wmaraci reklam

Sıralama Takip Aracı Nasıl Yapılabilir?

6 Mesajlar 790 Okunma
smmexpress

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Merhaba arkadaşlar, PHP bilgim çok fazla iyi sayılmaz ama yine de az çok bir şeyler yapabiliyorum, şu sıralar projelerimde ki sayfaları takip etmek için bir sıralama takip aracı yapmam gerekiyor. İstediğim şey günlük olarak eklediğim kelimeleri belirlediğim saat aralıklarında kontrol ederek 3'er aylık şekilde gözükecek biçimde grafiğe dökmesi, yaklaşık 200 civarı kelime ekleyeceğim, +-50 olabilir. Kelime ekleme, verileri grafiğe dökme gibi işlemleri kendim yapabiliyorum ama bu sıralamaları sorgulama işlemini nasıl yapabileceğim konusunda pek bir kaynak bulamadım internette, birçok kod eski olduğundan pek çalışmıyorlar. Sanırım bu iş için Google'a para ödeyerek API kullanmak gerekiyormuş, daha önce bu tarz bir sistem yapan arkadaşlar yol gösterirse sevinirim. Ücretsiz araçlarda ki limitler ihtiyaçlarımı karşılamadığı ve illa para vermem gerekirse de bunun kendi sistemim olması gerektiğini düşündüğümden dolayı böyle bir yol izlemek isitiyorum.

wmaraci
reklam

fullstackdev fullstackdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek full stack developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 35 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
bununla ilgili bir calismam var.. ama herzamanki gibi yarim kalmis bir proje oldu.. birazdan buraya upload edecegim. burakisci kendinize gore gelistirebilirsiniz.

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)
Bunun gibi birşey mi arıyorsunuz?

(Keyword Takip Scripti - Günlük-Aylık Grafikli - Ayarlanabilir Cron Job Dosyası ...)

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

fullstackdev fullstackdev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek full stack developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 35 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
upload etmekten vazgectim simdi emreyvz arkadasin satisini baltalamayalim. bol sans
emreyvz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
fullstackdev hocam upload edebilirseniz sevinirim, biraz inceleme yaparak kendi yazdığım kodlara entegre edebilir miyim bir ona bakayım, sonuçta bu arkadaşın satış konusu değil :)

emreyvz biraz daha görsel ve işlevsel bir şey arıyorum ancak tam olarak aradığım tarzda bir şey bulamazsam satış konunuz aklımda zaten, *** da da görmüştüm dün. Bu arada günlük 200 civarı sorgu sonucunda bir sorun oluşur mu? Okuduğuma göre bazı sistemler Google tarafından IP bloklanmasına neden olabiliyormuş, sonuçta uzun süreli ve günlük 200'er sorgu yapacağım için sorunsuz bir şey arıyorum

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

fullstackdev hocam upload edebilirseniz sevinirim, biraz inceleme yaparak kendi yazdığım kodlara entegre edebilir miyim bir ona bakayım, sonuçta bu arkadaşın satış konusu değil :)

emreyvz biraz daha görsel ve işlevsel bir şey arıyorum ancak tam olarak aradığım tarzda bir şey bulamazsam satış konunuz aklımda zaten, *** da da görmüştüm dün. Bu arada günlük 200 civarı sorgu sonucunda bir sorun oluşur mu? Okuduğuma göre bazı sistemler Google tarafından IP bloklanmasına neden olabiliyormuş, sonuçta uzun süreli ve günlük 200'er sorgu yapacağım için sorunsuz bir şey arıyorum

Demo üzerinde 200 ü geçtim yüzlerce keyword ekli. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al