wmaraci reklam
lidertakipci

10TL 'ye WP Teması Satmak..

28 Mesajlar 2.495 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ofofof ofofof Seninleyiz Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 132 / 91
  • Ticaret 5, (%100)
Proyazar ben sana durumu müşteri gözü ile izah etmek istedim güzel kardeşim sakın 10 tl ye tema satma bugün bir sigara 10 tl sana tavsiyem 50 tlden aşağı satma bak 100 tl demiyorum 50 tl den aşağı satma 10 tl sitenide değersiz gösterir senide zengin etmez . Zaten tamayı beeğenen insan 10 tl yi veriyorsa 50 tl yide verir. Önemli olan beğenmesi ve işine yaraması ama yok abi ben iyilik yapmak istiyorum diyorsan arada kampanya yap 30 tl ye ver ama 10 tl asla . bu benim şahsi görüşüm ben temacı değilim aksine müşteriyim . 200tl de verdim duumum olmadı 100 tlik temayı 75 tl paarlık yaparak aldım ama 10 tl ne kibugün bir cafede simit çay peyniryesen 10 tl .. emeğine yazık 5 tane sat 50 tl den 250 tl eder 5 müşteri ileilgilenirsin. 10 tl den 25 müşteri ileilgilenmen lazım oda 250 tl eder ama başın şişer.

offfoffff
wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
50 tl ye lisansı satın 2 lisans 70tl olsun sinirsiz isteyene de 100 150 tl arası fiyatla satışa sunun konuya yaptığınız bazı çalışmalarıda ekleseydiniz ozaman sorduğunuz sorunun cevaplarını daha net alabilirdiniz yada demoları ekler bu temayi kaça satmalıyım şeklinde bir soru daha yerinde ve faydalı olurdu ben de temaya gore 10 tl de veririm 50 tl de 100 tl de ama bazı temaya 1 tl bile vermem kaldiki büyük tema satış sitelerini takip edenler kaliteli temaların ayda 1 ücretsiz yada çok uygun fiyata verildiklerini bilirleracacaginiz satış konusunda benide etiketleyin haberdar olmak isterim ve varsa demo atarmisiniz calismalarinizdan 10 adet civarı tena düşünüyorum zaten almayin planladigim birşey

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Adult temanın demo linki var mı belki ben de onu alabilirim:)

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Benim anlamadığım şey şu; basit bir HTML siteyi bile 1000 TL'den aşağı yapmıyoruz, en azından ben yapmıyorum, ama HTML siteden çok daha uğraştıran WordPress temalarını, 10-20 TL'ye satıyoruz. 50-100 TL fiyat verdiğimiz zaman çok pahalı gözüküyor millete. Olaya emek gözüyle bakıldığında, sektörün ileri gitmesi açısından biz geliştiriciler, fiyatları ne kadar yükseltirsek, kazançlarımız o kadar artar.

Elbette fahiş fiyatlarla müşterilerin cebini zorlamamak gerekiyor, ama fiyatı da öldürüp, diğer geliştiricilerin de hakkına girmemek gerek.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
fiyat temaya göre değişir 5 lirayada satan var 200 lirayada kalite çok önemli

A4Proje A4Proje theWP.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 106 / 74
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba, kendimizden örnek vermem gerekirse biz her temamıza harcanan emek + sonrasında verilecek destek olarak fiyat veririz. Bugün 30 TL'den başlayıp, 250 TL'ye kadar temamız bulunuyor ve eğer işinizi düzgün yaparsanız fiyat ne olursa olsun müşteri memnun kalırsa gelip 2. 3. lisansını da alabiliyor.

Bu yüzden "10 TL'ye satayım herkes alsın, en çok ben satayım" düşüncesi çokta doğru bir düşünce değildir. Kendi emeğinizi hiçe sayıyorsanız ki bu bizi ilgilendirmez ama piyasa koşullarına göre bir fiyatlandırma yapmanızı tavsiye ederim.

Sonuç olarak, amacınız para kazanmak değilse o zaman ücretsiz dağıtın ama yapacağınız temaların devamı gelecekse ve gerçekten emek harcanıp destek verecekseniz pişman olmadan önce emeğinize en doğru fiyatı biçin.

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Bariz bir oyun var gibi geliyor. Hiçbir yapımcı bu fiyata satmaz.

Proyazar Proyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 36 / 31
  • Ticaret 2, (%100)
Yorumlar aslında gayet mantıklı genel olarak benimde düşüncem zaten 10TL olsun 1000 Kişiye satayım diye değil, ancak bir aralar seohocası teması vardı hatırlar mısınız? kendi blog temasını yazamayacak düzeyde olan herkes bir ara kullandı..

Bende adsense reklam yerleşimi yapılmış, başarılı bir optimizeden geçirilmiş, mobil uyumlu bir temayı sudan ucuza satıp temanın ne kadar da başarılı olduğunu ve fiyatının da kaliteyle doğru orantılı olmadığını göstermek istiyorum. Şuan zaten bitti sayılır bir iki optimize işlemi kaldı.. Konuya yazan herkese, konuyu açtığımda bilgilendirme mesajı atacağım merak etmeyin. Hayırlısı olur inşallah.

Ek: adult teması hazır botlu bir şekilde ama hepsini zaman aralıklarıyla vermeyi düşünüyorum. ha bu 10 olmaz 50 olur gibi..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al