Adsense Ban Hakkında

2 Mesajlar 458 Okunma
lostyazilim
smmexpress

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba arkadaşlar yıllardır duran ama hiçbişekilde kullanmadım kısa bir domainim vardı bende youtube scripti kurdum içerik çekilecek kanalları kurdum crona bağladım bayadır siteye girmedim bi baktımki site hitti uçmuş :D dedim buna bi adsense ekliyim reklamlar çıkmadı test yaptımda adsenseden banlı oldunu gördüm *** da bi konuda adsense ban açma ile ilgili konu gördüm yapmıştım alttaki gibi cevap geldi bu siteden adsense banını nasıl kaldırırım acaba ?

Sayın Yayıncımız,

AdSense Müşteri Desteği ile bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Kayıtlarımız, program politikalarımızla ilgili bir veya daha fazla ihlalden dolayı www.lafyu.com adresine reklam sunumunun devre dışı bırakıldığını gösteriyor. Daha ayrıntılı bilgi için AdSense hesabınızın Politika ihlalleri bölümüne bakın.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, doğrudan politika uzmanlarımıza bir itiraz formu gönderin.

İtiraz formu gönderemiyorsanız, bu sitenin AdSense programına katılımını şu anda yeniden değerlendiremeyiz. Sahip olduğunuz başka siteler varsa bu sitelerden politikalarımıza uygun olanlara reklam kodu yerleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

youtube bayi
wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
itiraz formu gönderin neden banlandığını biliyorsanız gerekli düzenleme yapıldı deyin benimde banlıydı defelarca itiraz ettim açmadılar yıllar sonra baktım açılmış :) zaman aşımına uğradı sanırım.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al