wmaraci reklam

Makale Satışının Alt Sınırı Olsun

11 Mesajlar 1.444 Okunma
smmexpress

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Ortalikta makaleciyim diyip 0.75 Kr den makale satiyorlar ve makale piyasasının içine bla bla bla.

Makale satışlarında 1 Tl sınırı olsun *** daki gibi destek verirseniz konu adminlere ulaşır.

wmaraci
reklam

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
Nedir sizde ki bu alt limit sevdası. Biriniz kalitenizden kazanırsınız biriniz sürümden kazanırsınız buranın kurallarında bir alt limit yok. *** üzerinden satışlarınızı yapabilirsiniz.
antidetron SerkanERGUN bekirbulut

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Eren hocama katılıyorum. Kişi kendi emeğine ne kadar fiyat biçmek istiyorsa biçer. Neden müdahale edelim ki? İşini kaliteli yapan pahalı da olsa sıyrılır zaten sıradan yazarların arasından.

.

CaylakWM CaylakWM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 33 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
isterse 10 kuruşa satar alıcı da isterse alır.

https://ilgincenteresan.blogspot.com.tr/
wmaraci
wmaraci

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Çok sayıda 10 tl lik tanıtım yazısı var ortada. İşe yarıyor mu 5 i bir 50 lik yaparak :)

Tanesi 50 tl olanlarda zaten hak ediyor o fiyatı. Ya hizmet ya yazım kaliteli olmalı. Birinde yazı kötü site iyidir kurtarır... Diğerinde site kötü yazı kalitelidir buda kurtarır ama bu iki durumda da fiyat 10 tl dir.

Kimse 10 numara süper bir yazıyı 10 liralık siteye ekletmez. Sitesi süper kaliteli biriside yazınızı 10 liraya zaten sitesine eklemez.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
seni sen yapan referansın, bilinirliğindir. 75 krş makale ile başlayıp son makalemi profesyonel bir eğitim kurumuna bin kelimelik akademik araştırma ile 100 kelimesini 25 liradan sattım. işe tabir ile "ölücü" olarak başlayıp, profesyonel olarak yaptım ve bıraktım bu işi. burada demeye çalıştığım şey yaptığım işi övmek değil asla, demek istediğim, seni sen yapan kaliten ve kaliteden doğan doğal reklamındır.
Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
Serbest piyasa iyidir.

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Ben şundan dolayı diyorum bu isi gerçekten yapanlar 75 kurusa satmaz zaten en kotu 1 tl 1.25 drn yaziliyor ortada dolananlar makale yazmakla alakasi olmayanlar evet sanane adam yazar diyebilirsinizde ama o 75 e yazanlar 1 haftaya yazmayı bırakıyor ve alicilar tekrar sana dönüyor yani kısada olsa senin işini azaltıyor.

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Kalite her zaman kaliteyi çeker. Serbest piyasa dahilinde herkes istediği fiyatı biçmek de özgürdür.

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Şimdi konuya objektif yaklaşmak lazım, normal şartlar altında serbest piyasa iyidir diyeceğim fakat bazen gerçekten müdahale etmek gerekiyor diye düşünüyorum. Kaliteden de bahsetmiyorum, ucuzculuk yüzünden kimse ekmek yiyemeyecek hale gelecek yakında.

Ülke ekonomisiyle de alakalı olacak şimdi söyleyeceklerim onu baştan belirteyim. Zor durumla cebelleşen, fiyatı indireyim de satılsın derdine düşüyor ve bu çok bariz. Şundan 6-7 ay önce bırakın 5 TL'yi 10 TL'ye dahi düzgün tanıtım yazısı bulamazdınız WM Aracı'nda. Şimdi her taraf 5 TL'ye 3 Tanıtım yazısı satanlarla doldu taştı... Bu adamların sitesi çöp olmayacak diyen varsa bence üyeliğini silsin, web master olayını hiç anlamamıştır. Her işin bir fiyatı olur ki kalitesinden ödün vermesin, kimse madur olmasın...

Söylediklerimin yanlış anlaşılmaması için kısa bir açıklama yapayım. Mesela 100 kelime makale ortalama satış fiyatı 1.5 TL'dir, piyasa yeni girdiniz ve isim yapmanız şart, ilk 10 müşteriye 1 TL'den satarsınız mesela, bunda yanlış bir şey yok zaten, fakat eski bir makale yazarı olarak soruyorum yazarlara, bu iş o kadar kolay mı? Emeğinizi 0,50 KR'dan satmaya ne kadar dayanabilirsiniz? İlla hata yapacaksınız ya da kazanamayacaksınız, yetmeyecek di mi?

Ben uzun süredir makale hizmeti vermiyorum, paraya ihtiyacım olupta yazacaksam illa, hazır yazıp satıyorum piyasaya dahil olmamak için, piyasa gerçekten leşçi dolu, hem müşteri olarak hemde yazar olarak durum bu. Adı teknolojinin çocuklarıyız, çağın göz bebekleriyiz falan, hikaye... Durumu o kadar sığ izliyoruz ki...
antidetron Muhammed miniajans

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al