ödiyeceğim 6$

3 Jeton 150$ Bana Kazandıracağınız 18$ Size ödiyeceğim 9$

4 Jeton 200$ Bana Kazandıracağınız 24$ Size ödiyeceğim 12$

5 Jeton 250$ Bana Kazandıracağınız 30$ Size ödiyeceğim 15$

10 Jeton 500$ Bana Kazandıracağınız 60$ Size ödiyeceğim 30$

20 Jeton 1.000$ Bana Kazandıracağınız 120$ Size ödiyeceğim 60$

wmaraci
reklam

resying resying WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Cool Chain Group
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 41 / 52
  • Ticaret 27, (%100)
Peki diyelim 10 jeton aldik (500$) Sürersiz mi bize gunluk 5 dolar getirecek?
600 Günmüs sonradan gördüm .. K.B.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
resying estafrullah hocam her zamna yardmcı olmaya çalışırım ben

aktasfatih01 aktasfatih01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ponzi sistemi...birgün pat diye ortadan kaybolacak ve en alttaki halkaların hepsi zarar edecek
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Kisacası sanal saadet zinciri kurulmuş

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
aktasfatih01 , TecnoLobi hocam sizin dediğinizi bakılırsa internet ortamında yapılan tüm yatırımlar referasn sistemi olduğu sürece saadet zinrici oluyor. Bu şirket biizm paralarımız ile reklam alıp satıyor bu şekilde komisyon veriyor ve en son ki açıklamasında biz yatırım şirketi değiliz reklam şirketiğiz diğe tüm üyelerine msj göndermiştir. Ayrıcana bunu kanıtlamak adına her jeton alımında bize 200 tıklama veya 2.000 gösterim veriyor buda yaptığımız reklamın kanıtı diğe

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
http://i.hizliresim.com/21Vvp2.png

Hocam bu resim de ki dağılım saadet zincirini gösteriyor sizde diyorsunuz iste ne reklam ne yatirim kisaca ortada olmayan bir iş buda saadet zinciri ni gösteriyor.

Ben gosrdugumu anladigimi yaziyorum. Referans sistemine gelirsek tabiki de guzel bir sistem ancak bu sekilde olani degil bir is yapacaksin ki referansi getirdiginde siteye faydasi olacak illa kendiside referans beklemeyecek .

Siz getirdiniz diye size ufak bi kıyak yapilir yaptiginiz is bakimindan ancak bana bi is gösterin kim kime bedavadan para vermis bana 50 lira ver sana her gun 2 lira vereyim 4 referans getir 3 lira vereyim sence mantiklimi referansin parasini sana referansin referansi yatirdigi parayi referansina vs vs vs boyle gidiyor benim gorusum bu?

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
TecnoLobi hocam sistemi baştan aşağıya okudu iseniz anlarsanız kimse kimseye boşuna para vermiyor adam bu yatırımlar ile reklm satın alıyor satın aldığı reklamları daha sonra şirketlere firmalara satarak para kazanıyor burdan gelen parayıda bize veriyor adam 50$ aldığı bizden parayı 600 günde 10 katlıyor referans sistemi ordaki resimdeki ve 2 kademeli bir sistem daha sonrasında ise sadece 1$ veriyor her alınan jeton için ve bu şirket amaçı saten belli ben kimseyi zengin etmeyi planlamıyorum diğe herkes eşit para kazanmalı ve bunun için bir sınır koymuş 1000 jeton sınırı daha üstü alıma kapalı reklam sektöründe asıl parayı her zaman deve şirketler yiyor bu yüzden bu kişi 2005 yılında açtığı şirketi 2015 yılında yatırıma açıyor ve herkes eşit kazanmalı mantığını düşünüyor reklam sektöründe her zaman büyük pastayı dev şirketler veya aynı kişiler yememeli diyor

Ek Olarak: GetMyAds kendini geliştirmeye devam ediyor 😃
Merhaba sevgili arkadaşlar.

Dört başlık altında bazı yeni duyurularimiz var. Dikkatle okuyup takımınızla paylaşın
1.hesabinizin ve odemelerinizin güvenliği:
GetMyAds oldukça guvenlidir. Ancak iyi bir şifre olusturdugumiz takdirde. Bilgisayarınızda casus yazılım olmadığından emin olmanız gerekiyor. Şifrenizi asla kimseyle paylaşmayın. Destek ekibimiz dahi asla size şifrenizi sormayacaktir. Daha önce bir kaç hesap ele geçirme sorunumuz oldu. Çoğunu destek birimlerimizle cozduk ancak bazı hesap hirsizliklarinda maalesef iş işten geçmişti. Farkina varamadan para hesaplarına geçmişti. Sırf bu ay 9000'den fazla odeme yaptık ve totalde 4 milyon doların üzerindeydi.
Odemelerin ℅97si vaat ettiğimiz gibi üç aşağı, beş yukarı bir hafta içinde gerçekleşti. Geri kalanlar da insan hatalarından dolayı bazı gecikmelere uğradı. Unutmayın ki biz insanlardan olusan bir ekibiz ve tüm insanlar hata yapabilir. Gelecekte de benzer hatalar olabilir ama bu hataları destek ekibimizle cozuyoruz ve bundan kaynaklı olumsuz haberlere karşı sabırlı olmalıyız unutmayın ki GetMyAds'te her sorun çözülecektir. Odeme iki gün gecikince sosyal medyada "yapılmayan odeme"başlığıyla yapacağınız olumsuz haber ve gorusler sizin işinize zarar verecektir unutmayın. GetMyAds inanılmaz yetenekli bir destek ekibine sahiptir ve unutmayın ki her sorun çözülecektir.

2.Premium Ortak Programı Beta sürüm 1:
500 jeton ve daha fazlasına sahip reklamcilarimiz için oluşturduğumuz premium Ortak Programı'ni tanitmaktan kıvanç duyuyoruz.
Öncelikle bir beta deneme sürümünü daha önceden seçilmiş bir grupla deneyip karşılaşılabilecek sorunları ortadan kaldirip tam sürümünü hizmete sunmayı planlıyoruz.
Olay çok basit; premium üyelerimiz GetMyAds'in daha önce 100 aldığı farklı kampanyalara katılarak 1 jeton karşılığında 500 click olusturabilecekler
Geri ödeme programı farklı bir şekilde geliştirildi. Gma kampanyaları çalışırken müşteri süreçle ilgili bazı açıklamalar görecek ancak geri ödeme kampanya bitiminde yapılacaktır. Kampanyalar 90 ile 180 gün olacaktır. Daha önce gma'da çok başarılı olmuş uyelerimizden secilen grubumuz bu beta surumun uygulayıcısı olarak programı test amaçlı çalışacaklar. Programla ilgili olasi bir problem sonrasında programı degistirecegiz. Bu sebeple, test amaçlı küçük bir grupla başlıyoruz.
Komisyon plani da çok basit; eğer premium programına katılacak 1000 jeton satın alan birini getirdiginizde bu müşteri için 6000 dolar kazanıyorsunuz.
Bu programla ilgili gerçekten biz de ne kadar komisyon odeyebilecegimizi gormek istiyoruz.
Programın herkese acilmasindan önce dört haftalık bir deneme süresi sonunda yeni kişileri programa test amaçlı dahil edeceğiz.

3. Aktif edilmemiş jetonlar- Güncelleme:
Her duyurumuzda daha önce e belirttiğimiz gibi jetonlarin aktif edilmesi oldukça önemli çünkü musterilerimiz bu jetonlarin nasıl çalıştığını ve ne işe yaradığını girmeleri gerekiyor. Bazı ülkelerde getmyads daha hızlı büyüyor çünkü müşterinin talep etmediği ürüne bonus vs. ödenmesine müsaade edilmiyor. Örneğin, eğer bir jeton alırsanız, bir dükkana gidip odeme yapıp bir şey alıyorsunuz anck o jetonu aktif etmediğiniz takdirde teknik olarak onu dükkana geri bırakmış oluyorsunuz. Diğer bir deyişle ,urunu talep etmemiş oluyorsunuz ve bu her zaman kacindigimiz bir takım yasal problemlere yol açabilir.
Getmyads 'i kalıcı bir şirket haline getirmeniz, ve uzun ömürlü olması için aktif olmayan jetonlarin aktiflestirmeniz konusunda ısrarcı olmak zorundayız.
Lütfen yanlış anlamayin, jetonlariniz aktif edildiği anda geri ödeme programı çalışmaya başlayacak ve jetonlariniz aktif edildiği andan itibaren 600 gün boyunca size para kazandıracaktır.

4. Yatırımlarla ilgili zararlı reklamlar durdurulmalı. HEMEN ŞİMDİ!!!:
Su anda videolarla, bloglarda ve websitelerinde yanlış vaatlerle dolu tanıtımlar buluyoruz. Bu vaatlerle yatırımlarla ilgili bazı yuzde ve hesaplamalar ile ilgili.
Lütfen gma'yi yatırım programı gibi gösteren bu gibi şeyleri derhal sosyal medya hesaplarinizdan bloglarinizdan ve internet sitelerinizden kaldırın çünkü GetMyAds böyle bir şey değil. Eğer buna devam ederseniz hesabınız bir daha hesap oluşturulmamak üzere kaldırılacaktır. Bu ancak bu işi illegal olarak yapan kişilerin ekmeğine yağ sürecektir. Bu konuda takımınıza gerekli önlem ve uyarıları yapın lütfen. ŞİMDİ!!!
Hepiniz harika bir iş yapıyorsunuz. Bu harika işimize insanları ikna etmek için yalan yanlış vaatler vermek zorunda değiliz! Toplulugumuzdaki bu "kara koyun"lari bulup yol vermek için birlikte çalışmamıza ve Gma ailemizin büyümesine izin verin!
Hepinize başarılı bir hafta diliyoruz.

GMA takımınız

gurcu87 gurcu87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Networker
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

resying adlı üyeden alıntı

Peki diyelim 10 jeton aldik (500$) Sürersiz mi bize gunluk 5 dolar getirecek?
600 Günmüs sonradan gördüm .. K.B.

Her jetonun için 600 gün boyunca 0.5$ kazanacaksınız, bunun 0.25$ parayı talep etme hesabınıza aktarılır, diğer 0.25$ da tekrar jeton almanızı sağlayacak jeton hesabınıza aktarılır, jeton hesabınızda birikenleri SADECE yeni jeton alımlarında kullanabilirsiz, para çekme talebinde bulunamazsiniz.

Yani sistemde 2 hesabınız bulunuyor
1. Biriken paraları talep etme hesabı
2. Jeton alma hesabı

100 jetonun varsa Günlük kazancın 50$ olur.
25 $ çekilebilir hesabına
25$ tekrar jeton alma hesabına aktarılır

İster iki hesabını kullanarak tekrar jeton al, ister her 2 günde jeton hesabındaki paralarla jeton almak.
Hesabında minimum 20$ olduğunda para çekme talebinde bulunabilirsin.
1 - 3 hafta arasında Türkiye ödemeleri yapılıyor.
2 - 5 gün araları Avrupa ülkeleri ödemeleri yapılıyor.

Aşağıdaki linkten de inceleyebilirsiniz
http://muratgunaydin.hol.es

Airdrop, Bounty, Kripto icin Gruba Dahil Olmaniz Yaterlihttps://linktr.ee/gurcu87

harunisk harunisk We Love Network Marketing
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)
Türkiye de ne zamandır faaliyet gösteriyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al