wmaraci reklam

URL Kısaltma Servisi: KıSaLTTıK (kslt.tk)

15 Mesajlar 1.778 Okunma
smmexpress

emirbugra emirbugra Entrepreneur Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web ve Mobil Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere yeni açtığım URL Kısaltma Servisi KıSaLTTıK (kslt.tk)'ı sunmaktan gurur duyuyorum :)

Adres: http://kslt.tk/

Bazı özellikler:

• Çoklu ve tekli linklerinizi tek seferde kısaltabilirsiniz.

• API üzerinden linklerinizi kısaltabilirsiniz böylece linklerinizi paylaşırken, makalelerinize eklerken büyük kolaylık sağlarsınız.

• Kısaltılan linke kısa isim belirleyebilirsiniz. Daha önce alınmamışsa hemen kendi linkiniz için tahsis edebilirsiniz.

• Linklerin tıklama sayılarını öğrenebilirsiniz.

• Linkinizi bir şifreyle koruyarak sadece şifreyi verdiğiniz kişiler tarafından linkinize ulaşabilir.

• Linkinize gün ve tıklama sayısı açısından geçerlilik süresi belirleyebilirsiniz.

Daha işlevsel özellikler zamanla eklenecektir. Bu süreçte görüşleriniz bizim için çok değerlidir. Görüşlerinizi merakla bekliyorum. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Hayırlı olsun hocam domain güzelmiş ;)
emirbugra

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar.
emirbugra

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis.com

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Önünüzde zorlu bir yol var. Tk domain olumsuz bakış açısı yaratır. Sitenin ismini büyüklü küçüklü yapmanız ciddi manada sinir bozucu olmuş. Tasarımda da değişikliğe gitmelisiniz. O zaman sizleri tercih ederiz.
emirbugra

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Ama mesela habertürk kullanıyor bu domaini. hbr.tk ismiyle linkleri kısaltıyo. Bence insanların tk domaine bakış açısı yavaş yavaş iyileşmeli. Bu domainler ilk yıl ücretsiz sonra ücretli. Tek fark bu. Önerileriniz için teşekkür ederim dikkate alacağım.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
emirbugra ancak tk domainlerin sözleşmesini okursanız domainin freenom tarafından el konulabilme ihtimaline gözünüz çarpabilir. Risk almayın bence.

.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
FurkanHisamioğlu nerde?

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Forumda önceden bu başlık için konular açılmıştı. Hatta benim de freenom hakkında bir konum var ararsanız görürsünüz. Orada bir arkadaş açıklama yaptı sözleşmedeki bu madde ile ilgili.

Sent from my iPhone using Tapatalk

.

• Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Bence abartıyosun. Domain silmek öyle basit bir iş mi? Bir kez domain silinirse freenom'un dünyadaki prestiji mahfolur. Öyle kimse kafasına göre domain silemez. Dünyada birsürü domain registrarları var ve bunlar da normal şirketler. Networksolutions, PublicDomainRegistry, Godaddy falan gibi şirketlerden aldığın .com domainler de istenirse silinebilir kimse bunun seceresini tutmuyor ki. Nihayetinde o şirketin elinde olan birşey ama hiçbir şirket bunu kafasına göre yapmaz. Ordaki şirketler Türk şirketlerine benzemez merak etme. Abartmamak lazım bence. Hem freenom öyle birşey yapsa bunun mahkemesi var bilmemnesi var niye öyle bir riske girsin koskoca şirket? Ben 2 senedir birsürü tk domain açtım hiç birşey olmadı inşallah bundan sonra da olmaz.

Her zaman pozitif olmakta fayda vardır bunu da unutma. Her problemin çözümü vardır çünkü.

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)

emirbugra adlı üyeden alıntı

Bence abartıyosun. Domain silmek öyle basit bir iş mi? Bir kez domain silinirse freenom'un dünyadaki prestiji mahfolur. Öyle kimse kafasına göre domain silemez. Dünyada birsürü domain registrarları var ve bunlar da normal şirketler. Networksolutions, PublicDomainRegistry, Godaddy falan gibi şirketlerden aldığın .com domainler de istenirse silinebilir kimse bunun seceresini tutmuyor ki. Nihayetinde o şirketin elinde olan birşey ama hiçbir şirket bunu kafasına göre yapmaz. Ordaki şirketler Türk şirketlerine benzemez merak etme. Abartmamak lazım bence. Hem freenom öyle birşey yapsa bunun mahkemesi var bilmemnesi var niye öyle bir riske girsin koskoca şirket? Ben 2 senedir birsürü tk domain açtım hiç birşey olmadı inşallah bundan sonra da olmaz.

Her zaman pozitif olmakta fayda vardır bunu da unutma. Her problemin çözümü vardır çünkü.

tk domain sıkıntı arkadaşı ciddi almamışsınız ama domain değerlenince siteniz büyüyünce domaininizi alabiliyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al