wmaraci reklam
lidertakipci

Yüksek Kazançlı - Google News Kayıtlı - Uygun Fiyat acil satılık

6 Mesajlar 866 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

seloceko seloceko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 5, (%100)
SİTE FORUMDAN BİR ARKADAŞIMIZA SATILMIŞTIR!

Lütfen Konunun Tamamını Okuyunuz!

Site adresi: PM ile gönderilecektir. (Gönderme hakkı saklı tutulmaktadır, alıcı olduğuna inandığım kişilere göndereceğim.)
Site için istenen fiyat : 8 Bin TL (Nakite ihtiyacım olduğu için bu kadar uygun)
Sitenin getirisi: 2 Bin TL ( Adsense + Adnow) başka platformlar kullanılırsa 3 bin TL yi geçebiliyor)
Sitenin açılış tarihi:1 yaşını geçmiştir.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Google News Kayıtlı Haber Sitesi
Günlük hit sayısı: Uzun süre içerik girilmediği halde 1 K ( düzenli çalışıldığı takdirde günlük 50 k dan aşağı düşme ihtimali yok)
Ziyaretçi kaynağı: %90 google (40 Bin takipçili twitter sayfası mevcuttur diğer yüzde 10 luk kısım için)
Hosting dahil midir: Sunucu mevcuttur ( Aylık 150 TL ile devam edilebilir veya 1 ay idare edebilirim)
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet ( Te Bilişim HS-Evolution 750 TL değerinde) şu anda wordpress Sahifa kurulu

EXTRA BİLGİLER;

Arkadaşlar bir site açayım para kazanayım diyorsanız bu konu tam size göre.

Yeterli personelim olmadığı için önemli zamanlarda haber girdiğim bir site ve ciddi paralar kazandırdı bana. Yaşadığım şehirde profesyonel editörlük hizmeti verecek personel bulmak çok sıkıntı. Şu anda mevcut Google News kayıtlı yerel bir sitem var ve yeni işyeri açtım bu yüzden nakit paraya ihtiyacım var. Fiyatı da gayet uygun tutarak bu siteyi satıyorum. Domain 7 karakter ve içinde haber kelimesi geçmiyor. Tek kelimedir ve istediğiniz platformda kullanabileceğiniz kadar güzel bir domain.

YÜKSEK ZİYARET
Günlük ziyaret hiç içerik girmediğim dönemlerde bile ortalama 1k civarında oluyor. Sitede az sayıda çok ziyaret getirecek haberler eklenmiştir. Düzenli olarak bir hafta çalıştığımda ortalama günlük 50 k yı görebiliyor.

YÜKSEK KAZANÇ
Para kazanmak için çok uygun bir site. Ziyaret yüksek olduğu için haliyle adsense de bizi seviyor. Analitik bilgileri ve kazançdan bir örnek paylaştım. Geçtiğimiz ay 2 haftalık bir çalışma sonucu 1200 TL adsense geliri var. Düzenli çalışıldığından 2 ile 2.5k adsense bunun yanında Adnow reklamlarından haftalık 100 dolar gibi bir para ile aylık 3 bin TL'den aşağı kazandırmaz. Bunun yanında Areklam veya Admatic gibi reklam platformlarını da eklerseniz biraz fazla reklam gibi oluyor ama çok daha yüksek bir kazanca sahip oluyorsunuz. Alacak arkadaşa benim nacizane tavsiyem çok abartmamak reklamları kaliteyi yüksek tutup aylık 3 bin TL ile idare etmek olabilir.

NELER VAR NELER

Sitemiz için lisanslı Te Bilişim HS-Evolution 750 TL değerinde tema mevcuttur. İstenildiği anda Te Bilişim'in teması kurulabilir. Şu anda mevcut Wordpress SAhifa temayı kullanıyorum. Uzun süre uğraşacak vaktim olmadığı için kesin bir temada karar veremedim. Bunun yanında sitemiz için Sözcü tarzında özel bir wordpress temada yazdırdık henüz kurmak nasip olmadı. Bu özel yazılım hiçbiryerde olmayan temayı da isteğe bağlı olarak verebilirim fakat bunun ek bir ücreti olacaktır. Satış işleminden sonra ayrıca görüşülebilir.

Gayet samimi bir şekilde anlatabildiğimi düşünüyorum durumu. İşte anlattığım gibi Google news kayıtlı domaini her kategoriye kullanılacak şekilde tek kelimelik yüksek kazançlı bir site satıyorum. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Bu domaini çok özleyeceğim.

İletişim Kurmak isteyen arkadaşlar sürekli WM'de online olamayabiliyorum bu yüzden

wmaraci
reklam

alemextra alemextra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
pm alabilirmiyim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sukrusoydan sukrusoydan SEO / SEO Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo ve web tasarım
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 6, (%100)
pm atar mısın hocam

seloceko seloceko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 5, (%100)
pm ler gönderildi

wmaraci
wmaraci

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Pm alabilirmiyim ?

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Pm bekliyorum.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al