wmaraci reklam

Doğru mu ilerliyorum ?

4 Mesajlar 488 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

majeste17 majeste17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 28 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocalarım. Web alanın da yeniyim ve bir kaç aylık çalışmam sonucun da site açmaya karar verdim. Daha önce bir tecrübem olmadığı için şüphelerim var. Acaba doğru mu ? Bir yerde yanlışlar yapıyorum da farkında mı değilim ? Gibi kafamı kurcalayan sorular. Sonuçta burada bir çoğunuz yılların tecrübesi var beni de hatalarım da aydınlatırsanız çok sevinirim.
site ismi netsitem.net Haber sitesi diye açıp oyun ve sağlık sitesine döndü bu konuma nasıl geldim anlamış değilim. Hatta satmaya kalktım burada. O kadar zor durumdayım.

wmaraci
reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)
zaman alacak işler ve sonrasında biraz seo desteği ile birşeyler yapılabilir bence zaman sadece ve ilgi er yada geç ilgi ile bir yere gelir siteniz ama tüm konuları aynı site altında paylaşmanın bir sakıncası yok

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Bu tür konularda istikrar çok önemlidir. Yani önce haber sitesi açıp sonra farklı alanlara yönelmek seni her zaman bir adım geriye götürüp baştan başlamana neden olmaktadır. Bu vesile ile öncelikle gerçekten içeriğinin tam olarak ne üzerine olmasını istediğini kendi kendine düşünüp yola koyulmalısın. Sonrasında siteni sahiplenip, benimseyip ( içine sinerek) içeriklerini girmelisin. Kısa vadede zaten bir gelir beklemeden yola çıkarak işi tamamen bana ait bir alanım var ve bunu geliştiriyorum düşüncesi ile yapmalısın.

İlk cümlemde belirttiğim istikrar da burada başlıyor. Sen istikrarlı olarak sitenle ilgilendiğin zaman oda bir süre sonra sana artı değer katmaya başlayacaktır. Yani tıpkı çiftçinin tarlasını ekerek hasat zamanı toplaması gibi düşünebilirsin.

Başarılar dilerim..

majeste17 majeste17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 28 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetce33 adlı üyeden alıntı

zaman alacak işler ve sonrasında biraz seo desteği ile birşeyler yapılabilir bence zaman sadece ve ilgi er yada geç ilgi ile bir yere gelir siteniz ama tüm konuları aynı site altında paylaşmanın bir sakıncası yok

Görüşün için teşekkür ederim. Elimden ne geliyorsa yapmaya devam o zaman :)

Ek Olarak:

nrkn adlı üyeden alıntı

Bu tür konularda istikrar çok önemlidir. Yani önce haber sitesi açıp sonra farklı alanlara yönelmek seni her zaman bir adım geriye götürüp baştan başlamana neden olmaktadır. Bu vesile ile öncelikle gerçekten içeriğinin tam olarak ne üzerine olmasını istediğini kendi kendine düşünüp yola koyulmalısın. Sonrasında siteni sahiplenip, benimseyip ( içine sinerek) içeriklerini girmelisin. Kısa vadede zaten bir gelir beklemeden yola çıkarak işi tamamen bana ait bir alanım var ve bunu geliştiriyorum düşüncesi ile yapmalısın.

İlk cümlemde belirttiğim istikrar da burada başlıyor. Sen istikrarlı olarak sitenle ilgilendiğin zaman oda bir süre sonra sana artı değer katmaya başlayacaktır. Yani tıpkı çiftçinin tarlasını ekerek hasat zamanı toplaması gibi düşünebilirsin.

Başarılar dilerim..

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Duymak istediğim de aslında buydu. Sadece doğru olarak mı yapıyorum şüphesi vardı. Sevgiye muhtaç bir yavru gibi ilgileneceğim sitemle :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al