wmaraci reklam
lidertakipci

Yeniyim önerilerinize ihtiyacım var

9 Mesajlar 707 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Emre9070 Emre9070 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar diyerek konuya dalıyorum. Şimdi ben daha yeni üye oldum. Bilgisayar programcılığı 1. sınıf öğrencisiyim ve söz konusu bilgisayar olduğunda bir aşkla bakıyorum konuya. Çizim veya kod farketmez. Html,asp,php biliyorum az çok. amatör düzeyde. ve ilk dönemde ise corel draw falan görüyoruz. gerçekten el becerisi olan birisiyim. Herşeyi çabuk kavrayabiliyorum. Yap deyin yapayım ama bende yaratıcılık yok. O da herşeyi alt üst ediyor. O yüzden bi de bu portalda bi danışayım dedim. Kendimi geliştirmek istiyorum herhangibir şeyde fakat korkuyorum. İş ilanlarına baktığımda yaratıcı ve yenilikçi düşünebilen elemanlar aranıyor diyolar. Bu yoldan geri dönüşüm yok onu da belirteyim. ya web sitesiyle devam edicem kodlarla boğuşucam yada grafik işine atılıp grafikerlik vb işlerle uğraşacağım. Sizin düşünceniz nedir bu konuda , yaratıcılığı falan geliştirmem mümkün mü ?

wmaraci
reklam

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
tek bir alanda kalma ;) grafikerlik ile de uğraş kodlarla da boğuş :) her konuda fikrin olur :) tasarım konusuna gelirsek internette milyonlarca tasarım var hepsini araştır bazılarını sen yap değiştir üstünde oynama yap zamanla yaratıcılığın ortaya çıktığını görürsün ;)

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
Sen Psikoloğa git en iyisi, okuldan alamadığını forumdan mı almayı düşünüyorsun.

Yok imza falan

Emre9070 Emre9070 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
şu an nasıl içimi rahatlattın sorma :):)

wmaraci
wmaraci

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Yaratıcılıktan kastının yetenek olduğunu sanmıyorum. Projeler yapa yapa yaratıcılığın elbette gelişir. Kıyafet tasarımcılarının ana karnında ilham aldığını mı sanıyorsun :) bu kadar takma. İşin içinde oldukça, etrafındaki insanların neler üretip neleri başarabildiklerini görünce senin de ışıkların yanacak bir süre sonra. Her şey zamanla... Bu kadar kafana taktığın sorulara cevap ararken zaten kendini sektörün ortasında bulursun. Sen hele alanındaki insanlarla bir içli dışlı ol, takip et, araştır... Gerisi gelir.

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
neyse edit diyelim...

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Bilim & Kurgu filmlerini izlemeni öneririm... Grafik işi için ilk olarak "altın oranı" ve ardından renklerin uyumu üzerinde çalışmanı tavsiye ederim. Boş zamanlarında bol bol reklam izle ve yapılan grafik çalışmalarını incele.

Activist Activist Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Patron
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 57 / 89
  • Ticaret 1, (%100)
Bir girişim yapmadan kendi alanında kendince çalışmalar yürüt.

Bunları forumlarda , gruplarda , sayfalarda vs. diğer kullanıcılarla paylaş , tartış , yardım al , yardım et.

Bir süre böyle yaparsan daha çok gelişirsin ve bilgili olduğun her alanında ortamını öğrenirsin.

İyice kavradıktan sonra kendi işlerini almaya başlayıp , kendi sitelerini kurmak isteyeceksin zaten.

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Ogilvy & Mather, Alametifarika, Rafineri, Medina Turgul DDB, Güzel Sanatlar, Arter, ATCW gibi Türkiye'nin önde gelen reklam ajanslarında çalışmak için iyi bir üniversite'nin Marmara, Mimarsinan gibi.. güzel sanatlar fakültesi bölümünden mezun olmak gerekir.

Bir de üstüne üstlük yaratıcılık yeteneğiniz yoksa hiç grafikerlik düşünmeyin
Bir matbada çalışarak kartvizit tasarlamaktan veya webmaster sitelerinde 20 tl'ye logo tasarlamaktan öteye gidemezsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al