Abiler Bi Akıl Verin Lütfen :(

23 Mesajlar 2.934 Okunma
smmexpress

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Sayin abilerim kardeslerim korktugun basima geldi banka dan ihtar mektubu geldi 30 gun icinde ( kaldi 13 gun ) 2500 lira odeme yapmam lazim ama elimde hic para yok babama da soyleyemem oda sıkışık ne yapicam bilemiyorum arkadaslarima sordum 400 lira toplayabildim ayin 5 inde maasimi aldigim da en fala 600 ekleyebilirim 1500 lira açığım var ne yaicam bilemiyrum sitemi satiliga cikardim talep cok oldu ama geri donus yapan olmadi ne yapacam bilemiyorum kafayi yicem ya hapis ya haciz kendim icin degil 2 kizim icin kuskulaniyorum ne yapayim lutfen bi akil da siz verin lütfen

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam 2500TL için banka çok bir şey yapmaz. Gidin bankaya bu ay elime bu kadar geçiyor deyin. Aylık sabit bir ödemeye bağlarlar. 1000 verirsiniz buay, sonraki ay için de 1000 ve sonrasında bişey kalmıyor zaten...
Okeskin Rekomedya sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

MustafaOzturk MustafaOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 60 / 35
  • Ticaret 10, (%100)
Sıkıntı yapmayın, arkadaşın dediği gibi gidip şu kadar ödeme yapabilirim diyip anlaşın banka ile.
Haciz filan da gelmez korkmayın
seomarkam

kişi bu mesajı beğendi.

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
yapılandırma yaparsan sorun çözülür , bankalar sizin için yeni bir ödeme planı yapacaktır.
seomarkam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

seomarkam seomarkam Google SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yerel Firma Rehberi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
Rabbim tüm borçlu olan kullarına ödeme imkanları versin. Kimseyi zor durumda bırakmasın inşAllah.
sedat5453 uzunlarpc Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)
seomarkam Amin, inşallah hocam.
seomarkam

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Korkulacak birşey yok hocam. Eğer borç avukata düştüyse avukata elinizdeki 1500 TL'yi vereceğinizi, başka durumunuz olmadığını söyleyin 1500 TL'yi alır geri kalan kısımına da ileri bir tarih verir. Eğer borç avukata da düşmediyse ne haciz, ne hapis. Bankaya giderek de yapılandırabilirsiniz.
TecnoLobi

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Daha avukatlik bisi yok suanda sadece 30 gun muhlet verdiler iste ondan sonra olacakmis tesekkurler hepinize bi bankayi arayip konusayim bakalim ne dicekler

wildturk1 wildturk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Muhtemelen Kredi Kartı Borcu Olduğunu Kabul Ediyorum ve Ona Göre cevap Veriyorum :)

Kredi Kartlarını Yasal Olarak 3 Ay Üst Üste ödeme Yapmazsaniz işleme alırlar bu süre kimi bankalarda 90 gün kimi bankalarda aylarin çektiği gün kadardır

3 cü dönemde kredi kartinizi ödemediğiniz zaman bankalar sizi merkez bankasına bildirmek ve avukata vermek diğer tüm bankalarda ki ilerde ki dönemlerde ki kredi kartı yada kredi gibi işlemleriniz için olumsuz örnek olacaktır yani kötü müşterisiniz

sizin sorunuza gelince :) hiç peder beye birşey demeye gerek yok bankada sizi üzmesine izin vermeyin

bankanın müşteri hizmetlerini arayin eğer toplam borcunuz 2500 lira ise taksitlendirme isteyiniz kredi kartinizi kullanima kapatirlar ve borcunuzu istediğiniz aylara bölerek ödeminizi sağlarlar borcunuz bittikten sonra duruma gör acarlar

eğer borcunuz daha fazla ve anlık borcunuz 2500 lira ise mevcut ödeme yapabildiğiniz kısımları ödeyin yaptiğiniz her ödeme bankanın size extra süre vermesi demektir burda ki tek nüans iletişimden kaçmayın adamlarla :)

özetle: sıkma tatlı canını :) salla cüzdanını
TecnoLobi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Yorumun için tesekkur ederim @wildturk1 ancak borć kredi karti degil 15 bin liralik bi kredi idi yaşim 24 olmasina ragmen 100 bine yakin borc kapattim ev aldim bunu herkesin yapamayacagibida biliyorum ama bu krediyi 2500 e kadar sorunsuz yatirdim diyebilirim ancak su son 4 ayda aksilikler hep beni buldu eve hirsiz girdi telefonum calindi beyaz esyalarim elektrikten dolayi yandi isten cikarildim vs vs 5 ay icinde basima gelmeyen kalmadi bunlarin hic birini esime cocuklarima yansitmamaya calistim ama bu son ihtar kağıdı canimi sıktı iste odeyemedigimden dolayi o yuzden ne yapacagimida bilmiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al