wmaraci reklam

Editör ve Sosyal Medya Paylaşımı yapacak OrtakLar Arıyorum

3 Mesajlar 501 Okunma
wmaraci reklam

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Sitem için Editör, sosyal medya paylaşımı yapabilecek Ortaklar arıyorum. Günlük Sınırsız sayıda 100 de 100 Özgün makale paylaşımları yapılıyor. 1 aya yaklaşık İçerikleri giremiyorum. Elimde onlarca İçerik bulunmakta. Hepsi Makaleci arkadaşlar tarafından hazırlanıp bana gönderilmekte.
İstenilen Ortaklık kesinlikle yarı yarıya ve bir kaç kişi olduğu andan itibaren paylaşılacak cinstedir. 4 Kişi Olursak 4 kişiye bölünecektir gelirimiz.
Sitenin şu an geliri bulunmamakta. Adsense Girilmiş durumda bunun için sitenin günlük makalelelere ihtiyacı bulunmaktadır.
İstenilen İşler
Editörlük
Yayınlanan makalelerin Sitenin Sosyal medya Hesaplarında paylaşılması
Sosyal Medya Hesaplarının Aktif tutulması
İş paylaşımı olarak Sosyal medya ya da sadece Site içerik girilmesi de olabilir.
Hiç bir Link alınmamıştır. Gelen linkler ise doğaldır. İş paylaşımı yapıldığı takdirde paralı şekilde linkler alınıp tanıtımlar sonucu büyük yerlere de tanıtımlar yapılması planlanmaktadır.
Sitenin amacına uygun Viral Makaleler ya da Haber tarzı Viral Makaleler, Testler, İncelemeler Gibi bir çok kategori mevcuttur. Hemen Hemen her kategoride önceden ilk 2 sayfa da yer alıyorduk. Sitenin Tüm giderlerini her ay Karşılamaktayım bu beni pek yormaz. Yalnız 1 kiş olarak yetişemiyorum. Ciddi olarak işe katılmak isteyen Arkadaşlara her türlü İmkan sağlayabilmek adına yatırımlar dahi yapabilirim.
Sosyal Medya Hesaplarında paylaşımlarımın bir çoğunu paralı şekilde yapmaktayım. Yani Sosyal medya hesaplarını büyütmek adına her bir şeyin giderini karşılayabilirim. İş Paylaşımı yapacağım arkadaş ve ya arkadaşların belirli bir yerde sabit şekilde devamlılık ve istikrarı devam ettirmesi açısından başka işlerle meşgul olmasını istemeyeceğim asla.
Site için her ay yaklaşık 300-400 lira Bütçe ayırıyorum. Bunun genel çoğunluğunu Sosyal medya hesaplarına harcamaktayım. Makaleler için para ayırıyorum. Dediğim Gibi sadece İş paylaşımı yaparak ortak olabilecek arkadaş arıyorum. İlgilenenler PM atarsa sevinirim.
Site Yaklaşık 5 Aydır Aktif Durumda. İlgilendiğim zamanlarda 5k ya kadar Günlük Hit almışlığım vardır.

wmaraci
reklam

MustafaTEKER MustafaTEKER Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam pm ve telefon numarası alabilirmiyim

Kado6996 Kado6996 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
be bu işin üstesinden gelebilirim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al