wmaraci reklam
lidertakipci

Alanında öncü News kayıtlı haber sitesi ve sosyal medya hesapları satılık. bugüne özel büyük indirim....

10 Mesajlar 1.049 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
Alanında Öncü news kayıtlı haber sitemi satıyorum...Acil ihtiyaçtan dolayı indirim yapılmıştır.
Site adresi (Alıcıya PM ile atılcaktır. Haber kelimesi ile bitmektedir. )
Site için istenen fiyat :8 000 tl>>>>6 500 tl
Sitenin açılış tarihi: 1 yıl 8 ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: Ulusal Haber sitesi
Günlük hit sayısı: günlük şu an haber girmedeğim halde 2 ile 8 k arası
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %80 google - %10 yandex -%10 sosyal medya)
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 yıl 8 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:Tüm içeriği ile beraber satılıktır
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil Gazisoft v5 Full paket 1000 tl alındı ekstra kendin 750 daha verip değişiklikler yaptın
Yazılım lisans sonlanma zamanı: süresiz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Her hangi bir problem yoktur

Merhaba Arkadaşlar

13 Kategoride News kaydı bulunan otoriter,girilen haberlerin anında news düştüğü web sitemi satıyorum satma sebebim sadece ilgilenecek vaktim olmaması.

Sitenin getirisi ilgiye göre artış sağlamaktadır Pek çok firmadan Tanıtım yazısı için teklif almıştır ama hiç biri ile çalışmadım isterseniz aylık en az 1000 tl anlaşarak gelir elde edebilirsiniz sitemde toplam 5 tane tanıtım yazısı vardır ayrıca reklam anlaşmaları içinde bazı firmalardan teklif almaktayız. Yani çöp site değildir.

News kayıtlı sitede birinci kural ilgilenmek ve özgün haber girmektir eğer gerçekten özgün ve iyi haber yaparsanız iyi paralar kazanabilirsiniz ben bir haberde 80 k okuma sayısını gördüm bu tamamı ile size bağlı.

Web sitemin 1,5 yıllık news kaydı vardır bugüne kadar hiç sorun yaşamadım yaptığımız haberler ile iyi noktalara geldik hatta bazı ünlülerin menejerleri bize ulaşıp haberlerinin kaldırılmasını rica etti.

Öylesine aldığım ekran görüntüleri anlık online kişi sayısı resimleri.Bazı günler anlık 1000-1500 kişide gördüğüm günler vardır.

Bazı haberlerimizin okuma sayısı

Sitemde 1000 tl gazisoft v5 full paketi vardır ama ben bazı özeliklerini beğenmediğimden değişiklik yapmak için 750 tl lik ekstra masraf yaptım . Spor, Magazin, Anasayfa değişikleri yaptım ayrıca mobil siteyede reklam alanları ve başka değişiklikler yapılmıştır.Bunların hepsinin faturalarını isteyene verebilirim.

Sitenin gelirleri konusunda bazı çalıştığımız reklam firmaları oldu bize ulaşıp reklam vermek isteyen kişilerde eğer gerçekten ilgilenirseniz iyi paralar kazanmak gerçekten mümkün tanıtım yazısı satışı için bazı ajanslar bizzat bize ulaşıp çalışmak istediler ama sitenin konumu alexsa değer domain otoritesinin iyi olmasından dolayı gelen teklifleri pek beğenmedik ama eğer ilgilenirseniz tanıtım yazısı satışındadn da iyi gelir eldebilirsiniz böyle temiz site bulmak bu noktaya getirmek gerçekten kolay değil.İlgilenmediğim halde bile kazanç elde edebiliyoruz eğer ilgilenirseniz dahada iyi noktalara geleceğinden eminim.

News çoğu haberimiz tepelerde çıkmakta hatta bazı haberlerimiz google news te en çok okunan haberler kısmında çıkmaktadır öylesine kanıt olsun diye aldığım bir haber

Sitemde hiç bir sorun yoktur satma sebebim sadece ilgisizlik ve zamanımın olmaması bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. Alan kişi gerçekten memnun kalacağı bir sitedir ama şunuda söylemek istiyorum eğer bu işe girecekseniz ilgileneceksiniz ve kopya haber yapmayacaksınız zaten devamıda gelir. Sitemde hiç spam haber yoktur toplamda 15 bin haber vardır Alexa sıralamam 2 bine kadar düştü şu an 4500 ile 5000 arasında gidip geliyor.

Web sitemin İha kaydı vardı ama bitti aslında almaya gerek yokmuş hata edip aldım ben siteyi alan kişiye haber nasıl düşürülür benzersiz haber nasıl yapılır haber nereden çekilir hepsini anlatacağım. News konusunda gerekli eğitim ve destek 1 hafta boyunca verilecektir.

Ayrıca web sitemin sosyal medya hesaplarıda verilecek sadece Facebook uye sayısı 41 bin Twetter ise 9 bin civarında Alan kişi bu sosyal medya hesapları ile haberleri daha fazla kitleye ulaştırabilir. Siteyi alan kişi hiç birşey yapmayacak devirden sonra direk yayına başlayabilir domain otoritesi ise yükselişte bu artı avantajdır alan kişiye...emek verdiğim sitemi satmak istemem ama gerçekten bu işi yapabilecek bu işte para kazanmak isteyen birine gitmesini çok isterim zamanında iyi teklifler aldık ama satmadım şimdi ise hem ihtiyaçtan hemde zamanımın olmamaısından dolayı satıyorum.

Lütfen meraktan pm istemeyiniz ciddi alıcılar ile istenirse yüzyüzede görüşebiliriz İzmir Torbalıda yaşamaktayım Vardiyeli çalıştığımdan geçte olsa dönüş yapılacaktır isteyen olursa direk arayıp bilgi alabilir. Hızlı İletişim için 0538 890 27 27

wmaraci
reklam

WonderM WonderM melihbesiroglu.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Ressamı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 36 / 58
  • Ticaret 30, (%93)
pm alabilir miyim

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
PM rica edeyim, bir ilgilenelim :)

Piedra Piedra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)
Rica etsem P.M alabilir miyim?

wmaraci
wmaraci

harunisk harunisk We Love Network Marketing
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)
sitenin adresini gönderir misiniz

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)

nrkn adlı üyeden alıntı

PM rica edeyim, bir ilgilenelim :)

pm atıldı

Ek Olarak:

harunisk adlı üyeden alıntı

sitenin adresini gönderir misiniz

pm atıldı

Ek Olarak:

Piedra adlı üyeden alıntı

Rica etsem P.M alabilir miyim?

pm atıldı

Ek Olarak: pm atıldı

Ek Olarak: konu güncel

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
künye bölümünde yazan resmi iha aboneliği devam ediyor mu acaba ?

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
geçen ay itibari ile iha aboneliğim bitti bende yenilemedim çok para her ay 500 tl vermek gerçekten çok zzor oluyor o yüzden yenilemedim

Ek Olarak:

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

künye bölümünde yazan resmi iha aboneliği devam ediyor mu acaba ?

geçen ay itibari ile iha aboneliğim bitti bende yenilemedim çok para her ay 500 tl vermek gerçekten çok zzor oluyor o yüzden yenilemedim

zplus zplus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satış müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Z**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
site adresi için pm lütfen

Ek Olarak: Pm rica edebilirmiyim acaba

mct0300 mct0300 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek pesimist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 33 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Satış devvam ediyorsa lütfen guncel fiyat ve detaylı pm alabilirmiyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al