wmaraci reklam

Hediye iPhone 7 Kampanyası Yapsam ?

28 Mesajlar 2.354 Okunma
smmexpress

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
Unstopables twitter hesabı yok malesef twitterin katkısını pek düşünmedim açıkcası hocam :)

tecnomedya aynen hocam bütçeyi sosyal medya ve adwords e bölmeyi düşünüyorum :)

Mehmet_TÜRK merhaba evet mehmet bey neden mybb diyeceğini tahmin ettim aslında sizlerin :) Bana mobil uyumlu bir tema ve temada facebook gibi bildirim paneli mesaj bildirim paneli vesaire lazımdı , xenforo ve vbüllettinde ben bunu bulamadım ama mybbde bu mevcut Şuan mobil uyumlu temamıza baktıysanız beni daha iyi anlarsınız ve ikinci husus başarıyı sağladıktan sonra geçiş yapma taraftarıyım yoksa lisans almaktan kaçmak değildi amaç :) teşekkür derim öneriniz için :)

MehmetBartu aynen mehmet hocam farklı kanallar üzerine yazıp çizicz reklam işini :)

gokenim hocam açıkcası net 3 bin tl para sitemizin görüp görebileceği bütçe bu başkada harcamayız bakalım doğru kullanırsak güzel yerlere geleceğini düşünüyorum hayırlısıyla :)

Crixus aynen en mantıklısı bölmekmiş daha iyi anladım :)

AdnanSimge adnan bey aynen :) reklam yapalım derken sahte çekiliş diye adımızı çıkarırlar reklam daham mantıklı eheheh :D

@[aktuelsöylesi](userid:39193) nasıl yani hocam :)

Muhammed hocam logo konusunda ben sadeliğe gidicem hatta siteden kaabalıkların hepsini kaldırıp en sade haliyle sunucam insanlara , bu şekilde daha iyi olacağı düşüncesindeyim sadelik + beğeni :)

main hocam vbülletin bana bildirim paneli sunacakmı mobil uyumlu temasında , varsa alabilirim aslında :)

JellyBeen bakalım ne yapabilirsek artık :D :)

wmaraci
reklam

JellyBeen JellyBeen Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci Php/Vb.net/C#
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 4, (%50)
:D hadi bakalım önerim uygulanırsa LG K10 şık bi kılıf iyi olur :D

Ek Olarak: benim için tabi modele göre degişir

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)

SunTeknoSistem adlı üyeden alıntı

Mehmet_TÜRK merhaba evet mehmet bey neden mybb diyeceğini tahmin ettim aslında sizlerin :) Bana mobil uyumlu bir tema ve temada facebook gibi bildirim paneli mesaj bildirim paneli vesaire lazımdı , xenforo ve vbüllettinde ben bunu bulamadım ama mybbde bu mevcut Şuan mobil uyumlu temamıza baktıysanız beni daha iyi anlarsınız ve ikinci husus başarıyı sağladıktan sonra geçiş yapma taraftarıyım yoksa lisans almaktan kaçmak değildi amaç :) teşekkür derim öneriniz için :)

Bahsettiğiniz özelliklerde vBulletin teması kullanıyorum.Üstelik telefon,tablet,desktop ya da laptop farketmez.Tek tema tüm çözünürlüklere uygun.Üstelik bahsettiğiniz bildirim hatta sesli bildirim bile mevcut.
İlerde geçerim demişsiniz.Bu da aslında projenizde ki güvensizliği gösteriyor.Tutarsa geçerim gibi.Ancak tuttuktan sonra geçiş yapmak hem hit hemde kullanıcı alışkanlıkları değiştirdiği için üye kaybına yol açacaktır.Tecrübeyle sabittir.
Başarılar dilerim yine de.
ismail03

kişi bu mesajı beğendi.

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
Çekiliş de yapın tanıtım da.

Çekilişte iPhone 7 vermenize gerek yok 5 kişiye 16 gb usb bellek verin o da yeter.

wmaraci
wmaraci

Ezertas Ezertas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Tanıtım yapmanız sizin için daha faydalı olacakdır diğer türlü iphonu alan yoluna bakar :)

www.iniyo.org

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

SunTeknoSistem adlı üyeden alıntı

Unstopables twitter hesabı yok malesef twitterin katkısını pek düşünmedim açıkcası hocam :)

tecnomedya aynen hocam bütçeyi sosyal medya ve adwords e bölmeyi düşünüyorum :)

MehmetBartu aynen mehmet hocam farklı kanallar üzerine yazıp çizicz reklam işini :)

gokenim hocam açıkcası net 3 bin tl para sitemizin görüp görebileceği bütçe bu başkada harcamayız bakalım doğru kullanırsak güzel yerlere geleceğini düşünüyorum hayırlısıyla :)

Crixus aynen en mantıklısı bölmekmiş daha iyi anladım :)

AdnanSimge adnan bey aynen :) reklam yapalım derken sahte çekiliş diye adımızı çıkarırlar reklam daham mantıklı eheheh :D

aktuelsöylesi nasıl yani hocam :)

Muhammed hocam logo konusunda ben sadeliğe gidicem hatta siteden kaabalıkların hepsini kaldırıp en sade haliyle sunucam insanlara , bu şekilde daha iyi olacağı düşüncesindeyim sadelik + beğeni :)

main hocam vbülletin bana bildirim paneli sunacakmı mobil uyumlu temasında , varsa alabilirim aslında :)

JellyBeen bakalım ne yapabilirsek artık :D :)

Şaka yaptım de xfenforo tüm temaları mobil uyumlu :D :D Xenforo eklenti kütüphanesi geniş ve güzel istediğin eklentiyi bulman çok basit
Xenforo tercih et mybb bence salla yinede sen bilirsin

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
hediye vereceksenizde iphone7s gibi pahalı birşey yerine 15-20 tl lik taşınabilir düşük amh li bir şarj bankası verin :) daha çok adet verme şansınız olur

örnek : 10 adet power bank - 10 şanslı kişi

antidetron antidetron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad x** x**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 45 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Temanızı değiştirip, SEO'ya ve site tanıtımına bütçe ayırabilirsiniz. Ek olarak hediye dağıtmak istiyorsanız da makul hediyeler daha hoş olacaktır bence. 1 tane telefon yerine atıyorum 20 tane powerbank, 30 tane kılıf vs. gibi şeyler dağıtsanız daha sağlıklı olabilir.

MyBB'ye çok güzel özgün temalar yapılabilmekte. Yazılımın bu altyapısı var. Ciddi bir iş için görsellik çok önemli bence.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al