wmaraci reklam
lidertakipci

Hukuk öğrencisi, yada idealist avukat var mı ?

5 Mesajlar 1.049 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mvstafanar mvstafanar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

Merhaba Size Maduriyetimden Bahsetmek Amacı İle Bu Mesajı Atmış Bulunmaktayım.
"Mesut Y**" Adlı İnsan Evladı Benden İki Ay Önce 6000 TL Lik Ticaret Yaptı 6000 TL Ödemesi Gerekirken Ön Ödeme Olarak 4000 TL Ödedi.
Antlaşmaya Göre Diğer 2.000 TL lik Olan Kısmı. 20 Gün İçerisinde Tahsil Edilicekti Fakat. Aradan 2 Ay Geçti Son 4/5 Gündür Arıyorum Telefonlarıma Bakmıyor.
ve Bu gün dikkat çekmek amacı ile "Olan bitenlerden ben sorumlu değilim" diye mesaj attım art niyetim yoktu Amacım tamamen Dikkat çekmekti.
Aradan bir saat geçti bu beni küfürlü bir şekilde sen kimsin lan gibisinden ve arkasından baya bir küfür saydı. sinirimden ne dediğini bilmiyorum. fakat ben saygılığımı korudum ne küfür ettim ne başka bir şey.
Konuşmaya çalıştım dinlemedi. ve Bir O Kadar Küfür Etti. Suçsuz Yere. Ben Yetim ve Öğrenci Bir İnsanım Paraya İhtiyacım Vardı Her İnsan Gibi Kurban Bile Kesemedik. Kimin Yüzünden "Mesut ****" Yüzünden.
Diceksiniz Bunu Size Neden Anlattım veya Yazdım. Diceğim O Ki. Mesut ****. **************dır Ne Ananızı Ne Bacınızı Güvenmeyin. 2.000 Lira İçin Anasına Bacısına Küfür Ettirmeyi Göze Alan Bir Karakter Neler Yapmaz ki..
Adli Olarak ta Suç Duyurusunda Bulunacağım Delil Kanıt İsteyen Olursa Mesajıma Dönüş Sağlayabilir Değerli Vaktinizi Aldığım İçin Üzüntülerimi Dile Getirmek İsterim Hayırlı Bayramlar...

"Gibisinden Tanıdığı İnsanlara Mesaj Attım. Bundan Bir Sıkıntı Çıkar mı ? :) Tazminant Açıcağını Söylüyor :)"

wmaraci
reklam

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Merhabalar, bahsi geçen kişi eğer wmaraci üyesi ise mvstafanar "bahset" yöntemi ile konuya davet ederseniz hem forum üyeleri kullanıcı öğrenmiş olur hemde yönetim şikayetinize yönelik bir ceza uygulayabilir.

Ek olarak; geçmiş olsun.
mvstafanar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Hayır hocam kişi form dışından biri beni bir kaç farklı yolla da tehdit etti darp gibi. ve Şimdide bana tazminant vs açıcağını söylüyor haklıyken haksız konuma düşürmeye çalışıyor sizce ne olur ben onu merak ediyorum açıkcası ilginiz için teşekkür ederim

Decanus Decanus # SEO Expert Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO & Web Tasarım
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 461
  • Beğeniler 0 / 139
  • Ticaret 32, (%100)
mvstafanar Hiçbir şey yapamaz endişelenmeyin.
mvstafanar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
İlginiz İçin Çok Teşekkür Ederim Hocam :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al