Arkadaşlar adsense başvurdum Site, Google politikalarıyla uyumlu değil dedi.
Başvurunuzu inceledik ancak malesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir:
-Site, Google politikalarıyla uyumlu değil!
(gizlilik politikası var sitemde yetersizmi acaba ? )
Hedefimiz,reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp,organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktadır.Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşıladığını düşünmüyoruz.Aşağıda ölçütler yer almaktadır ;

* Kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
(Sitemdeki içerikler 10 tane içerik varsa 2 si benimdir 8 i benzerdir ve sadece hakemlerle alakalıdır.Alakalıdır yani)

*Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orjinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmmeyin.
(Hiç otomatik birşey oluşturmadım sitemde 1 reklam dahi yok)

*Siteniz anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır.Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıklarını bulabilmelidir.

(Site wordpress.Kullanımı görsel olarakda güzel olduğu kanaatindeyim.2 tane sayfanın üstünde altında arama var zaten heryerde kolaylıkla önceki sonraki haber diye geziniledebiliyor ayrıca telefonda responsive.)

Arkadaslar sıkıntıları maddeler halınde vermıs parantezlerde acıkladım siteme bakabilrmiisniz neden red yedım ? gızlılıgın neresi yetersız.

www.turkhakemleri.com

(Önceden konu acanların konusunu şişirmemek adına yeni konu açtım affola)