wmaraci reklam
lidertakipci

com uzantılı ucuz domaın alabılecegım firmalar varmıdır ?

63 Mesajlar 5.307 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alastyr alastyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 135 / 226
  • Ticaret 13, (%100)

Manisalı adlı üyeden alıntı

alastyr transfer içinde bu kampanyayı yaparsanız 15 tane alan adımı aktaracağım size ama şuan aktaramıyorum 27 Tl tutuyor kafayı yedim gece 1 tane aktardım mecbur kalmasam aktarmayacaktım. Sizden başka güvenilir bir yerde göremiyorum devamlı sizdeyiz inşallah sizde transfer konusunda fiyatlarda kampanya yaparsınız.

Geçtiğimiz ay bununla ilgili büyük bir kampanya yapmıştık Manisalı, bir de biliyorsunuz biz diğer firmalar gibi bir kullanıcı 3 transfer yapabilir, bir kullanıcı 5 yeni kayıt yapabilir diye limitlemiyoruz kampanyaları, geç ay yaptığımız transfer kampanyasında tek seferde 500+ domain aktaran müşterimiz de oldu, 1 domain aktaranda.

Sanırım bu ay içinde transfer kampanyası yapmamız zor çünkü aşağıda belirttiğim kampanyalarımız halen aktif.

Bu ayın aktif kampanyalarını tekrar aşağıda belirteyim hem size hem de diğer kullanıcıların işine yarayabilir.

1) 11-12-13 Ekim tarihlerinde .NET alan adı kaydı $1
2) Yeni alacağınız alan adı ve ssl hariç tüm hizmetlerde EKIM15 kupon koduyla %15 indirim sağlayabiliyorsunuz.
3) Mevcut müşterilerimiz hosting hizmetlerini LOYAL20 kupon koduyla %20 indirimli olarak yenileyebiliyorlar.
4) Tüm hosting hesaplarına https://goo.gl/0txCnb blog yazımıda detaylarını verdiğimiz gibi Lets Encrypt ile ücretsiz SSL sertifikası sağlıyoruz.
tezindir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tezindir tezindir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
alastyr com uzantılı domain leri sizden almam daha uygun olacak sanırım ,

Manisalii Manisalii Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Tamircisi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 9 / 87
  • Ticaret 25, (%92)
alastyr biliyorum o an aklıma gelmedi transfer etmek zaten bunları da ben almadım başkasından aldığım domainler yapacak birşey yok önümüzdeki ayı iple çekeceğiz :) verdiğiniz her hizmet için ayrı ayrı teşekkür ederim.
alastyr tezindir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al