freelance iş ilanları

Göz Yummayın!

13 Mesajlar 1.757 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mtnyvz mtnyvz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 26 / 12
  • Ticaret 3, (%100)
LikeSend kardeşim. Bilgilendirme ve tavsiyen için çok çok teşekkür ederim. Aynı hizmeti Edep ten aldım, sağolsun faturasını da gönderdi. Bu faturayı referans olarak kabul ederse iş mahkemesi ne ala. Çok sağol.

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

mtnyvz adlı üyeden alıntı

LikeSend kardeşim. Bilgilendirme ve tavsiyen için çok çok teşekkür ederim. Aynı hizmeti Edep ten aldım, sağolsun faturasını da gönderdi. Bu faturayı referans olarak kabul ederse iş mahkemesi ne ala. Çok sağol.

Tabi ki kabul eder. ( Umarım vergisi de ödenmiştir yoksa hizmeti aldığın arkadaşın da başı ağrır o belgeden dolayı) Burada iş mahkemesi dememin sebebi savcılığa gidip **************lık dersen bunun tam olarak kanuna uymuyor olması. Nihayetinde sözleştik ama ben geciktim, geçte olsa teslim ettim ve bunun yazıdırılması vs. bir maliyet yani ben dolandırmadım sadece işini geciktirdim bakın yarım bile olsa iş işte elimde burada derse **************lık kalıbına oturtamazsın. Boşa zaman kaybedersin. Ama hakem heyeti yahut işte miktara göre iş mahkemesine gidersen iadeni alırsın. Bu **************lıktan çok ticari bir anlaşmazlık, ceza gerektirmez ama zararın karşılanması gerekir. Fakat aynı şeyi birden fazla kişiye aynı yöntemle yapmışsa ve onlarda şikayetçi olursa dosyaları birleştirirseniz savcılara diğer şikayetleri de haber verirseniz iş değişir, o zaman **************lık yöntemi olarak değer kazanır ceza da alır, her bir kişi için ayrı ceza alır.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Her işinizi ahirete bırakmayın. Burda kesilecek cezaları kesin. Bu kadarda göz yummayın herşeye!

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al