wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin hiti 1,5-2k'dan bir anda 50'ye düştü ! - 8000 TL ÇÖP MÜ OLDU ? :(

86 Mesajlar 11.720 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

farukmetn farukmetn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Organizasyon Şirketi İşletiyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 25 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

oguzhanincetas adlı üyeden alıntı

ben steyi inceledim alexası 900k olan bir sitenin maksimum günlük ziyaretçisi 300dür yeni alexa sisteminde hemen fark ediliyor ne kadar girilip çıkıldığı

Alexa ile hiti bir birinden ayırt edemeyen webmaster ve yazılımcılar olduğu için cidden üzülüyorum. Allah yardımcınız olsun ne diyim.

wmaraci
reklam

oguzhanincetas oguzhanincetas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım & C# Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 25
  • Ticaret 17, (%100)
Bende Senin Adına Üzülüyorum Çok Bilgiliymiş Gibi Yorun Atıyon Ama Kafanın İçi Boş Olunca Ne Yapalım Tanrı Vergisi Birini Akıllı Yaratmış Birini Aptal Yaratmış Alexanın En Son Algoritması Site Ziyaretçi Sayısına Göre Belirleniyor Sonra Bazı sizin gibiler alexa cıvıttı şöyle oldu böyle oldu Diyenleri Çok Görüyoz Kendini Seocu Sanan Bir Sürü Herifi Görüyoz benim 4 tane sitem var hepsinin alexası farklı ilerliyor niye birine 50 birine 100 birine 300 ziyaretçi geliyor bilmiyorsan birden fazla web sitesi yönettiğinde anlarsın git 1 hit paketi al 1 hafta kullan alexan Tavan Yapar hit paketini durdur en fazla 1 ay sonra eski haline geri döner Alexanın Son Algoritması Gayet Başarılı

ustat ustat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 129 / 78
  • Ticaret 20, (%100)

moris adlı üyeden alıntı

Öncelikle geçmiş olsun, büyük bir miktar gerçekten. Benim bir sorum olacak başka bir arkadaşta sormuş fakat cevaplamamışsınız; siteyi satın aldıktan sonra ilgilendiniz mi yani düzenli yazı vs girdiniz mi?

Evet hocam, düzenli yazı girildi. Her gün 1-2 yazı girdik.

Ek Olarak:

Şaka yapmıyoruz dostum, dilersen sana da tüm bilgileri göndereyim bak. Siteyi zaten şu an sildik sıfırdan tekrar kuracağız. Kimseye iftira atma meraklısı değilim.

Ek Olarak:

WWT adlı üyeden alıntı

mağduriyet tamam da, öz abisi başsavcı olmayan ne yapsın? düpedüz torpil diyorsunuz. kusura bakmayın da fetö meselesinin temeli de torpil. yarısı din için, yarısı torpil için dahil oldu fetöye insanların. erdemli bir davranış değil. e diyeceksiniz ben madurum.. siz değil başka birisi de olabilirdi. bu devletin bir başsavcısı öz abiniz diye diğer insanlardan daha hızlı sonuç almaya çalışmak, hatta içeri attırırım(!) falan demek, hoş değil.

ek olarak, haddimi aşıyorsam kusura bakmayın. ama böyle durumlar çok hassas olduğum durumlar. gördükçe, okudukça, hatta hastanede bile biri sıra başkasındayken önüne geçmek için taklalar attıkça deli oluyorum. dünya bir kişinin etrafında dönmüyor, herkes bir kişiye hizmet etmiyor. lütfen.

Fetö'ye nasıl bağladın konuyu ? Torpil işinden de bahsetmiyorum ayrıca, işlemlerimi daha kolay hallederim, çünkü cidden sağlıklı bilgi alıp yönlendiren kimsem var anlamında söyledim. Durduk yere bok atmayın lütfen ki kimsenin torpil istediği falan yok, öyle olsa emniyet teşkilatında 3 yıla yakın çalıştıktan sonra çarpıp kapıyı çıkmazdım dostum. Tanımadığın bir insan için 2 kelimelik bir cümleden saçma sapan yorumlar çıkarma.

Ek Olarak:

DenizCaglar adlı üyeden alıntı

sitenizi pm atın çözüm için yardımcı olayım. 15-20 dk içinde sebebini öğreniriz.

İlginiz için teşekkür ederim hocam, 2 arkadaş ilgileniyor. Sorun çözülmezse sizden de bilgi almak isterim.

Ek Olarak:

mahmutkandemir adlı üyeden alıntı

siteyi 2 ay önce almışsınız sizin yüzünüzden spama girmediği ne malum ?

dediğim mantıksız gelebilir, veya sinirli olduğunuz için ağır gelebilir ama 2 ay sonucta site ayakta kalmış, bu durumda adamın sucu ne ?

Site'yi 6 hafta önce aldım, bana sadece yazı girin başka birşeye karışmayın dedi siteyi satan kişi. Ve ben zaten gece gündüz çalıştığım için alıp uğraşamadım. Kardeşime verdim ve günde sadece 2 adet yazı girdi. 6 hafta sonra ve sadece 1 ödeme aldıktan sonra bu hale geldi. Soruyorum şimdi benim hatam burada nerde ?

Ek Olarak:

BaskentMedya adlı üyeden alıntı

Sitenizi PM atarsanız bir bakalım üstad...

İlginiz için teşekkür ederim hocam, 2 arkadaş şuan ilgileniyor, sonuç alamazsam sizin de tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

Ek Olarak:

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

Arkadaş anlaşılan abisine güvenerek satın almış siteyi nasıl olsa bize birşey yapamazlar yapsalarda söke söke geri alırız hesabı.Site alım işi çok sakat iş çok büyük bir riski siz almışsınız.Abinize güvensenizde bir sonuç alacağınızı zannetmiyorum.

Bu durumdan sonra yapılacak şey forumdan tecrübeli profesyonel arkadaşlardan yardım almak olacaktır.Site geçmişi sağlam ise düzeltilebilir kısa zamanda eski potansiyeline kavuşur.

Ancak site bilinmeyen nedenlerle desteklenip bu rakamları kazanıyorsa ve destek kesinlince hit düşmüşse işiniz zor.

Konu içeriğine site yaşı ve daha detaylı gerekli bilgileri eklemenizi öneriyorum.

Hocam ilk defa site almadım. Abime güvenip de değil işin doğrusu. Ticaret yaparken insanların trade'ine bakarım. Bu arkadaşın da 108 olumlu ticareti 0 olumsuz ticareti vardı. Ki zaten arkadaş sağolsun olumsuz bir yaklaşımda bulunmadı. Ben bugün aradım ve sağolsun yardımcı olmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Ben kimseyi zaten dolandırdı falan da demedim sadece içinde olduğum durumu anlattım yardım istedim, olay budur.

Ek Olarak:

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

Trol degildir umarım. Kaç kişi team ver inceleyim demiş hiç onlara cevap vermemişsin.
*** dan alıyorsan msjlarda kım oldugunu bulursun zaten
satısı 8 bıne aldım dıyorsun fatura fln kesilmedıgıne göre hıc bır hak talep edemezsın yasal olarak.

Hocam 2 yıllık birikimim söz konusu diyorum. Neden insanlara iftira atayım ?

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Benim içim acidi be site linkini pm ile alabilir miyim sakıncası yoksa.
ustat

kişi bu mesajı beğendi.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
wmaraci

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
Geçmiş olsun demek düşer.
ustat

kişi bu mesajı beğendi.

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Geçmiş olsun Allah düşmanımın başına vermesin.
ustat

kişi bu mesajı beğendi.

Psd2css işleri için pm atınız.

ustat ustat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 129 / 78
  • Ticaret 20, (%100)

xsafa adlı üyeden alıntı

Benim içim acidi be site linkini pm ile alabilir miyim sakıncası yoksa.

siteyi sildik hocam, tekrardan kurmaya çalışacağız.

MobilOdemeBozdur MobilOdemeBozdur Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobil Ödeme Bozum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 12, (%100)
Site adresini PM atarsanız elimden geldiğince yardımcı olacağım.

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
hocam konu açıldığından beri herkez yardımcı olmaya çalışıyor site adresinizi istiyor kaç kişiye verdiniz site adresini bi söyleyin lütfen
ustat

kişi bu mesajı beğendi.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
8000 TL yi arkadaşa verip hiçbir fatura almadıysanız işiniz zor.

Eğer ortada fatura yoksa ve ben arkadaşın yerinde olsam sizi mahkemeye veririm. Hacker olduğunuzu ve aylık 800 TL kazancım olan siteyi elimden aldığınızı söylerim. Sonuçta ortada 8000 TL için bir kanıt yok.

Anlatmak istediğim olay biraz karmaşık. Net bilgide vermiyorsunuz. Olay her türlü yoruma açık bu şekilde.

Sakin davranıp önce sorunun ne olduğunu bulmaya çalışın. Ortada hileli bir durum varsa ayıplı mal satışı üzerinden dava açabilirsiniz. Birkaç dava görmüştüm bu konuyla ilgili. Pert aracı pert olduğunu gizleyerek satanlardan parasını geri alanlar olmuş. Durum bunun gibi bir şeye denk gelebilir. Abiniz size yardımcı olabilir bu durumda. ;)
ustat

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al