wmaraci reklam

Siteme bir türlü adsense alamıyorum yardım eder misiniz

17 Mesajlar 1.882 Okunma
wmaraci reklam

TheDestroyer35 TheDestroyer35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Bana yazdıklarına göre içerik sayısı ile birlikte özgün içerik sayısının azlığı da Yetersiz İçerik başlığında geliyormuş.Ben 6. kez başvurdum baklaım sonuç ne olacak

http://olanolmus.com

Buyrun gelin çay içelim
wmaraci
reklam

fariskaya fariskaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

YasinKİRAN adlı üyeden alıntı

Selam,

Başvuruda bulundun ne dedi ?

Başvuruda sırasında reklam yoktu bu arada

Mail aynen şöyle

Sayın Kullanıcımız,

Reklam kodunu kendi web sitenize uygulamak için Google AdSense hesabınızı genişletme konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik ve maalesef, şu anda bu başvuruyu onaylayamıyoruz. İş ortağı sitelerinde reklam göstermenize olanak tanıyan mevcut AdSense hesabınız, bu onaylanmama durumundan etkilenmez.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:

- Yetersiz içerik

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Yetersiz içerik: AdSense onayını alıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmek için sayfalarınızda, uzmanlarımızın incelemesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

Bu sorunu gidermek için lütfen aşağıdaki önerileri inceleyin:

- Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
- İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
- AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
- Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bu, ana sayfa olmak zorunda değildir, ancak AdSense reklam kodu dışında içerik barındırmayan test sayfaları onaylanmaz.
- Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.
- YouTube videolarınızdan para kazanmak istiyorsanız, lütfen YouTube'dan para kazanma programına (http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?&answer=2490020) başvurun. Yalnızca video içeren blogların ve web sitelerinin onaylanmayacağını unutmayın.

Siz gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Eksik olan içeriğin sayısı değil hocam içeriğin niteliği :) Onların demek istediği bu. Sayı değil yani. Birde site çok boş duruyor. Kayan sütunlar var. Tasarımı eksik. Google'nin bir web sitesinde boş alan oranı nasıl olmalıdır diye anlatımları var ona bir bakıp düzenlemelisin.

sametim11 sametim11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webm
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 6, (%100)
Kardeşim benimde yeni geldi adsense başvuru onay kodum, sil baştan Google ayarlarını yeni yaptık başvuru vB, işten anlayan birine yaptırınca nerde yanlış yaptığımı anladım. Sağolsun bana adsense yi yasin kiran Aldı hala birlikte çalışıyoruz. Eksik kaldığım durumlarda ücret gözetmeksizin yardımcı oluyor sağolsun. Yani anlayan birine muhakkak baktır.

wmaraci
wmaraci

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
hocam yazı sayılarınız biraz az gibi geldi yazıların adetini artırın .
Ayrıca -hakkımızda -künye -gizlilik politikası ve -iletişim sayfaları oluşturun .
Makalelerinizi kontrol etmedim ancak özgün yazmaya devam edin .
Sitenizinde link çıkışları yapın hem yazı içinden kendi sitenize hemde başka sitelere .
Kaliteli backlinkler almaya çalışın .
Adsense alana kadar daha sade ulaşılabilir bir tema kullanın
Bunlar hem seo açısından hem sitenizin kalitesi açısından hemde özellikle adsense açısından önemli. saygılarımla fariskaya

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
İçeriklerini doldur ve başvuru sırasındada reklamlarıda düzgün bi şekilde yerleştir ve tekrar gönder olmazsa bakalım.

fariskaya fariskaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 12 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

hocam yazı sayılarınız biraz az gibi geldi yazıların adetini artırın .
Ayrıca -hakkımızda -künye -gizlilik politikası ve -iletişim sayfaları oluşturun .
Makalelerinizi kontrol etmedim ancak özgün yazmaya devam edin .
Sitenizinde link çıkışları yapın hem yazı içinden kendi sitenize hemde başka sitelere .
Kaliteli backlinkler almaya çalışın .
Adsense alana kadar daha sade ulaşılabilir bir tema kullanın
Bunlar hem seo açısından hem sitenizin kalitesi açısından hemde özellikle adsense açısından önemli. saygılarımla fariskaya

İletişim ve Gizlilik politikası var içerikleride haber ve bilgilendirme şeklinde günlük 3-4 makale olarak giriyorum. hepsini elimle yazdığım ve özen gösterdiğim için hızlı bir şekilde dolduramadım siteyi. künye ve hakkımızda bölümünüde ekleyip deneyim. tesekkürler tavsiye için

Ek Olarak:

YasinKİRAN adlı üyeden alıntı

İçeriklerini doldur ve başvuru sırasındada reklamlarıda düzgün bi şekilde yerleştir ve tekrar gönder olmazsa bakalım.

hocam düzenleme yapıp deniyeceğim inşallah olur
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al