wmaraci reklam
lidertakipci

com uzantılı ucuz domaın alabılecegım firmalar varmıdır ?

63 Mesajlar 5.324 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tezindir tezindir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
SizinWeb size soralım domaın sayısı nı gecelım 1 domaın 1 hesapta almak uzere çalışsam sıkıntı çıkarmı

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
1 Den fazla domaın kampanya yada kod olmadan satın almak ıstıyorsanız yakın cevrenızde bulunan kısılerden bu domaınlerı onların adına kayıt ederek alabılırsınız dıkkat etmenız gerken durumlar sunlardır sanal kart olusturup almayı tercıh edın aynı ıpten satın almayın adres bılgılerıne ve soy adlarına dıkkat edın ucuz domaın alacagım ve satım kar edecegım dıyorsanız strato fırmasına goz atrın fırma almanyadadır turk temsılcılerıde mevcuttur kolay gelsın eksık gordugunuz kısım varsa yazın yardımcı olayım satrato fırmasında 1 maıl uzerınden toplamda 10 adet satın alabılırsınız kampanya bu sekıldedır

Ek Olarak: son bırsey daha olakı kendı kartınızla aldınız otomatık yenılemeyı kapatın sızden sonra yenıleme yapılabılıyor bazı fırmalarda sıstem eksıklıgı

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
SizinWeb açıkcası ucuz domain almak istiyorum sorun yaşamadan . godady de bir kod la 2.65 tl ye yıllık alabılıyorum . bu kod 1 defalık mı yoksa 1 den fazla kullanılırmı. diğer türlü ayrı hesap ayrı ip sanal kart çok ugrastırır . ucuz olacak dırek alacam . strato da fıyat lar nedır

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Buradan tek sefere mahsuz olmak üzere 2.20tl ye domain satın alabilirsiniz şu an çokça domain almayın zaten ayın 13 de 4.90tl ye net uzantısı kampanyası başlayacak guzel.net firmasındaydı sanırım net uzantıları varsa onlarıda oradan degerlendırın ayrıca strato firmasında .com uzantısı 0.96 dolar daha once bu fırmadan 1 maıl uzerıne 10adet alım yapılıyordu toplamda 11 adet Sermayelık domaın oldu +48saatlık konu acarsanız acık arttırmada bu domaınler 2 haftada bıtecektır

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
SizinWeb strato ya üye bile olamadım ki . görmustum evet domaın ucuz du
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
işte yabancı firmaların ilk adım sıkıntısı kayıt sonra iletişim destek dns yönlendirme diye uzayıp gidiyor misal register.it diye firma var 3tl ye domain buldum birine aldı adam sabah kalktı domaini başkası başka firmadan satın almı birde 3tl side gitti derdini kime anlatacak bu adam Riske edip yerli firmaları tercih etmeye bakın genelde şahsen domain güzel bile olsa firma pek saglam değilse teklif bile vermem ben Domaine

• Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
yanı alacagım belkı hadı dıyelım mınımum 15 domaın domaın bası ben o 25 tl yı odemek zorundamıyım ya. godady bır promosyon kodunu neden 2. kez kullandırmaz kı . promosyon kodu adı ustunde kullansın mıllet

alastyr alastyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 135 / 226
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba,

Şu an .Com ve .Net alan adlarını herhangi bir promosyon koduna gerek kalmadan, herhangi bir kayıt limiti olmadan $5.49 (16.5TL)fiyatıyla www.alastyr.com üzerinden kayıt edebilrsiniz.

Ayrıca, 11-12-13 Ekim tarihleri arasında .NET uzantılı alan adları sadece $1(3TL) fiyatı ile promosyonda olacaktır.

Manisalii Manisalii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Tamircisi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)
alastyr transfer içinde bu kampanyayı yaparsanız 15 tane alan adımı aktaracağım size ama şuan aktaramıyorum 27 Tl tutuyor kafayı yedim gece 1 tane aktardım mecbur kalmasam aktarmayacaktım. Sizden başka güvenilir bir yerde göremiyorum devamlı sizdeyiz inşallah sizde transfer konusunda fiyatlarda kampanya yaparsınız.

meromerro meromerro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 113 / 65
  • Ticaret 5, (%100)

Manisalı adlı üyeden alıntı

alastyr transfer içinde bu kampanyayı yaparsanız 15 tane alan adımı aktaracağım size ama şuan aktaramıyorum 27 Tl tutuyor kafayı yedim gece 1 tane aktardım mecbur kalmasam aktarmayacaktım. Sizden başka güvenilir bir yerde göremiyorum devamlı sizdeyiz inşallah sizde transfer konusunda fiyatlarda kampanya yaparsınız.

Burada bulunan kodlar ile GoDaddy 'den çok ucuza halledebilirsin işini..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al