freelance iş ilanları

Ciddi Kazanç ?

49 Mesajlar 5.793 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

NumanABi adlı üyeden alıntı

Site ile ilgili değilse inşatta günlüğe gir günlük 200 TL veriyorlar sanırım. :D

günlük 200 usta almıyor hocam öyle olsa memur bile bırakır inşaate gider. Kayseri şartlarında ameleler sanırım 80 TL, ustalar ise 100-130 TL arasında alıyor genel meslek gruplarında. Bizim elektirikte ise usta 90 ancak alabiliyor :)

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
LovAd öyle önüne gelen çalışamıyor hocam. 3 saat çalışın 4. saatte yere yığılırsınız. Aldıkları ücret doğrudur günlük 100 liranın altına gelmezler inşaata da hamballığada. Kanıt isteyenler olmuş, doğma büyüme inşaat malzemeciyim aileden. Bu işlerin fiyatı budur aşağısına imkansız bulamazsınız.

Bence o ağır işe daha da fazla verilmeli. İşçinin hakkının yendiği bir ülkedeyiz ne yazıkki. (Hatta tüm dünyada diyebiliriz.)

Ek Olarak: @[C-Uruc](userid:26260) hocam anlayamıyorsunuz galiba, memur iste de inşaatta çalışamaz, o şartlara dayanamaz.

Ek Olarak: Gerçi suriyeliler piyasayı biraz indirdi ama yine de ankara ve istanbul fiyatları budur.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Benimde aylık maasım 3 k civarı ayrıca int işeride var buda yetmiyor dışarıdada ek işler koşturuyorum 5 6 k buluyor zaman zaman Çalışmak isteyene iş var hep yok ben 8 saat çalışayım diyenler varsa yapacak birşey yok çalışan kazanır. Katılıyorum sanada kardeşim @[Manisalı](userid:66508)
Manisalii

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

Manisalii Manisalii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Tamircisi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)
Eyvallah sonuçta hepimiz bu ülkede yaşıyoruz ben bu ülkede olduğum sürece yaşadığım sürece her türkiyeyi zanlı altına sokan kişilerin karşısındayım her türlü eleştirimi yaparım
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Ayrıca daha bugun konuştum bir hamal ile bu hafta 1200tl aldıgını söyledi ki işlerde öle çok aşırı yok insanlar tatilde Ayrıca konuda biri Memurlar ağır işlerde çalışamaz demiş kazanamayıp geçinemiyorsan çalışacaksın mecbur olmadı borçlanıp birgün cinnet geçirip sosyal olayım derken az çalışırsan sonrada muhtaç olursun ayrıca bu örneklerin yaşanmışlıkları ve tv lerdede filimleri mevcut geçinemeyen memurlar hep ek işler yaptı hepside hamallık pazarcılık vss gbi işlerdi örnekleri çok ya okudugu için günümüzde artık ek dersler makale yazıları ve farklı alanlara yönelip işler yaparakta kazanabiliyorlar son olarak yakın akrabalarımda ünvt okuyup şu an hamallık yapan kişiler mevcut okudugu bölümde iş bulamayınca bu adam açmı kalsın alın teri ile hamallık yapıyor ve söylediğim rakamları alıyor en az ortalama haftalık 500 en fazla 1500 civarı alan var Bu saydıklarım İstanbuldadır İnanmayan varsa istanbula sebze meyve taşıyan birine sorsunlar parça başı 0.60 0.70 ve 1tl tasınır bunu 1 kamyonda tasınan ortalama yuk sayısına carpın ozaman gelırın nekadar oldugunu gorursunuz Ancak 1 gecede ortalama 100 200 ton arası yuk gecıyor bu kısılerın sırtından bunuda bılın

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kesin bilgi Youtube kanalı kur, ön izleme fotoğrafına kadın koy parayı kırarsın. Maalesef ülkemizde durum böyle. Kendi Youtube kanalımda test ettim bu durumu, ön izlemeye kız resmi koyunca izlenme 5 kat daha fazla artıyor.
Unutma, Youtube'da;
1. Çocuklar var.
2. Abazalar var.
3. Gerçekten kaliteli insanlar (sayıları çok az)

1 ve 2 nin sayısı çok fazla olduğu için videolarını buna göre değerlendir al sana izlenme.
İzlenme=para...

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
günlük köşeye 3 lira at :)

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler ciddiyim İstanbul da hangi inşaat 200TL veriyo ? İlçeyi ve semti söyleyin bi ? Kendim için değil bazı arkadaşları yönlendircem, çünkü onlar günlük 60TL ye çalışıyorlar, bu İstanbul da 200TL yada 100-150 veren inşaatı söyleyin oraya yönlendireyim.

StilPut İnternet Hizmetleri

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
günlük 200 bilmem ama benim arkadaşım 1 yıl boyunca günlük 70-80 liraya çalıştı şimdi sıvamı öyle bişeyin ustası olmuş şimdi günlük 100-120 alıyor ve sigortalı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al