freelance iş ilanları

adsense 2 yıldır yetersiz içerik diyor

7 Mesajlar 767 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CaylakWM CaylakWM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 33 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
günlük hitim 30-100 arası değişiyor hitlerin çoğu googleden az bir kısmı da sosyal medyadan geliyor. 300 tane post var ancak çoğu bir paragraflık falan. arada uzun olanları var özgün olanı var olmayanı var çoğu özgün. 2012 de açılmış bir site 'enteresan bilgiler' kelimesinde ilk sayfada bir aşagı bir yukarı geliyor 'enteresan' kelimesinde 2013 yılında 2. sıradaydı şuan 2.-3. sayfada ancak 2. adsense onayını alamıyorum yetersiz içerikten Enteresan Bilgiler site bu. Ne yapmalıyım daha ileri gidemiyorum.

https://ilgincenteresan.blogspot.com.tr/
wmaraci
reklam

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam yanlış anlamayın ama alıp ne yapacaksınız ? Bu hitle ayda 10 Krs kazandırır , yani kafayı adsenseye değil siteyi geliştirmeye takın.

-

CaylakWM CaylakWM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 33 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
:D haklısınız pek odaklandığım bir proje olduğu söylenemez zaten internette karşıma çıkan bilgileri canım istediğinde derleyip paylaştığım günlük gibi bir şey. Büyük hedeflerim yok yani. günde 100 hit aldığımda bana yetiyor. Ki daha fazlasını da nasıl alıcam ki gördüğünüz gibi basit bir kategori basit bir proje daha ileriye gitmez bence. Başlarda öğrenmek için oynadığım bir blogtu hatta

Ek Olarak: adsenseyi alamamak bu işi yapma isteğimi komple yitirtiyor başka sitelerle de ugrasmak istemiyorum böyle oldugunda bir alsam rahatlıycam

https://ilgincenteresan.blogspot.com.tr/

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
1500 e yakın içerik olan siteyi yetersiz içerikten kabul etmedi adsense.
günlük hiti 2-3 bin civarı.

yeni açtığım, içinde 10 tane felan yemek tarifi olan siteyi ise 2 günde onaylamışlardı.

kısacası tamamen şans.

wmaraci
wmaraci

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
günlük 5k + girişli sitem vardı %90 ı mobil hit adsensem vardı günde 20 30 tl bırakıyordu geçersiz tıklama die nedensiz kapandı bende hizli.mobi ye üye oldum ekledim kodu mobillere hep reklam çıkıyor günde 30 -50 tl arası getirmeye başladı hemde 50 tl de bir çekebiliyorum ve anladımki böyle 10 20k üstü aktif siten yoksa adsense boş iş :D 1 ay bekle bide ödeme gelecekmi die stres yap hiç olmadı kaliteli site yap backlink reklam makale satarsın

youtube bayi

MuratTabu MuratTabu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 54 / 99
  • Ticaret 3, (%100)
2 senede 300 makale girdiysen ben adsense olsam evine gelir pc ni falan alır götürürdüm heralde

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında almaman için bir sebep göremedim sitende. Tema yeterli, içerik yeterli, eski bir domain, siteyi uyku moduna almayacak kadar hite yeterli. Ama adsense yi anlamak zor. Arkadaşımın 5 günlük film indirme sitesine onay aldığı günden beri bir güvenim yok adsenseye :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al