wmaraci reklam

Seo Yapicak Arkadaş Aranıyor Dolgun Ucetli

7 Mesajlar 820 Okunma
wmaraci reklam

BtcAlimSatim BtcAlimSatim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Sanal Ag Windows Securty
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Konu kapatılmıştır

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Selamlar,

İlk önce iş demişsiniz ancak bu sektör de otoriter, bilinen ve işini nasıl yaptığı konusunda uzman olan kişilerin de herşeyden evvel vereceği emek, çaba ve ugraşları dahilinde iş sonu ödeme olacağını belirtmişsiniz. Bu konuda karşıda olan insan/insanlara nasıl bir güvence, teminat vermeyi düşünüyorsunuz? Daha evvel de bu forum da buna benzer çok konular açıldı. Bir o kadar da şikayet ve mağduriyetlik konularının da açıldığını unutmamak gerekiyor.
makaleci80 Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba degerlı yorumunuz için tesekkurler
oncelıkle dedıgım gıbı ıs sonu ucretı verılcek dıye bir şey kassetmedım 3 gun çalısılıcak yada 2 gun artık ben gorucem yapıp yapamadıgını ucretını odeme geçılıcek sorun yok admınlerde escrow işlemıde yapabılırım problem yok saygılar

makaleci80 makaleci80 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek makale,site tanıtım,editorluk
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 70 / 71
  • Ticaret 31, (%87)
Heuristic Arkdaşımız dogru söyledi bu konuda bir cok meslektaşımız magdur oldu

wmaraci
wmaraci

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Sitenizin adresini, Anahtar kelime/lerinizi bana bir PM ile iletir iseniz bir göz atayım. Eksik, yapılandırılması gereken bir işlem var ise bu konuda öncelikle bu eksikleri gidermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise yapılması gereken işlemler zaten fazlasıyla yapılır. Fakat 2/3 gün içerisinde sitede bir değişiklik olmaz.

Size bu konuda sadece, işlemlerin detayı olarak ( Tanıtım, Link, Imleme, Sosyal Medya, Paravan, vb ) gibi işlem raporları sunulmaktadır. Bu konuda çalışma yaptıracağınız arkadaşı doğru seçmeniz gerekmektedir. Nasıl olsa, herkes SEO Uzmanı olarak geçiniyor. Önemli olan verilecek referansların kalitesi, doğruluğu ve işin kesin olarak başarılı bir şekilde sonuçlandırılmasıdır. ;)
makaleci80

kişi bu mesajı beğendi.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
o şekilde iş mi olur hocam ? seo yu yapan arkadaş size fiyat çıkartır. bu fiyatın yüzde 70 i maliyettir zaten. ön ödeme almadan nasıl iş çeviricek bu adam sitenız için piyasada ? yanı sonucta 3-5 gun içerisinde görülecek bir durum degil bu, nasıl 3 gün içerisinde sitenizde yükselme olucak onu kavrayamadım... 1-2 ayı buluyor linklerin ve yazıların oturması. sen adamı baştan besliyeceksinki o motivasyon ile saglam girsin çalışmalara yoksa iş sonu şu kadar diyip adamın baştan hevesini kırarsan zaten verim alamazsın, alamadıgın gibi emeginde zaamnında boşa gider. piyasa da 5 adet saglam trilyonluk sporcu gıda satısı sektorunde bulunan firmanın yıllardır seo çalışmalarını yaparım. demek istedigim olay şu, sizin teklifiniz ile işi kabul edecek adam ya amator dür yada ilk defa seo yapıcagı için kendini kendine ispatlamak isteyen biridir. yoksa işinde uzman hiç bir arkadaş ugraşmaz

• Üyelik 22.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Anladım Zaten prof bir arkadaşla detayları gorusup anlaşıp konuyu duzenlıycme saygılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al