wmaraci reklam
lidertakipci

Backlink ağı mantıklı mı ?

5 Mesajlar 532 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Biz 7 işşiz ( ögrenci yanlış anlasïlmasin :D ) ortak olarak şöyle bir fikir düsündük şimdi ekipteki herkesin alanı farklı birisi oyun konusunda asiri uzman birisi yazilim birisi sağlık okudugu için o bolumde vs. Şimdi 1 adet ana site kurucaz kategori yelpazesi baya geniş birde her kişiye 2' şer adet blog kurucaz uzman oldugu dal ile ilgili buraya kadar hepsi iyi hoş.

Şimdi elimizde 14 adet domain + 1 adet ana site bulunucak yani 15 şimdi benim merak ettigim konu hepsinden ana siteye link cikisi vermek mi daha mantıklı yoksa , 14 domain içinden 3 adet seçip 11 siteden bu 3 siteye link verip o 3 siteden sadece ana siteye link vermek mi ?

:D kafamda deli sorular azcık uzun olmuş kusura bakmayın

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
reklam

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
şöyle birşey var çok beklemek istemiyorsanız direk ana siteye verin ama vaktimiz var çalışırız diyorsanız 3 siteye yüklenip sonra o 3 siteden ana siteye yönlendirmek daha karlı olacaktır. Hem 3 adet siteniz yükseliş olarak tavan yapacaktır. Hemde ana siteniz bu kalitede sitelerden backlink aldığı için yükselme gösterecektir...

iç mimarlık

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Ben senin yapmaya çalıştığın bu sistemin +100 siteyle olanını yapmaya başladım :) Benim düşüncem hiç birinden link verme önce hepsi bir yerlere gelsin sonra gerekirse birbiriyle alakalı olanlar arasında backlink ağı kurarsın.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)

TalhaAzam adlı üyeden alıntı

Ben senin yapmaya çalıştığın bu sistemin +100 siteyle olanını yapmaya başladım :) Benim düşüncem hiç birinden link verme önce hepsi bir yerlere gelsin sonra gerekirse birbiriyle alakalı olanlar arasında backlink ağı kurarsın.

Bizim tayfa full işsiz hocam biseylerde yapmak istiyouz :) +100 sitede içerik sıkıntısı olmazmı ya :D

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
wmaraci

k0rayserif k0rayserif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 9, (%100)
bu işlerde edindiğim deneyimlere dayanarak size şöyle söyliyim; öncelikle 11 tane site kurucaz demişsiniz. iyi kurabiliyorsanız öncelikle 11 siteyi kurun. bu sitelerin her birisi için minimum olarak 1k hite ulaştıktan sonra burası önemli. 1k hite ulaşınca ana siteye link çıkışı verin. yani burdaki ana esas link çıkışı vereceğiniz sitenin 1k hite ulaşması olsun bu şartı sağlayan sitelerinizde ana siteye link çıkışı verin. footer link çıkışı yapabilirsiniz. bu şekilde ana siteye link verin. ancak vereceğiniz sitenin aynı ip de olmamasına dikkat etmelisiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al