wmaraci reklam
lidertakipci

Aktif Değil Ama 4. Sırada Bu Nasıl Bir Adalet ?

29 Mesajlar 2.753 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)

ironsoft adlı üyeden alıntı

SertacYANIK iyi o zaman hocam bizde girelim 100 makale, basalım seo için parayı gelsin paralar ? Bu mu yani tüm sekötrün özeti ? Bu mudur olayın özeti onlar seo kasıyor biz içerik giriyoruz. Onlar bi bok ile uğraşmasın temmuzdan beri içerik girmesin biz her gün bir yerlerimizi yırtalım güncel tutalım. Eğer buysa özet ben şimdiden elimi ayağımı çekeyim.

https://wmaraci.com/site-analizi/oyunhaberi.com
Sitenin yaşına bakın. Bu site tam 4 yıl 3 ay'dır yayında. Google bu siteyi yukarı almayacak da sizin 2-3 aylık ne zaman kapanacağı belli olmayan sitenizi mi yukarı çıkaracak?
Hocam işte buradan kaybediyorsunuz, google'da yükselmek "hadi oturalım günde 10 içerik girelim 1 ayda ilk sıraya yerleşelim, hit gelsin, para gelsin" demek değildir. Zamana bırakacaksınız biraz, içeriklerinizi girecek sosyal ağlarda paylaşımlarınızı yapacaksınız ve zamana bırakacaksınız. İlla "oyun haberleri" kelimesinde ilk sıra olmak zorunda değilsiniz ki, ayrıca rekabeti az olan bir kelime de değil bu. Koskoca shiftdelete var orada, merlinin kazanı var ki o bile 9.sırada. Her şey içerik değil, her şey seo'da değil. Önemli olan ikisinden yeteri kadar kullanabilmek, kısa vadeli hedefler koyup bunlara ulaşınca alacağın haz ile birlikte yeni ve daha ileri hedefler koyabilmektir. Yoksa başka türlü 2-3 ay robot gibi içerik girip yükselemeyince "hadi tası tarağı toplayalım olmuyor bu iş" diyenlerden olursunuz ve web çöplüğüne yeni bir site daha eklenmiş olur.
NETEOR turkojen34 Marjinalbeyin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
İçerik derdimiz yok kafa rahat :) yakında blog kısmını da açacağım bakalım rekabete girebilecek miyiz.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

hesap satış

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
pc332 benim 2-3 aylık sitemi yukarı alsın diyen kim ben orda kendi sitemden sadece örnek verdim. Sizin de dediğiniz gibi merlinin kazanı bile 9. sırada ki bence Türkiye'de bu alanda en iyi hizmet veren, kaliteli sağlam ve köklü geçmişe sahip bir site ama gel gör ki seo için para basılmış 4 yıllık sitemiz o merlinin kazanı dahi geçmiş durumda. Benim domain 2-3 aylık diyelim ..16-17 yaşındaki domain merlinin kazanı da bu nedenlemi çıkmıyor ? Kimse burda 1 ayda yükselmeye çalışmıyor.. Benim açıkçası zoruma gidiyor sosyal medya felan herşeyi anlatmışsınız da bana o 4. sıradaki site 0 etkileşim 0 yorum 0 sosyal medya ( hesapları dahi yok ) 0 güncellik ile 4. sırada.. Merlinin Kazanı ise 9. sırada...

Şimdi bana söylermisiniz nerede bu işin adaleti? Bas parayı seoya gel keyfim gel.

İçerik derdimiz yok kafa rahat yakında blog kısmını da açacağım bakalım rekabete girebilecek miyiz.

buyrun site sahibi de zaten burada kafa rahat içerik derdi yok diyor neden? Basmış adam seoya parayı 4. sırada.

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam eğer bir site hak etmediği yerdeyse er ya da geç düşecektir. Bu kadar basit yani. Bu 1 sene sonra da olur 5 ay sonra da olur 3 gün sonra da olur. Tamamen algoritmayla alakalı.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
pc332 bunu demeniz yeterliydi hocam .. Saolun yine de..

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
Ek olarak eğer sitenin bir şekilde kural ihlali (web spam vs.) yaptığını düşünüyorsanız buradan report edebilirsiniz. Eğer haklıysanız zaten google çalışanları ilgilenecektirler. Geçen rich snippet yüzünden manuel işlem gördüm mesela. Tema'da otomatik gelmiş ben varlığından bile haberdar değildim, şimdi düzelttim tekrar değerlendirme isteği yolladım. Yani ilgileniyorlar kısacası.

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
pc332 bilgilendirme için saolun hocam..

sefacandemir.com.tr

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
ironsoft Beni yanlış anladınız ben ilan sitem olan hesapsatis.com için söyledim. :)

hesap satış

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
grsy anladım bende site sizin sandım her hangi bir domain vermeden bu yorumu yapınca. Ama yine de bu onların haksız şekilde 4. sırada kalmasını gerektirmiyor.

sefacandemir.com.tr

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
ironsoft oyun haberleri ile alakalı bir siten mi var hocam? bende yeni açtığım sitemde oyun haberleri kelimesinde yükselmeye çalışıyorum. linki imzamda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al